TOP 10 StartUp uzņēmumi un kā tos izveidot

Saskaņā ar Iwoca pētījumu, Apvienotajā Karalistē katru stundu tiek uzsākti aptuveni 80 jauni uzņēmumi. Katrs desmitais darbinieks Apvienotajā Karalistē vēlas uzsākt savu biznesu jau šogad, un gandrīz puse Apvienotās Karalistes darbinieku sava mūža laikā vēlas izveidot uzņēmumu.

Tas parāda, ka strādājošie cilvķi Lielbritānijā cenšas kaut ko mainīt, neskatoties uz pastāvīgo pandēmijas ietekmi: patiesībā divas trešdaļas topošo uzņēmēju, apgalvo, ka COVID-19 krīze ir tikai veicinājusi viņu plānus uzsākt uzņēmējdarbību.

Pandēmija ir radījusi jaunu domāšanas un biznesa organizēšanas veidus, piemēram, attālinātās sanāksmes un tiešsaistes konferences. Tas arī ir devis miljoniem cilvēku brīdi pārdomām par to, kā viņi vēlētos dzīvot savu dzīvi un vadīt savu darbu.

Tātad šajā sarakstā esam apkopojuši desmit populārākos  jaunos uzņēmums Apvienotajā Karalistē, saskaņā ar Iwoca.

1.Tīrīšanas bizness

Cilvēkiem vienmēr būs nepieciešama māju uzkopšana un lietu tīrīšana. Un tas var būt labs veids, kā nopelnīt naudu savā brīvajā laikā. Ja jums ir elastīgs darba laiks vai vēlaties pavadīt nedēļas nogales nopelnot papildus naudu. Parasti cilvēki vēlas, lai viņu mājas tiktu uzkoptas, kamēr viņi strādā, tāpēc būt pieejamam darba laikā ir visefektīvākais veids, kā iegūt daudz klientu.

2. Ar apģērbu saistīts bizness

Ļoti populārs pašlaik ir vintage apģērbs. Arvien vairāk cilvēku tos iegādājas, tāpēc ar nopelnīt retro drēbju pārdošanu ir vieglāk nekā jebkad. Tas ir oficiāli: lietots apģērbs ir modē!

Nopelniet uz šo pēkšņo vintage drēbju modes kliedzienu, pārbaudot, kas ir aizķēries Jūsu skapja apakšā, dodoties uz vietējo labdarības veikalu un meklējot pērles, lai kur jūs dotos. Tad atliek tikai atrast īsto pircēju, lai gūtu kārtīgu peļņu!

3. Pastaigas ar suņiem

Pastaigas ar suņiem ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu un vienlaikus uzlabot fizisko formu. Īpaši pilsētās ir liels pieprasījums pēc suņustaidzinātāju pakalpojumiem, un tas ir arī labi apmaksāts darbiņš. Vairāk cilvēku nekā jebkad iepriekš iegādājās kucēnu pirmajā mājsēdē, taču tagad viņiem ir jāatgriežas darbā, un viņiem nav laika doties garās pastaigās ar savu jauno kucēnu.

4. Ātrās ēdināšanas bizness

Apmeklējiet jebkuru brīvdienu vai svētku tirdziņu vai vienkārši pastaigājieties pa kādu no savas pilsētas gājējiem draudzīgākajām ielām vai parkiem, un jūs noteikti satiksit savdabīgu un krāsainu ratiņu kolekciju, kurā ir atrodami gan saldējumi, gan kebabi un citi našķi.

Šis aizvien pieaugošais trends sniedz lieliskas iespējas biznesam

5. Rotaslietu bizness

Vai jūsu mājā ir dažas senlietas vai rotaslietas, kuras, jūsuprāt, varētu būt kaut ko vērtas, bet neesat pārliecināts? Iespējams, ka esat tās mantojis vai vienkārši atradis bēniņos, kur tās gadiem ilgi krājušas putekļus.

Ja jūsu mājā atrodas antīkas (un tas ietver jau sākot no 1980. gada) rotaslietas vai antīki ornamenti un vienmēr esat domājis, cik tas varētu būt vērts, iespējams, ir īstais laiks noskaidrot un papildināt sava maciņa saturu.

6. Investīcijas nekustamajā īpašumā

Jūs gan jau esat dzirdējuši par investīciju portfeli, bet kas tas patiesībā ir? Vai jums ir daudz jāzina  par akciju tirgu, lai to iegūtu?

Jūsu ieguldījumu portfelis ir smalks vārds, lai apzīmētu visu, kur esat ieguldījis naudu. Tas var  nozīmēt akciju tirgu, taču tas var ietvert arī citas lietas, piemēram, īpašumu, savstarpējos aizdevumus un jūsu pensiju. Noskaidrojiet, kas atrodas jūsu investīciju portfelī un varbūt atklāsiet, ko sen aizmirstu.

7. Ēdināšanas bizness

Privāti mājas pasākumi un nelielas kāzas jau atkal parādās musu dienaskārtībā — un tas nozīmē, ka jūs varētu pelnīt naudu ar privātu ēdināšanas biznesu!

Ēdiens ir liela daļa no mūsu lielajiem un mazajiem svētkiem, un privātas pusdienu ballītes noteikti tiks rīkotas bieži šajā sezonā. Cilvēki rīkos vakariņas savās mājās — un jūs busiet viņu šefpavārs! Dodiet viņiem iespēju rīkot savas mājas ballītes, neuztraucoties par ēdināšanu.

8. Biznesa konsultēšana

Kļūšana par konsultantu sniedz daudzas priekšrocības, piemēram,  sevis izvēlētu darba vieta un laika noteikšana, kādus darbus Jūs izvēlaties pieņemt un par kādiem tarifiem. Binesa konsultāciju uzsākšanai ir nepieciešamas minimālas starta izmaksas, un tās ir pielāgojamas jūsu dzīvesveidam un finansiālajam stāvoklim.

Nozares, kas parasti pieņem darbā visvairāk konsultantu, ir biznesa vadība, finanses, tehnoloģijas, cilvēkresursi un mārketings. Konsultācijas ir labs veids, kā meklēt darbu, saprotot, kā uzņēmumi vai profesionāļi varētu gūt labumu no jūsu zināšanām un prasmēm.

Ideālā gadījumā kā konsultants jūs būsiet pierādījis pieredzi un panākumus savā jomā. Ir svarīgi atrast pareizo ceļu pie potenciālajiem klientiem, tāpēc jums būs jāzina arī uzņēmuma spēcīgākie pārdošanas punkti un tas, kā jūsu pieredze šeit atšķiras no konkurentiem.

Ir arī vērts atzīmēt, ka konsultēšanai ir nepieciešamas papildu prasmes, kuru iegūšanai ir vērts iziet papildus apmācības. Piemēram, var būt noderīgi mācēt uzstāties publikai, un jums, iespējams, būs jāzina, kā strādāt komandā un kā pārvaldīt un novērst problēmas.

9. Sveču darināšanas bizness

Pēdējos gados arvien vairāk cilvēku ir meklējuši darbu no mājām kā biznesa risinājumu, un sveču pārdošana var papildus ienākumu avots vai pat pilna laika bizness.

Vietnē YouTube ir daudz noderīgas video pamācības neatkarīgi no tā, vai plānojat sveces gatavot mājās vai arī ierīkot darbnīcu un tirdzniecības telpas.

Procesu var apgūt diezgan ātri, taču svarīgas ir tādas lietas kā temperatūra un sastāvdaļas, kā arī paraugu izveide un atsauksmju vākšana no nelielas klientu grupas, kas būs jūsu mērķauditorija. Izstrādes posmā jums būs jāveic daudz pētījumu, lai palīdzētu izveidot jums piemērotāko koceptu un varētu piedāvāt klientiem labāko produktu. Ir svarīgi arī izpētīt dažādus likumus par sveču izgatavošanu.

10. Vaska kausēšanas bizness

Vaska kausēšana ir populāra sveču ražošanas alternatīva: tās ir sveces bez degļa, kuras karsē ar speciālu sildītāju vai tējas sveci, lai iegūtu aromātu.

Tos var pagatavot, uzkarsējot katliņu ar ūdeni, ieliekot vasku karstumizturīgā traukā virs katla un maisot ar karoti. Pēc tam atliek pievienot  smaržas vai ēteriskās eļļas, izkausēto vasku ielej ledus kubiņu traukos un ļaut sacietēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma