5 biznesa idejas ko Jūs varat sākt ātri, bez naudas un no savām mājām

Izmantojot jau savas esošās zināšanas, rīkus un resursus, Jūs jau šodien varat sākt savu biznesu no mājām. Ir dzirdēti daudzi stāsti par cilvēkiem, kas veiksmīgu uzņēmējdarbību ir uzsākuši no mājām bez līdzekļiem, bet ar milzīgu vēlmi un apņemšanos to paveikt par katru cenu.

Ja vēlaties brīvību un iespēju strādāt no savām mājām kā BOSS pats sev, šeit būs 5 veidi, kā jūs varat sākt tagad no nekā.

Pārdodiet lietas eBay un Etsy

eBay un Etsy ir lieliskas vietas lai uzsāktu savu biznesu. Jūs varat sākt pārdodot sīkumus, kas pārpilda jūsu māju, mansardu vai garāžu un jums nebūs jāmaksā nekas, kamēr kaut kas tiks pārdots un Jūs saņemsiet savu pirmo peļņu. Lai gūtu panākumus šajās tirdzniecības platformās Jums vajadzēs atrast to, kas labi pārdodās un nes labu peļņu. Kad ir gūta pirmā peļņa, līdzekļus var ieguldīt atkāroti un nopelnīt vairāk! Piemēram, Jūs ar rokām adat šalles un Jums veiksmīgi izdodās tās pardot Etsy platformā, bet Jūs varat uzadīt tikai 3 šalles nedēļā, varbūt Jums vajadzētu nopelnītos līdzekļus ieguldīt vēl vienas adītāsa algošanā vai šī procesa automatizēšanā. Šādi Jūs varētu nopelnīt vairāk!

Izveido savu blogu

Veiksmīgāko blogu autori iegulda līdzekļus savu blogu domēna vārdā un sedz uzturēšanas jeb hostinga izmaksas. Tomēr, daudzi sāk savus blogus bez maksas tādās vietnēs kā Blogger (šī platforma pieder Google un tajā ir viegli pievienot Adsense). Kad blogam ir pietiekami liels apmeklētāju skaits un tas sāk pelnīt naudu no izvietotajām reklāmām, Jūs varat iegādāties savu mājaslapas nosaukumu jeb domēna vārdu (12 EUR), un pēctam arī vietni pārcelt uz savu hostingu

Savā blogā Jūs varat pelnīt ne tikai no izvietotajām reklāmām ko piedāvā Adsense vai kāda partnerkompānija (affiliate marketing), bet arī ar reklāmas laukumu pārdošanu citiem uzņēmumiem, reklāmrakstu veidošanu un produktu reklamēšanu.

Sniedziet pakalpojumus

Katra Jūsu prasme ir kā produkts, kuru varat sākt pārdot vienkārši pastāstot cilvēkiem, ka jūs varat viņiem palīdzēt. Vai Jums ir “zelta rokas”? Pastāstiet saviem draugiem un ģimenei ka esat pieejams un varat viņiem palīdzēt veikt remontu, krāsošanu un citus darbus. Ja Jums ir pašam savi darba rīki, tad Jums noteikti atradīsies kāds darbiņš! Galvenais lai cilvēki zinātu ko Jūs protat un ka Jūs šobrīd esat pieejams. Ir daudzas pakalpojumu biznesa idejas, ko Jūs varat sākt darīt, Latvijā vēl salīdzinoši neapgūta ir suņu staidzināšanas niša, varbūt vēlaties izmēģināt savus spēkus šeit?

Vēlaties strādāt nepametot savas mājas? Ir ļoti daudz pakalpojumi, kurus ir iespējams sniegt ar datora starpniecību. Varbūt Jūs protat vai varētu apgūt prasmi izstrādāt mājaslapas vai to dizainu? Tas ir ļoti pieprasīts pakalpojums! Varbūt Jūs labi zīmējat un varat citiem cilvēkiem veidot maketus priekš pasākumiem, baneriem u.c.? Varbūt Jūs esat labs skolotājs un varat vadīt apmācības internetā?

Rakstīšana

Rakstīšanas paklpojumus Jūs varat piedāvāt kā pakalpojumus interneta vidē, bet Jūs arī varat rakstīt un pārdot savus sarkastītos darbus. Grāmatu rakstīšana, informatīvo materiālu rakstīšana, apmācību instrukciju rakstīšana u.c. Cilvēki mūsdienās ļoti daudz informāciju saņem tieši internetā un viņi ir gatavi maksāt par lietām, kuras viņiem šķiet tīkalams un noderīgas.

Latvijā, šķiet, vēl neapgūts lauciņš ir Amazon Kindle grāmatas. Jūs Tur varat publicēt savas grāmatas par brīvu. Caur pakalpojumu Cratespace Jūsu grāmatu būs iespējams iegādāties arī papīra formātā un to iespējams izliks tirgošanā mazumtigotāji, piemēram, Barnes and Noble.

Mikrodarbi

Mikrodarbi ir labs veids kā strādāt no mājām kad pašam gribās un darīt ko gribās (izvēlēties no noteiktiem darbiem). Mikrodarbi var šķist kā daudz darba par mazu samaksu, bet tā noteikti nav. Ir daudzi cilvēki, kas šādā veidā pelna no 1000-2000 EUR mēnesī.

Kas ir mikrodabi? Tie ir darbi, kurus negrib veikt uzņēmumi, bet labprāt samaksā kādam par to, lai šos darbus paveiktu viņu vietā, piemēram, tirgus izpēte, kļūdu labošana tekstā, datu ievade, tekstu pārrakstīšana u.c. Internetā ir atrodamas vairākas mājaslapas, kas piedāvā šos darbiņus un ieteicams pievienoties ir vairākām.

P.S. Šie mikrodarbi pagaidām nav pieejami latviešu valodā, tādēļ Jums būs nepieciešamas Angļu valodas zināšanas

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma