20 Iemesli Kādēļ Jums Vajadzētu Iesaistīties Tīkla Marketingā

Ja Jums interesē darbs no mājām un privātā biznesa uzsākšana, tad tīkla mārketinga biznesa veidošana ir viena no labākajām pieejamajām opcijām. Tīkla mārketinga biznesa uzsākšana ir ļoti laba iespēja nopelnīt papildus naudu brīvajā laikā vai pat padarīt šo biznesu par Jūsu galveno ienākumu avotu, īpaši mūsdienu ekonomiskajā situācijā.

Lai Jūsu tīkla mārketinga bizness būtu veiksmīgs, ir ļoti svarīgi saprast kas tas vispār ir un kāpēc ar to vajadzētu nodarboties. Tā nav nekāda “Kļūsti bagāts vienā dienā shēma”, patiesībā tīkla mārketinga biznesa izveide prasa daudz laika, pūles un enerģiju. Tāpēc, lielākā daļa cilvēku, kas izdomā pamēģināt šo biznesu, ātri to pamet, saprotot, ka tas nemaz nav tik viegli.

Šajā rakstā atradīsiet TOP 20 iemeslus kādēļ Jums vajadzētu uzsākt savu tīkla mārketinga biznesu jau šodien un kādēļ tas būs labs lēmums. Bet sākumā vajadzētu saprast, ka mēs šobrīd dzīvojam informācijas laikmetā.

Mēs dzīvojam informācijas laikmetā

Pēdējos 2000 gadus cilvēces vēsturē mēs dzīvojām Agrārajā laikmetā. Tas bija laiks, kad galvenais iztikas avots bija zemkopība – tie, kuriem piederēja zeme un lauku saimniecības, kontrolēja bagātību.

20. gadsimtā mēs iegājām nākošajā – industriālajā laikmetā. Šajā laikmetā visbagātākie cilvēki bija tie, kuri kontrolēja lielās korporācijas un ražotnes, piemēram, Henrijs Fords auto ražošanas nozarē, bet Endrū Kārnagijs metālapstrādes nozarē.

No 2000. gada līdz mūsdienām mēs atrodamies informācijas laikmetā. Šobrīd biznesa pasaulē valda dažādi informācijas tehnoloģiju milži. Par vienām no pelnošākajām kompānijām ir kļuvušas mājaslapas, piemēram, Facebook un Google. Šīs kompānijas ir izveidojušas milzīgus tīklus! Un šie sociālie tīkli ir pavēruši iespējas ikvienam no mums izveidot savus tīklus un uzsākt savu tīkla biznesu. Vai Jūs esat tam gatavi?

20 iemesli kādēļ tīkla mārketings ir 21. gadsimta bizness

Pelniet bagātību sev, nevis savam priekšniekam

Atbildiet uz šo jautājumu – Jūsu pašreizējā darba vietā, kurš pelna sev iztiku, bet kurš kļūst bagāts? Bagāts kļūst tas, kam pieder aktīvs. Šajā gadījumā aktīvs ir bizness. Biznesa īpašniekiem ir iespēja kontrolēt bagātību, bet darbiniekiem savus tēriņus. Strādājot kā darbinieks kādā uzņēmumā, Jūs pavadāt 8 stundas dienā attīstot kāda cita cilvēka biznesu. Jūs par to saņemat algu, bet Jūsu priekšnieks kļūst ar vien bagātāks. Jūs ne tikai nopelnāt 10 reizes mazāk, bet arī samaksājat 2 reizes vairāk nodokļos.

Vai Jūs vēlaties divkāršot savus ienākumus katru gadu?

Ir ļoti grūti divkāršot savus ienākumus strādājot pie kāda. Patiesībā, vidējais algas palielinājums gadā Latvijā ir 2-5%. ņemot vērā inflāciju, Jūsu alga pat samazinās ik gadu. Ja Jums piederētu savs bizness, tad Jūs katru gadu varētu palielināt klientu skaitu uz pusi un dubultot savus ienākumus. Gudri cilvēki paralēli darbam attīsta savu biznesu vai strādā pie kādiem projektiem, vai iesaistās tīkla mārketinga biznesā.

Izbaudiet finansiālu brīvību

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēki izlemj veidot personīgo biznesu ir iespēja izveidot pasīvos ienākumus kļūt finansiāli brīviem. Tas nozīmē, ka attīstoties Jūsu uzņēmumam, Jums vairs nebūs pašam jāstrādā, bet Jūs no tā pelnīsiet naudu. Strādājot apmaksātā darbā Jūs burtiski apmaināt savu laiku pret naudu. Tas nozīmē ka Jūs nekad nevarat beigt strādāt, jo tad arī beigsies nauda. Uzsākot savu biznesu, Jums var būt simtiem klientu, kas veidos Jūsu ienākumus. Tas nozīmē, ka Jūs varēsiet doties atvaļinājumā uz mēnesi un atgriežoties Jums būs vairāk naudas nekā pirms došanās prom.

Lyoness tīkla mārketinga biznesa iespēja

Izmantojiet interneta sniegtās priekšrocības

Internets šobrīd maina pasauli un mēs to šobrīd pieredzam! Vai Jūs gribētu pēc 50 gadiem, atskatīties pagātnē un teikt “Es tur biju, Es paņēmu visu no šīs interneta revolūcijas”? Šobrīd ir ideāli apstākļi lai uzsāktu savu privāto biznesu, īpaši tādu, kurā ir jāstrādā ar cilvēkiem. Jums ir iespēja komunicēt ar simtiem cilvēku nospiežot tikai vienu pogu. Labs pierādījums tam ir šis raksts, kuru Jūs saņēmāt savā e-pastā vai Facebook, vai kādā citā interneta resursā. Ir īstais brīdis, nestāviet malā, bet iesaistieties!

Dzīvojiet Bagātu (gan finansiāli, gan mentāli) dzīvi!

Viens no tīkla mārketinga lielākajiem plusiem ir nepārtraukta personīgā pašizaugsme, kuru bieži cilvēki paši pat nepamana. Lai izveidotu veiksmīgu tīkla mārketinga karjeru, Jums būs jāpalīdz daudziem citiem cilvēkiem sasniegt to pašu. Iedomājaties tik, palīdzot citiem pelnīt vairāk, vairāk nopelnīsiet arī Jūs! Vai Jūs gribētu pelnīt 100 000 Eiro mēnesī strādājot tikai 4 stundas dienā, pārējo laiku pavadot izbaudot dzīvi?

Vai Jūs izmantojat demogrāfisko sprādzienu savā labā?

Jūs varbūt to neesat pamanījuši, bet cilvēce šobrīd paplašinās eksponenciāli. Ierakstiet Google attēlu meklētājā “iedzīvotāju skaita pieaugums” un Jūs redzēsiet ka cilvēku skaits pasaulē pieaug neaptveramos tempos. Tas, protams, veidos dažādas problēmas dažādās biznesa nozarēs, bet tīkla mārketinga biznesam tas nāk tikai par labu.

Vai Jūsu darbavieta ir droša?

Šeit mēs nerunāsim par darba drošību, bet par drošu – patstāvīgu darbu. Vairāk kā 100 gadus cilvēki uzticīgi strādāja savās darba vietās, jo šīs darba vietas garantēja drošību. Mūsdienās ar vien vairāk un vairāk darbavietas tiek likvidētas, jo sarūk dažādas nozares un daudzās nozarēs tiek ieviesta automatizācija. Tādēļ daudzi cilvēki ir sākuši meklēt drošākus ienākumu avotus lai pelnītu iztiku. Kurš no šiem, Jūsuprāt, ir drošāks ienākumu avots, darba vieta ar “patstāvīgu” algu vai bizness ar 100 klientiem? Šobrīd patstāvīga darba vieta ir “riskantais” variants!

Jūs gribat aiziet pensijā bagāts vai nabags?

Jūs drošvien apzināties pašreizējo situāciju, kāds Latvijā ir “vidējais” pensionārs? 200 eiro pensija, par kuru knapi pietiek lai apmaksātu visus rēķinus un nopirktu desu. Vai arī Jūs tā vēlaties dzīvot, kad sasniegsiet pensijas vecumu? Un kur ir garantija, ka pēc 40-50 gadiem vispār būs kāds atbalsts no valsts? Varbūt ir vērts jau tagad sākt domāt par vecumdienām un veidot kādu pasīvo ienākumu avotu?

Vai nākamos 50 gadus Jūs vēlaties strādāt no 8:00 – 17:00?

Tā ir katra cilvēka brīva izvēle. Jūs varat pabeigt kādu mācību iestādi un sākt strādāt lai nopelnītu iztiku un pēc 50 gadiem pensionētos un saņemtu pensiju 200 eiro apmērā. Vai arī Jūs varat izveidot savu tīkla mārketinga biznesu un jau savos 20-30 gados nodrošināties visai atlikušajai dzīvei. Šis vairs nav industriālais laikmets, bet informācijas laikmets, ir labi to apzināties. Un tie, kas to sapratīs un rīkosies jau šodien, būs vislielākie ieguvēji!

Vēlaties uzsākt savu pieaugušo dzīvi ar 5 000 eiro parādu?

Lai iegūtu augstāko izglītību, Jums būs nepieciešami 5 000 eiro kā minimums (protams, ir iespēja tikt budžeta grupās). Pabeidzot augstskolu, Jums nebūt nav garantēta darba vieta. Lielākā daļa no mūsdienu jauniešiem pavada savus studiju gadus vieglprātīgi, nedomājot par nākotni, bet vai tas ir pareizi? Varbūt pareizāk būtu jau studiju gados, kad apkārt ir tik daudzi līdzīgi domājoši cilvēki uzsākt savu privāto vai tīkla mārketinga biznesu? Iedomājaties tik, pabeidzot augstskolu Jūs jau būtu finansiāli neatkarīgi?

Vai Jūs izmantojat lielveikalos pieejamos ķīmiskos produktus?

Vai Jūs zinājāt, ka 95% no ēdiena un sadzīves precēm ko mēs izmantojām ikdienā un pērkam lielveikalos ir Jums kaitīgas? Tās tiek ražotas masveidā un lai tās ilgāk stāvētu veikalu plauktos, tās tiek apstrādātas ar dažādām ķīmiskām vielām (konservantiem, parabēniem u.c.). Pētījumos ir pierādīts, ka daudzi no šiem produktiem veicina vēža šūnu attīstīšanos. Daudzu tīkla mārketinga kompāniju ražotie produkti ir ražoti uz augu bāzes, kas nozīmē ka tie ir cilvēkiem nekaitīgi.

Vai Jūs vēlētos ienākumus, kuri palielinās neko nedarot?

Kad Jūs sasniedzat noteiktu līmeni savā tīkla mārketinga biznesā un Jums ir izveidota spēcīga komanda, Jūsu bizness sāk attīstīties pats no sevis. Tas nenotiks Jūsu darba vietā! Šādā veidā Jūs varat atļauties paņemt mēnesi brīvu un atgriezties ar vairāk naudu nekā iepriekš. To sauc par sviras principu!

Vēlaties lielāku atpazīstamību un novērtējumu?

Vai Jūs vēlētos strādāt kompānijā, kurā Jūs smagais darbs tiek regulāri uzslavēts un novērtēts? Tīkla mārketinga biznesā Jums ir iespēja kļūt par spēcīgas domubiedru grupas dalībnieku, kurā visi vēl Jums panākumus, jo no tiem ieguvēji būs visi. Ir grūti atrast šāda veida darbu!

Aizmirstiet par 8:00 – 17:00 darbu!

Visiem labi zināmajā 8:00 – 17:00 darbā ir tikai viens ieguvējs un tas ir Jūsu priekšnieks! Iemesls, kādēļ Jūs katru gadu saņemat tikai 2-5% algas paaugstinājumu ir tāds, ka tad Jūsu priekšniekam paliks mazāk. Jo vairāk pelnīsiet Jūs, jo mazāk pelnīs Jūsu priekšnieks. Tīkla mārketinga biznesā ir savādāk – jo vairāk pelnīsiet Jūs, jo vairāk pelnīs Jūsu biznesa partneri. Šeit nav zaudētāju! Šis nav nekāds nākotnes bizness, Jums ir iespēja iesaistīties jau šodien.

Jūs atradīsieties līdzīgi domājošu, jautru un ambiciozu cilvēku kompānijā!

Vai šobrīd Jūs varētu teikt ka Jums apkārti ir jautri, ambiciozi un līdzīgi domājoši cilvēki? Reti kuram tā ir paveicies! Tīkla mārketingā Jūs noteikti satiksiet daudz šādus cilvēkus un tas Jums nāks tikai par labu, jo arī Jūs pats sāksiet apgūt visas labās īpašības no šiem cilvēkiem. Vai zinājāt, ka Jūs esat vidējais no 5 cilvēkiem ar ko Jūs visbiežāk kontaktējaties?

Darba tirgus sarūk

Dēļ interneta tiek slēgti daudzi klasiskie biznesi un iedzīvotāju skaits pasaulē arvien palielinās. Tas nozīmē ka uz katru darba vietu pretendē ar vien vairāk cilvēku. Biznesu īpašnieki izmanto šos faktus un liek saviem darbiniekiem strādāt ilgāk par to pašu samaksu. Un bieži vien darbinieki arī neprotestē, jo apzinās, ka citu darbu, iespējams, viņi varētu arī neatrast. Vai Jūs kādreiz esat nonākuši šādā situācijā?

Ienākumi samazinās, izmaksas pieaug – inflācija!

Valdības ziņojumos varam dzirdēt par inflācijas apmēriem valstī, kas ir apmēram 3% gadā. Bet kādēļ degvielas, elektrības, telefona rēķini palielinās par 10% ik gadu? Nav vajadzīgs doktora grāds matemātikā, lai pamanītu, ka kaut kas nav pareizi. Patiesībā, ja Jums katru gadu alga netiek palielināta vismaz par 10%, tad Jūs katru gadu kļūstat nabadzīgāks. Cilvēki nav pietiekami izglītoti par inflāciju, tādēļ daudzi dzīvo to nezinot.

Saņemiet pieczvaigžņu brīvdienas un brauciet ar luksus auto

Labākās tīkla mārketinga kompānijas piedāvā saviem konsultantiem apbrīnojamus bonusus par paveikto darbu. Bieži vien viņiem tiek uzdāvinātas luksus klases automašīnas, apmaksātas piecu zvaigžņu brīvdienas labākajos kūrortos u.c. labumi. Kādēļ ilgus gadus krāt savai sapņu mašīnai vai ceļojumam, ja tos var dabūt par brīvu? Vai Jūsu šī brīža darba devējs ir pateicis kas Jums ir jāizdara lai saņemtu Ferrari?

Vēlaties maksāt mazākus nodokļus?

Ja Jūs būsiet pašnodarbināta persona vai Jums būs mikrouzņēmums, tad Jūs varēsiet saņemt dažādus nodokļu atvieglojumus un paturēt vairāk naudu sev. Tīkla mārketinga kompānijas nebūs Jūsu darba devēji, Jūsu ienākumi būs jādeklarē kādā no iepriekš minētajiem uzņēmējdarbības veidiem.

Kas Donaldam Trampam, Ričardam Brensonam un Robertam Kijosaki ir kopīgs?

Šis ir pēdējais punkts. Dažas no pasaulē vispazīstamākajām biznesa personām ir paši iesaistījušies vai iesaka citiem iesaistīties tīkla mārketinga biznesā. Visiem zināmi cilvēki kā Donalds Tramps, Ričards Brensons, Roberts Kijosaki, Džims Rons, T Harvs Ekers, Tonijs Robins u.c. ir pozitīvi izteikušies par tīkla mārketinga biznesa piedāvātajām iespējām. Vai tas ir pietiekams pierādījums? Vai ir vēl kas jāsaka?

Kā uzsākt savu tīkla mārketinga biznesu?

Ja Jūs vēlaties uzsākt savu tīkla mārketinga biznesu, tad varat sazināties ar mani personīgi un es Jums pastāstīšu par savu pieredzi ar tīkla mārketingu, Latvijā pieejamajām tīkla mārketinga kompānijām u.c. Jums interesējošiem jautājumiem.

Lyoness tīkla mārketinga biznesa iespēja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest