MailerLite bezmaksas e-pasta serviss

MailerLite ir salīdzinoši nesen izvediedots e-pasta mārketinga serviss, taču tas atšķiras no servisiem kas pastāv jau ilgāku laiku ar savu īpaši viegli uztveramo dizainu un funkcionalitāti. Tas ir moderns un saprotams serviss!

Kā jau minējām, šī e-pasta mārketinga mājaslapa ir ļoti vienkārša un saprotama, bet tas nebūt nenozīmē ka tajā ir pieejamas mazāk iespējas kā ,piemēram, Aweber vai MailChimp. Starp citu, ja Jūs izmēģinātu visus no 3 minētajiem servisiem, Jūs noteikti atzītu MailerLite par visvieglāk lietojamu un saprotamu, vismaz mēs Epelna.lv tā domājam.

Un kas ir pats labākais? MailerLite brīvu! Jā, izmantojiet pilnīgi visas iespējas bez ierobežojumiem kamēr Jūsu e-pasta liste nav lielāka par 1000 lietotājiem. Ja arī Jūs pārsniegsiet 1000 lietotāju skaitu, nākamais solis no 1000-2500 lietotājiem maksās tikai 10$, kas ir neticami zema cena salīdzinot ar citiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem.

Mailerlite izcenojums:

2,500 e-pastiem
$10
Mēnesī
Izmēģināt
5,000 e-pastiem
$20
Mēnesī
Izmēģināt

MailerLite e-pasta mārketinga plusi

  • Izcils „Freemium” bezmaksas plāns

Bezmaksas plānā ir pieejamas visas funkcijas bez ierobežojumiem. E-pastu automatizācija, veidnes e-pastu ievākšanai (forms), piezemēšanās lapu (landing pages) dizaini u.c. Šis būs lielisks papildinājums Jūsu interneta mārketinga stratēģijai, ja Jūsu listē ir mazāk kā 1000 e-pastu.

  • Viegli izmantot

Tīrs un saprotams vadības panelis padara šo servisu pievilcīgu gan jauniem, gan jau pieredzējušiem e-pasta mārketinga lietotājiem

  • Piezemēšanās lapu veidošanas rīks

Unikāla iespēja, kas ļauj viegli un ātri izveidot pievilcīgas piezemēšanās lapas, kuras tiek hostētas uz MailerLite servera, bet attēlotas zem Jūsu domēna.


MailerLite e-pasta mārketinga mīnusi

  • Trūkst dažas iespējas

Lai arī MailerLite ir labākā cena starp zināmākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, tam tomēr pietrūkst dažas iespējas. Piemēram, padziļināta statistika un sociālo tīklu iespējas.


Ja Jūs varat iztikt bez dažām ļoti advancētām iespējām, tad ar šī e-pasta mārketinga servisa bezmaksas plānu „Freemium” ir grūti aizšaut garām. Lai savāktu 1000 e-pasta jaunumu saņēmējus ir jāiegulda zināms laiks un darbs, tādēļ ar šo servisu Jūs to varēsiet darīt bez uztraukuma par papildus izmaksām.

Citi e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēji Jums piedāvās labkajā gadījumā 30 dienu izmēģinājuma termiņu, kura laikā Jūs pat nevarēsiet izmantot visas piedāvātās iespējas. Līdz ko šis termiņš beigsies, Jums būs jāmaksā ap 30 eiro par plānu ar zemākajām iespējām.

Praktiski, MailerLite ir vislabākais pieejamais risinājums ja vēlaties strādājošu e-pasta mārketinga servisu, bet nevēlaties papildus izmaksas.

 

One Reply to “MailerLite bezmaksas e-pasta serviss”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest