457€ Latloto loterijas biļetēs – cik mums izdevās laimēt?

Jau otro reizi man nākās kasīt ļoti lielu apjomu ar Latloto loterijas biļetēm. Ja pirmajā reizē es nopirku 100 loterijas VEIKSME biļetes un veicu eksperimentu, tad šoreiz loterija biļetes man pašam nebija jāpērk – mēs tās saņēmām kā dāvanas kāzās, puķu vietā.

Loterijas biļetes ziedu vietā, kā dāvana kāzās

Jā, mēs izdomājām, ka negribam ziedus, jo ziedi, ko pēc tam varējām ņemt līdzi, jau bija iekļauti mūsu svētku vietas dekorācijās. Tāpat, ja visi, gandrīz 80 viesi, dāvinātu ziedus, tad būtu ļoti sarežģiti tos transportēt, glabāt un pēc tam, diemžēl, tie nonāktu miskastē. Kā alternatīvu ziediem, mēs izdomājām, ka vēlamies saņemt loterijas biļetes un informējām kāzu viesus par to. Ziņa noteikti sasniedza visus adresātus, jo mēs dāvanās saņēmām 457€ vērtas loterijas biļetes. Citi dāvināja vienu 20€ vērtu, citi 4 5€ vērtas, bet citi 20 1€ vērtas biļetes.

Protams, ka satraukums bija ne tika kāzu dienā, bet arī nākošajā dienā, kad bija pienācis laiks nokasīt loterijas biļetes un noskaidrot, vai esam tikuši pie “lielā kāposta”!

Laimīgās loterijas biļetes pa kresi, tukšās pa labi.

Cik mēs laimējām no 457€ vērtām Latloto loterijas biļetēm?

Kopumā mums bija uzdāvinātas 18 dažādu veidu Latloto loterijas biļetes vērtībā no 20€ līdz 0,50€. Šajā rakstā atradīsi ne tikai to, cik mums izdevās laimēt no šīm loterijas biļetēm, bet arī aprakstus par katru loteriju un iespējām tajā laimēt un papildspēlēm, ja tādas ir. Lasi tālāk, lai uzzinātu kā mums veicās katrā loterijā un vai mums izdevās tikt pie kāda lielā laimesta!

NosaukumsVērtībaSkaitsKopējā vērtība
Miljons20€120€
Pērle10€440€
Simtgades loterija5€1890€
Dārgumu lāde5€945€
Bagāts5€735€
Monopoly5€735€
Sporta Loterija5€420€
Medus3€824€
Auto Lotto3€721€
Neons3€515€
Bingo3€412€
2 iespējas laimēt2€918€
Akmens šķēres papīrītis2€24€
Veiksme1€1313€
7 11 211€3838€
Moments 7770.5€157.50€
Džokers 74.5€29€
Super Bingo1.5€710.5€

Latloto Miljons loterijas laimests un noteikumi

loterija miljonsCerējām uz miljonu, bet sanāca miljons bez vieninieka – no šīs 20€ vērtās loterijas biļetes laimests bija apaļa 0. Šī loterijas biļete mums bija tikai vienā eksemplārā.

Loterijā Miljons ir 4 spēles. Pirmajās trīs ir jābūt skaitļiem 40, 100 vai 200, lai laimētu tādu pašu naudas summu, bet 4. spēlē kādam no Laimīgajiem skaitļiem ir jāsakrīt ar kādu no Taviem skaitļiem, lai tiktu pie laimesta.

Papildspēle: liela bija vilšanās, kad biļetes otrā pusē neatradām nekādu informāciju par papildspēli, lai dotu sev vēl otro iespēju laimēt.

Kopējais laimests: 0€

Pērle loterijas laimests un noteikumi

Sākumā, protams, ķērāmies klāt dārgākajām biļetēm. Otrā dārgākā biļete bija Pērle, kas maksā 10€ gabalā. Šīs biļetes mums bija 4 gab. Un bija arī pirmais laimests! Viena no četrām biļetēm izrādījās laimīga un mēs tikām pie saviem pirmajiem 10€ laimestos.

Loterijā Pērle ir 4 spēles. Pirmajās trīs ir jābūt skaitļiem 20, 50 vai 100, lai laimētu tādu pašu naudas summu, bet 4. spēlē kādam no Laimīgajiem simboliem ir jāsakrīt ar kādu no Taviem simboliem, lai tiktu pie laimesta.

Papildspēle: papildspēle loterijai Pērle nav 🙁

Kopējais laimests: 10€

Simtgades loterijas laimests un noteikumi

Simtgades loterija sastādīja vislielāko vērtību no mūsu loterijas biļetēm – 90€. Vienas biļetes cena ir 5€ un mums tādas bija 18 gab.

Loterijas noteikumi ir pavisam vienkārši – kādam no “Jūsu simboliem” ir jāsakrīt ar kādu no “Laimīgajiem simboliem” un tad tiek laimēts attiecīgais laimests.

Mums veiksmīgas izrādījās 5 no 18 loterijas biļetēm un kopējais laimests bija 35 eiro. Viens laimests bija 15€ vērts, bet četri 5€ vērti.

Nelaimējušās biļetes mēs piereģistrējām papildspēlei un turpināsim cerētu uz lielāku veiksmi tur.

Papildspēle: nelaimējušās Simtgades loterijas biļetes var piereģistrēt www.latloto.lv/lv/simtgade un laimēt līdz pat 5000€.

Kopējais laimests: 45€

Dārgumu lāde loterijas laimests un noteikumi

  • Nokasiet spēles laukuma TAVAS KOORDINĀTAS pārklājumu. Laukumā TAVAS KOORDINĀTAS norādītas divpadsmit spēlētāja koordinātas (burta un cipara kombinācijas), kuras ir jānokasa spēles laukumā DĀRGUMU KARTE.
  • Ja, nokasot savas koordinātas, kartē atklājas trīs vienādi simboli, ir laimēts šiem simboliem atbilstošais laimests.

dargumu ladeDārgumu lāde bija salīdzinoši veimsmīga, jo no 9 biļetēm laimīgās bija 3. Vienā biļetē bija pat 20€ vērts laimests. Šī bija viena no intereantākajām loterijām ko spēlēt.

Papildspēle: Spēlei Dārgumu lāde ir arī papildspēle, kurai var pieteikt nelaimējušās biļetes – www.latloto.lv/lv/dargumulade. Mēs, protams, pieteicām visas savas 6 biļetes un cerēsim uz 1000€ vērtu laimestu.

Kopējais laimests: 80€

Bagāts loterijas laimests un noteikumi

Loterija Bagāts piedāvā divas spēles:

  • Dimantu spēles. Nokasiet laukuma Laimīgie skaitļi pārklājums, lai atklātu Laimīgos skaitļus. Četrās Dimantu spēlēs jānokasa tikai tos skaitļus, kas ir identiski atklātajiem Laimīgajiem skaitļiem. Ja Dimantu spēlēs kādā no rindām visi skaitļi sakrīt ar Laimīgajiem skaitļiem, ir laimēts attiecīgajai rindai pretī norādītais laimests.
  • Ekstra spēle. Nokasiet abus Ekstra spēles Ja abos spēles laukumos naudas summas ir vienādas, tad ir laimēta vienā laukumā norādītā naudas summa. Abu laukumu naudas summas nesummējas.

bagats loterija

Bagāts loterija bija, iespējams veiksmīgākā no loterijām, kas mums tika uzdāvinātas, jo mēs laimestos atguvām biļešu vērtību. Mums bija 7 biļetes, kuru kopējā cena ir 35€ un mēs laimējām 35€. Bija arī viens 20€ laimests un kopā laimīgas bija 3 no 7 biļetēm.

Papildspēle: Latloto loterijai Bagāts ir arī papildspēle, kurai varat pieteikties www.latloto.lv/lv/bagats. Mēs piereģistrējām 4 neveiksmīgās biļetes un cerēsim uz 1000€ laimestu

Kopējais laimests: 105€

Monopoly loterijas laimests un noteikumi

Spēle 1-3. Atrodi simbolu un laimē šajā spēlē norādīto laimestu. 4. spēle – ja vienā rindā abu ciparu summa ir 10 (desmit), ir laimēts pretī šai rindai norādītais laimests. 5. spēle – ja vienā rindā abi cipari ir vienādi, ir laimēts pretī šai rindai norādītais laimests. 6. spēle – Ja kāds no “Laimīgajiem simboliem” sakrīt ar kādu no “Jūsu simboliem”, ir laimēts laimests, kas norādīts zem “Jūsu simbola”, kas sakrita.

Monopoly mums izrādījās viena no nevieksmīgākajām loterijām, jo no 7 biļetēm laimīga bija tikai viena un tajā bija minimālais 5€ laimests. It kā tikdaudz spēles, lai laimētu, bet vilšanās pēc vilšanās!

Papildspēle: Šobrīd loterijai Monopoly papildspēle internetā ir beigusies, bet to var iesūtīt uz SuperBingo auditorijas spēlēm, lai dotu tai otro iespēju. Šo opciju gan mēs neizmantojām, jo esam pārāk slinki.

Kopējais laimests: 110€

Sporta loterijas laimests un noteikumi

1. līdz 5. SPĒLE: Ja kādā no SPĒLĒM šīs SPĒLES LAIMĪGAIS SIMBOLS sakrīt ar vismaz vienu no šīs SPĒLES TAVIEM SIMBOLIEM, ir laimēts laimests, kas norādīts zem TAVA SIMBOLA, kurš sakrita. Katrā SPĒLĒ ir izvietots viens LAIMĪGAIS SIMBOLS un zem tā kolonnā četri šīs SPĒLES TAVI SIMBOLI.

Mums patīk sports un Sporta loterija mums izrādījās salīdzinoši veiksmīga, jo divas no četrām biļetēm bija veiksmīgas – katrā laimējām 5€.

Papildspēle: Sporta loterijai ir arī papildspēle, kurai var piereģistrēties internetā – www.latloto.lv/lv/sporta-loterija

Kopējais laimests: 120€

Medus loterijas laimests un noteikumi

  • Uz biļetes ir astoņas SPĒLES un viena EKSTRA SPĒLE. Nokasiet SPĒLES LAUKUMU un EKSTRA SPĒLES laukumu.
  • Ja vienā SPĒLĒ ir trīs vienādi simboli, ir laimēts šīs SPĒLES laimests.
  • Ja EKSTRA SPĒLES laukumā norādīts simbols medus, ir laimēts EKSTRA SPĒLĒ norādītais laimests.

Medus bija pati neveiksmīgākā no visām loterijas biļetēm, kas mums tika uzdāvinātas. No 8 3€ vērtām biļetēm mēs dabūjām precīzi neko! Uz katras spēles ir 8 rindiņas, kurās var iegūt laimestu – mēs bijām vīlušies 64 reizes!

Papildspēle: Papildspēle loterijai Medus nav

Kopējais laimests: 120€

Auto Lotto loterijas laimests un noteikumi

Ja kāds no LAIMĪGAJIEM SIMBOLIEM sakrīt ar vismaz vienu no TAVIEM SIMBOLIEM, ir laimēts LAIMESTS, kas norādīts pie TAVA SIMBOLA, kas sakrita.

Aizraujoša spēle, zinot, ka Tu vari laimēt automašīnu – gluži kā SuperBingo pie lielā laimes rata. Protams, ka pie automašīnas mēs netikām, bet no 7 biļetēm 3 izrādījās laimīgas un mēs ieguvām laimestus 3,3 un 5€ vērtībā.

Papildspēle: Auto lotto loterijai nav papildspēles

Kopējais laimests: 131€

Neons loterijas laimests un noteikumi

Nokasiet spēles laukumu. Ja kādā no spēlēm vismaz viens TAVS SKAITLIS sakrīt ar kādu LAIMĪGO SKAITLI, ir laimēts laimests, kas norādīts zem TAVA SKAITĻA, kas sakrita. Ja šajā spēlē norādīts reizinātājs 2X vai 5X, tad šajā spēlē laimētais laimests tiek attiecīgi divkāršots vai pieckāršots. Iespējamie reizinātāji ir 1X, 2X un 5X. Katrā spēlē ir norādīts kāds no reizinātājiem arī tad, ja spēlē nav laimesta.

Neons spēle bija vidēji veiksmīga, jo laimīgas bija divas no 5 biļetēm. Kopā no 15€ vērtajām biļetēm laimējām 9€.

Papildspēle: Neons loterijai papildspēles nav

Kopējais laimests: 140€

Bingo loterijas laimests un noteikumi

Spēles laukumā izvietoti Laimīgie skaitļi un Spēles kartīte. Spēles kartītē ir trīs skaitļu rindas. Ja Spēles kartītē vienā rindā trīs, četri vai pieci skaitļi sakrīt ar Laimīgajiem skaitļiem, ir laimēts laimests, kas norādīts attiecīgi laukumā TRĪS, ČETRI vai PIECI. Ja visi Spēles kartītē norādītie skaitļi sakrīt ar Laimīgajiem skaitļiem, ir laimēts laimests, kas norādīts laukumā BINGO. Vienā rindā iespējams tikai viens laimests.

Šī bija diezgan interesanta spēle un bija arī divi laimesti. No četrām biļetēm divas bija laimīgas un tika laimēti kopā 8€.

bingo loterijaPapildspēle: Bingo loterijai nav papildspēles

Kopējais laimests: 148€

2 iespējas laimēt loterijas laimests un noteikumi

1. iespēja laimēt. Ja kāds no LAIMĪGAJIEM SKAITĻIEM sakrīt ar kādu no JŪSU SKAITĻIEM, ir laimēts LAIMESTS, kas norādīts zem JŪSU SKAITĻA, kas sakrita.

2. iespēja laimēt. Ja sakrīt trīs vienādas LAIMESTA summas, ir laimēta viena no šīm summām, kas sakrita. LAIMESTU summas nesummējas.

No 9 loterijas biļetēm mums laimīgās bija 3 – katrā no tām 2€ laimesti. Tātad, no kopējās biļešu vērtības 18 eiro, mēs laimējām tikai 6 eiro.

Papildspēle: 2 iespējas laimēt loterijai nav papildspēles

Kopējais laimests: 154€

Akmens šķēres papīrītis loterijas laimests un noteikumi

Katrā SPĒLĒ ir viens TAVAS ROKAS simbols un viens PRETINIEKA ROKAS simbols. Ja kādā no SPĒLĒM TAVAS ROKAS simbols uzvar PRETINIEKA ROKAS simbolu, ir laimēts šajā SPĒLĒ norādītais LAIMESTS.

Mēs laikam nemākam “čikāties”, jo abas mūsu loterijas biļetes nebija laimīgās.

Papildspēle: Akmens šķēres papīrītis loterijai nav papildspēles

Kopējais laimests: 154€

Veiksme loterijas laimests un noteikumi

Nokasiet spēles laukuma pārklājumu. Spēles laukumā ir attēlotas deviņas laimestu summas. Ja spēles laukumā sakrīt (ir vienādas) trīs laimestu summas, ir laimētā šī summa, kas sakrīt.

Es jau iepriekš biju spēlējis šo spēli. Pat 100 reizes! Aplūko, kādi bija mani rezultāti no 100 loterijas veiksme biļetēm. Šoreiz bija tikai 13 biļetes un kopējais laimests 8€. Jāsaka, ka diezgan dāsna atdeve – vairāk nekā 50%!

Papildspēle: Veiksme loterijai nav papildspēles

Kopējais laimests: 162€

7 11 21 loterijas laimests un noteikumi

Nokasiet spēles laukuma pārklājumu. Ja vienā SPĒLĒ visu trīs skaitļu kopsumma ir 7 vai 11, vai 21, ir laimēts šajā SPĒLĒ norādītais laimests. Vienā biļetē iespējami līdz četriem laimestiem.

Mums bija 38 šīs loterijas biļetes! Cerība bija liela, bet kopējais laimests ne pārāk. No 38 biļetēm 10 bija laimīgās un kopā sanāca laimēt 11€. Tātad, laimīgā bija tikai gandrīz katra ceturtā loterijas biļete un tikai vienreiz tika laimēts ne-minimālais laimests.

Papildspēle: 7 11 21 loterijai nav papildspēles

Kopējais laimests: 173€

Moments 777 loterijas laimests un noteikumi

Pamatspēle. Pamatspēles laukums sastāv no sešām SPĒLĒM. Ja kādā no SPĒLĒM sakrīt abi izvietotie skaitļi, ir laimēts šajā SPĒLĒ norādītais LAIMESTS.

Ekstra spēle. Ja EKSTRA SPĒLES laukumā norādīts cipars “7”, ir laimēti 5 €.

Mums bija 15 Moments 777 loterijas biļetes, bet laimīgā bija tikai viena un tajā pašā tika laimēts minimālais laimests – 0.5€. Ļoti neveiksmīgas biļetes!

Papildspēle: Moments 777 loterijai nav papildspēles

Kopējais laimests: 173.5€

Džokers 7 loterijas laimests un noteikumi

Mums bija arī dažas bingo spēles kartiņas, taču ne viena no tām neizrādījās laimīgā. Šajā spēlē laimesti ir reti, bet ja ir, tad parasti lielāki nekā no momentloterijām

Papildspēle: Džokers 7 spēlei nav papildspēles

Kopējais laimests: 173.5€

Super Bingo loterijas laimests un noteikumi

Mums bija arī 7 Superbingo biļetes, taču neviena no tām nebija veiksmīga. Šo spēli noteikti vislabāk ir spēlēt ēdot pankūkas svētdienas rītā. Mēs gan laimīgos skaitļus aplūkojām internetā. Biļešu salīdzināšana izrādījās gana grūta!

Kopējais laimests: 173.5€

Kopējais laimests un secinājumi

NosaukumsVērtībaSkaitsLaimējušās biļetesKopējā vērtībaLaimēts
Miljons20€1020€0
Pērle10€4140€10€
Simtgades loterija5€18590€35€
Dārgumu lāde5€9345€35€
Bagāts5€7335€35€
Monopoly5€7135€5€
Sporta Loterija5€4220€10€
Medus3€8024€0
Auto Lotto3€7321€11€
Neons3€5215€9€
Bingo3€4212€8€
2 iespējas laimēt2€9318€6€
Akmens šķēres papīrītis2€204€0
Veiksme1€13313€8€
7 11 211€381038€11€
Moments 7770.5€1517.50€0.5€
Džokers 74.5€209€0
Super Bingo1.5€7010.5€0
Kopā laimēts173.5€

Secinājums ir tāds – mums nepaveicās! Būtu neprātīgi sagaidīt, ka lielais laimests ir obligāts. Tā ir loterija un lai tajā uzvarētu ir nepieciešama ļoti liela veiksme. Protams, mēs būtu ļoti priecīgi, ja no tik daudzām biļetēm sanāktu tikt arī pie kāda laimesta, kas ir lielāks par 20€. Bet lielāki laimesti ir ļoti reti un veiksme šoreiz nebija mūsu pusē.

Visādi citādi – 173.5€ laimests ļaus mums vairākas reizes aiziet uz restorānu vai kā savādāk iztērēt šo naudu, lai pavadītu laiku kopā.

Man, kā vīrietim, loterijas biļetes liekas labākas par puķēm. Pirmkārt, ir zināms satraukums kasot loterijas biļetes cerībā uz lielo laimestu. Otrkārt, laimēto naudu var iztērēt pēc saviem ieskatiem. Puķes pēc nedēļas jau būs jāmet ārā, bet pārdomāti iztērēta laimētā nauda var sagādāt paliekošas atmiņas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma