AttaPoll – pelni naudu, aizpildot aptaujas!

AttaPoll ir laba aptauju aplikācija, kas, aizpildot aptaujas, ļauj nopelnīt nedaudz naudas ikvienam.

Lejupielādēt AttaPoll aplikāciju

Paldies Aigaram, kas pieminēja šo aplikāciju MOBROG aptauju lapas komentāru sadaļā! Tātad, mums jau ir viena latvieša atsauksme par šo maksas aptauju aplikāciju. Aigara atsauksme bija šāda:

Mana šībrīža noteikti vislabākā pieredze ir ar aptauju aplikāciju AttaPoll.
Viņiem ir draugu piesaistes opcija kura ieskaita komisijas naudas no mana linka reģistrējušajiem lietotājiem kuri izpilda aptaujas. Salīdzinoši īsā laikā (gandrīz 5 mēn) ir 60€ .Tikai no aptaujām būtu 13€.
Jāiegulda darbs lai piedabūtu aktīvus aplikācijas lietotājus. Jo diemžēl daudzi redzot,ka aptaujas nenāk vai nevar izpildīt atmet ar roku.
Labs veids piepeļņai.

AttaPoll aptauju aplikācijas apskats

AttaPoll ir mobilā aplikācija, kas maksā par neregulāru tiešsaistes aptauju aizpildīšanu no jūsu viedierīces. Tas ir pieejams gan iOS, gan Android ierīcēm.

Aplikācija savieno jūs ar dažādiem mārketinga pētījumu uzņēmumiem, lai jūs varētu dalīties savos viedokļos un saņemt samaksu, izmantojot PayPal vai kriptovalūtu.

Lejupielādēt AttaPoll aplikāciju

attapoll aptaujas

Saņēmu notifikāciju par pieejamu aptauju. Patiesībā tā bija 5 minūšu gara, ne 25 minūtes.

Veicot aptaujas, jūs palīdzat uzņēmumiem noteikt tirgus tendences un uzlabot viņu produktus un pakalpojumus.

AttaPoll ir pieejams visā pasaulē, taču atkarībā no jūsu atrašanās vietas būs atkarīgs cik bieži jūs saņemsiet paziņojumus par aptaujām.

 

Jūs nepelnīsiet daudz naudas, izmantojot AttaPoll vai jebkuru citu maksas aptauju lietotni. Tomēr lietotne piedāvā labu iespēju, ja vēlaties nopelnīt nedaudz papildus naudu savā brīvajā laikā vai dodoties uz darbu.

2019. gadā, lietotne tika lejupielādēta vairāk nekā 50 000 reižu. Šobrīd šīs aplikācijas instalāciju skaits pārsiedz jau 500 000!

AttaPoll ir novērtēts ar 3,8 pakalpojumā Google Play un 4,5 App Store, kas ir labi. Pirms paskaidrošu, kā darbojas AttaPoll, apskatīsim plusus un mīnusus.

Plusi un mīnusi

Plusi

 • Veiciet aptaujas, atrodoties ceļā.
 • Zems naudas izmaksas slieksnis.
 • Pieejams Android un iOS ierīcēm.
 • Izmaksa caur PayPal.
 • Jūs varat izlemt, cik ilgi vēlaties aizpildīt aptaujas.

Mīnusi

 • Samērā zems atalgojums.
 • Aptauju nav daudz.
 • Aptaujas pusceļā daudzi cilvēki tiek izslēgti.

Kā darbojas AttaPoll?

Instalēšana un reģistrācija

Lai lejupielādētu AttaPoll aplikāciju un reģistrētos apmeklējiet www.attapoll.com

Pēc lietotnes instalēšanas jums vispirms ir jāpiekrīt tās lietošanas noteikumiem un konfidencialitātes politikai. Nākamais solis ir reģistrēties ar savu epastu.

Piekļuve jūsu atrašanās vietai

AttaPoll lūgs atļauju piekļūt jūsu ierīces atrašanās vietai, lai nodrošinātu jums vairāk aptaujas iespēju. Tas ir nepieciešams, jo lielākā daļa pētījumu ir vērsti uz cilvēku grupām no noteiktām vietām. Ja viņi nezina, kur jūs dzīvojat, jūs, iespējams, nesaņemsit tik daudz paziņojumu.

Kredītu sistēma un atlīdzības

Ikreiz, kad aizpildīsit aptauju, jūs nopelnīsit kredītus, kurus varēsit izpirkt PayPal, Bitcoin un Ethereum. Ir arī iespēja ziedot.

Maiņas kurss ir viens kredīts = GBP 0,01 vai ekvivalents jūsu valūtā.

Neatkarīgi no jūsu valsts tālāk ir norādīts katra maksājuma veida minimālais slieksnis.

 • Paypal – 300 kredīti
 • Bitcoin – 10000 kredīti
 • Ethereum – 1000 kredīti
 • Ziedojums – 100 kredītpunkti

Minimālā izmaksa ir salīdzinoši zema salīdzinājumā ar iPoll un citiem paneļiem. Tomēr atkarībā no tā, cik aptaujas uzaicinājumus saņemat, jums var paiet nedēļas, lai izņemtu naudu!

Lai pieprasītu izmaksu, pieskarieties zilajai pogai “Pārbaudīt atlikumu” un izvēlieties maksājuma veidu.

Parasti maksājuma saņemšana aizņem tikai dažas stundas. Tomēr, ja nesaņemat samaksu 24 stundu laikā, sazinieties ar uzņēmumu pa e-pastu [email protected].

Esmu redzējis daudzas lietotāju atsauksmes, un neviens nesūdzējās par maksājumiem. Tāpēc es nedomāju, ka jums par to vajadzētu uztraukties. Tomēr es iesaku izņemt pat nelielas summas, lai saglabātu drošību.

Lejupielādēt AttaPoll aplikāciju

Atsauksmes par pelnīšanu internetā ar AttaPoll aptauju aplikāciju

 • Šī lietotne patiešām izmaksā naudu! Es turpināšu veikt aptaujas, kamēr vien man ļaus. Un es ieteikšu šo lietotni daudziem draugiem un ģimenes locekļiem!
 • Hei, šī lietotne ir lieliska, un es jau 3 reizes esmu izņēmusi naudu vairāk nekā 15 ASV dolāru apmērā. Es bieži saņemu aptaujas. Šī ir vislabāk apmaksātā aptaujas lietotne, ko esmu lietojusi. Vienīgā lieta, kas man nepatīk, ir tā, ka jūs, iespējams, neatbilstat katrai aptaujai. Cerēsim, ka kaut kas mainīsies 😃
 • Sākumā es domāju, ka tā būs viena no tām krāpniecībām, kas liek jums mūžīgi gaidīt, lai saņemtu izmaksu, taču patiesībā tas notiek ātri, un jūs saņemat reālu naudu, kas jums tiek nosūtīta ļoti ātri.

Lejupielādēt AttaPoll aplikāciju

 

Vai AttaPoll tiešām izmaksā naudu?

Šo sadaļu papildinu pēc savas pirmās izmaksas saņemšanas!  Sakrāju minimālo izmaksu-  3.00 eiro un pieprasīju izmaksu uz savu PayPal kontu. Saņēmu izmaksu jau pēc vienas minūtes. Pārbaudīju savu PayPal kontu un tiešām – 3,79 eiro bija ieskaitīti manā kontā.

Šos 3.79 eiro es nopelnīju gan par aptauju aizpildīšanu, gan par jaunu lietotāju ieteikšanu izmantot AttaPoll aptauju aplikāciju.

Secinājums – AttaPoll ir godīgs pakalpojumu sniedzējs, kas samaksās par Jūsu ieguldītajiem pūliņiem, aizpildot aptaujas.

4 Replies to “AttaPoll – pelni naudu, aizpildot aptaujas!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma