Vai Freds Done izgudroja laimīgo likmi 15?

Freds Done ir cilvēks, kurš zina, kas nepieciešams, lai derību likmju veikalu pārvērstu par impēriju. Savu pirmo totalizatoru, protams, ne casino online viņš kopā ar brāli Pīteru atvēra 1967. gadā, šim nolūkam izmantojot naudu, ko abi bija vinnējuši, liekot likmes uz Anglijas uzvaru Pasaules kausa izcīņā gadu iepriekš. Turpmākajos gados Done nepārtraukti nāca klajā ar jauniem paņēmieniem, kā uzlabot labi iesākto ceļu, pat mainot pašu totalizatoru izskatu un būtību.

Viņš arī meklēja jaunus veidus, kā mudināt spēlētājus doties uz Betfred veikalu, nevis uz kādu no konkurentu veikaliem, un gadu gaitā veica daudzus pasākumus. Piemēram, viņš izveidoja kuponu “Goals Galore”, kurā derību veicēji izvēlas piecas spēles, kurās, viņuprāt, abas komandas gūs vārtus. Tas izrādījās tik populārs, ka viņa konkurenti sekoja šim piemēram, kā tas bieži notiek ar Done idejām. Viņš pats apgalvo, ka ir izgudrojis likmi Lucky 15, bet vai tiešām ir kādi apstiprinoši pierādījumi, kas pamatotu šādu apgalvojumu? Vai arī Done runā muļķības?

Kas ir Freds Done?

Freds Done ir britu uzņēmējs, kurš vislabāk pazīstams kā viens no Betfred, vienas no lielākajām bukmeikeru ķēdēm Apvienotajā Karalistē, līdzdibinātājiem. Uzņēmumu viņš dibināja 1967. gadā kopā ar brāli Pīteru Done. Viņu pirmais veikals atradās Salfordā, Mančesteras grāfistē, un kopš tā laika uzņēmums ir ievērojami paplašinājies, izveidojot daudzus derību punktus visā Apvienotajā Karalistē, kā arī tiešsaistes derību platformu.

Freds Done ir guvis atzinību par saviem panākumiem uzņēmējdarbībā un kļuvis par ievērojamu personību Apvienotās Karalistes derību nozarē. Viņa uzņēmējdarbības intereses aptver arī citas jomas, piemēram, nekustamos īpašumus un apdrošināšanu.

Kas ir Lucky 15?

Veicot Lucky 15 likmi, jāpatur prātā, ka katrai atsevišķai likmei ir sava likme. Atšķirībā no akumulatora, kur visas Jūsu izvēles tiek segtas ar vienu Jūsu izvēlēto likmi, Lucky 15 izmaksas ir 15 reizes lielākas par Jūsu likmi. Piemēram, ja Jūs vēlaties uzlikt 1 eiro, tad Lucky 15 likme Jums izmaksās 15 eiro.

Lucky 15 ir derību veids, ko parasti izmanto zirgu skriešanās sacīkstēs, lai gan to var izmantot arī citos sporta veidos. Tā ietver četras izvēles un sastāv no 15 atsevišķām likmēm: 4 vienreizējās, 6 dubultās, 4 trīskāršās un 1 četrkāršā akumulatora likme. Šeit ir šāds sadalījums:

  • Četras vienreizējās: Likme uz katru izvēli atsevišķi, kas nozīmē, ka jebkura no tām var uzvarēt neatkarīgi no pārējām.
  • Sešas dubultspēles: Likmes uz visām iespējamām divu izvēļu kombinācijām no Jūsu četrām izvēlēm. Tās ir sešas dažādas kombinācijas (1&2, 1&3, 1&4, 2&3, 2&4, 3&4).
  • Četri trīskāršās: Likmes uz visām iespējamām trīs kombinācijām no četrām Jūsu izvēlētajām. Tās ir četras dažādas kombinācijas (1&2&3, 1&2&4, 1&3&4, 2&3&4, 2&3&4).
  • Viens četrkāršs akumulators: Viena likme, ka visas četras Jūsu izvēles uzvarēs.

Tātad pat tad, ja viena vai divas no Jūsu izvēlēm ir neveiksmīgas, Jūs joprojām varat gūt peļņu no likmes.

Patiesībā ir gandrīz neiespējami oficiāli noskaidrot, vai Done ir vai nav izveidojis Lucky 15 likmi. Jebkurš mēģinājums atrast šādu informāciju, izmantojot meklētājprogrammas, parasti nesniedz neko citu, kā vien lapaspuses, kurās skaidrots, kas ir Lucky 15 likme, nevis tās izcelsme. Tāpat arī vietnēs, kurās minēts, ka Freds Done ir radījis Lucky 15 likmi, parasti ir atrodami paša Done vārdi par šo jautājumu, kas acīmredzot nav īpaši noderīgi, lai apstiprinātu viņa teikto, kad viņš pirmo reizi to izdomāja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest