Bezmaksas investīciju seminārs ar Tomu Kreicbergu

Skrollējot Facebook lenti vairākas reizes izlēca reklāma par bezmaksas investīciju semināru ar Tomu Kreicbergu.

Biju jau par viņu dzirdējis – kā latviešu investoru ar Wallstreet pieredzi, kā arī pats investēju, tāpēc trešo reizi ieraugot šo reklāmu aplūkoju piezemēšanās lapu un piereģistrējos semināram.

Vienmēr esmu teicis jā, ja kāds, kuram ir lielāka pieredze, dalās ar informāciju par man interesējošu tēmu.

Pieteikties bezmaksas vebināram

Par vebināru:

ŠIS BEZMAKSAS VEBINĀRS IR PAREDZĒTS VISIEM, KAS VĒLAS IEGULDĪT DROŠI UN IENESĪGI

NEATKARĪGAIS INVESTORS:

pārsteidzoši vienkārša sistēma, kā ienesīgi investēt finanšu tirgos bez riskantām spekulācijām un dārgām komisijas maksām.

Bezmaksas vebinārā ar pasaulē atzītu sistēmu iepazīstinās Toms Kreicbergs – finanšu eksperts ar Volstrītas pieredzi

Ceturtdien, 26. augustā, plkst. 10:30 – 12:00.

Ko uzzināsi šajā bezmaksas vebinārā:

1: Kā starp tūkstošiem riskantu ieguldījumu atrast tos, kas uzticami vairo kapitālu. Iemācies uzdot jautājumu, kas atmaskos lielo vairumu riskanto ieguldījumu un shēmu. Uzzini par trim pierādītiem ieguldījumu veidiem, kas ir bijuši ienesīgi daudzu gadsimtu garumā.

2: Kā panākt labus rezultātus bez finanšu izglītības vai dārgu baņķieru palīdzības. Miljoniem ieguldītāju visā pasaulē panāk labākus rezultātus, nekā Volstrītas baņķieri, izmantojot vienkāršu pieeju, ko iesaka Nobela prēmijas laureāti. Lai to izmantotu, nav vajadzīgs bakalaura grāds finansēs!

3: Kā vienkārša, efektīva sistēma ļauj ieguldīt bez stresa vai smaga darba arī no Latvijas. Pārāk daudzi ļauj naudai zaudēt vērtību bankas kontā, jo tie uzskata, ka ieguldīšana ir pārāk sarežģīta – it īpaši, ja dzīvo Latvijā. Mūsu pieeja maksimāli atvieglo ieguldīšanu. Viss paskaidrots soli pa solim!

Par Tomu Kreicbergu

Pēc karjeras Volstrītas bankās UBS un Scotia Capital es pārcēlos uz Latviju un kopā ar partneriem aizsāku zemu izmaksu ieguldīšanas kustību. Kā pensiju pārvaldītāja INDEXO pirmais vadītājs es ieguldīju simtiem miljonu eiro efektīvos ieguldījumus, kas nodrošināja vienus no labākajiem rezultātiem nozarē* vairāk nekā 40 tūkstošiem klientu.

Šobrīd pievēršos jaunam projektam jau ārpus INDEXO – palīdzēt Latvijas ieguldītājiem efektīvāk ieguldīt personīgos līdzekļus. Šajā vebinārā es dalīšos ar ieguldīšanas sistēmu, kas jau ir palīdzējusi miljoniem ieguldītāju pasaulē piecdesmit gadu garumā.

Vietējo banku piedāvātie produkti bieži ir dārgi un neefektīvi – vebinārā apskatīsim labāku alternatīvu!

Pieteikties bezmaksas vebināram

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest