Kā pelnīt naudu ar Bitcoin un citām kriptovalūtām

Pelnīt naudu ar Bitcoin ir iespējams, un ļoti daudzi cilvēki mūsdienās apsver iesaistīties Bitcoin tirdzniecībā vai citās ar to siastītās peļņas metodēs internetā. Ja esi nolēmis, ka ir pienācis laiks darīt to pašu, tad Tev ir jāiemācās pelnīt naudu ar Bitcoin. Ticiet vai neticiet, bet ir dažādi veidi, kā ar šo kriptovalūtu var nopelnīt naudu, Aplūkojot tos visus, varēsiet izvēlēties sev tīkamāko un sākt savu ceļu uz naudas pelnīšanu kriptovalūtu pasaulē. Šajā rakstā aplūkosim dažus veidus, kā nopelnīt ar Bitcoin.

ATVER BEZMAKSAS BINANCE KONTU

Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin

Ikvienam, kurš ir ieinteresēts pelnīt naudu ar Bitcoin, būtu jāzina, ka ir dažādas metodes, kā to izdarīt. Lasiet tālāk, lai atklātu labākos veidus, kā izmantot Bitcoin papildus naudas nopelnīšanai.

Bitcoin aizdošana ar procentiem (staking)

Daudzi cilvēki izmanto Bitcoin aizdošanu, lai nopelnītu papildus naudu.“Bitcoin” aizdošana dažādās kriptovalūtu platformāsir ļoti izplatīts veids, kā ātri nopelnīt naudu, jo tas ļauj iegūt procentus no aizdotās summas.Akcionāri parasti iekasē procentus, piedāvājot cilvēkiem “Bitcoin”, un viņi to dara saskaņā ar līguma noteikumiem.Līdz ar to, aizdodot “Bitcoin”, viņi iegūs labus peļņas procentus. Cilvēki var izvēlēties “Bitcoin” aizdot īstermiņā, taču viņi to var darīt arī ilgtermiņā, ja tas atbilst viņu stratēģijai.

Bitcoin rakšana (mining)

Bitcoin rakšana ir vēl viens lielisks veids, kā nopelnīt naudu ar šo kriptovalūtu.Ja šī metode tiek izmantota pareizi, tā var nest lielu peļņu.Bitkoinu rakšana ir viena no populārākajām metodēm, kā iegūt BTC monētas, un, lai to izdarītu, ir nepieciešams izmantot spēcīgus datorus un atrisināt dažas ļoti sarežģītas matemātiskas problēmas (to dara šie datori).Agrāk BTC raksāna bija daudz vieglāka. Kādreiz cilvēki izmantoja savus datorus, lai saraktu daudzBTC, pat ja viņiem nebija jaudīga datora.

Tomēr laika gaitā rakšanas process kļuva grūtāks, un šobrīd ir jāpieliek zināmas pūles, lai saraktu BTC.Par sarežģītu matemātisku problēmu risināšanas un kodu uzlaušanu var saņemt attiecīgu samaksu BTC izteiksmē. Taču Jums būs nepieciešams kas jaudīgāks partipisko mājas datoru.Patiesībā, lai mūsdienās raktu BTC, ir nepieciešami speciāli Bitcoin maineri, kas šobrīd maksā sākot no pāris simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro.

Tāpēc, lai pelnītu naudu ar Bitkoin rakšanu jeb mainingu ir jābūt pietiekami mērķtiecīgam un gatavam salīdzinoši lielām sākuma investīcijām, lai iegādātos jaudīgu aprīkojumu.

Ir arī alternatīvi veidi, piemēram, pievienoties mainiga mākoņiem (cloud mining) vai mainiga baseiniem (minig pools), lai samazinātu starta izmaksas.BTC raksānas mākoņi ļauj izmantot mākoni, lai pieslēgtos mainiga jaudai.Tā ir lieliska metode, jo savā datorā nebūs jāinstalē nekādas programmas un nebūs jāpērk speciālas iekārtas Bitcoin mainošanai.

Bitcoinbaseini ir Bitcoin rakšanas grupas, kas apvieno spēkus, lai iegūtu lielākas raksānas jaudas unātrāk atrisinātu matemātiskas problēmas, tādā veidā nopelnot vairāk Bitcoin monētu.

Bitcoin atlīdzību vietnes

Cilvēki var nopelnīt Bitcoin, izmantojot BTC atlīdzību mājas lapas.Par laimi, ir daudz atlīdzību mājaslapu, no kurām izvēlēties, tāpēc šeit nekādu problēmu nebūs. Šādā veidā nopelnīt Bitcoin nav pārāk grūti, bet to nevarēs nopelnīt daudz.

Atliek vien vispirms izvēlēties “Bitcoin” atlīdzību mājaslapu, kas pēc tam punktu veidā ļauj nopelnīt īstu nauduvai “Bitcoin”.Tāpat katru dienu ir jāveic visi uzdevumi, lai gūtu peļņu.Daži no BTC atlīdzības mājaslapu uzdevumiemir CAPTCHA un pay to Click. Populārākā Bitcoin atlīdzību vietne ir free.bitcoin.com.

Bitcoin tirdzniecība

Tiem, kas ir ieinteresēti ilgtermiņa ieguldījumos, jāapsver Bitcoin tirdzniecības iespēja. Pirms tirdzniecības sākšanas ir jāapzinās, cik nepastāvīgs ir Bitcoin tirgus, un tas jāizmanto gudri. Tapat arī ir jāapzinās, ka ir iespējams zaudēt ieguldīto naudu.

Bitcoin tirdzniecība gan nav vienkārša – lai varētu tirgoties, Jums būs nepieciešams apgūt itrdzniecības pamatus vai arī pieteikties kādiem tirdziecības kursiem.Ja bez jebkādas pieredzes vēlaties nopelnīt naudu ar Bitcoin tirdzniecību, tad apzinieties, ka jūsu izredzes būs diezgan zemas.

Bitcoin tirdzniecības ir iespējama vairākos veidos.Arbitrāža ir viens no variantiem.Ar šādu metodi tirgotāji parasti meklē iespējas nopelnīt naudu uz cenu atšķirībām dažādās platformās. Viņi nopērk Bitcoin vienā platformāun pārdod to citā par augstāku cenu.

Dienas tirdzniecība (day trading) ir vēl viens Bitcoin tirdzniecības veids, un tas galvenokārt ietver ātrus un īsus darījumus. Tas ir veids, kā diezgan ātri gūt peļņu.Tirgotāji to dara, ļoti rūpīgi analizējot tirgu, un, tiklīdz ierauga labu tirdzniecības iespēju, viņi investē naudu,lai gūtu nelielu peļņu. Tirdzniecības sesijas beigās viņiem var būt ievērojama peļņa. Šajā BTC tirdzniecības metodē tiek izmantots sviras princips – Jūs varat tirgoties ar daudz lielākiem līdzekļiem, nekā Jums ir pieejami – tas palielina izredzes nopelnīt, bet tajā pašā laikā būtiski palielina Jūsu risku.

Šūpoļu tirdzniecība (swing trading) ir tirdzniecības metode, ko izmanto, lai nopelnītu naudu ar Bitcoin.Padomājiet par to šādi: dienas tirdzniecība ir īstermiņa, bet turēšana – ilgtermiņa.Šūpoļu tirdzniecība ir kaut kas pa vidu.Šūpoļu tirgotāji nopērk Bitcoin, kad tā cena ir zemākā punktā, gaida, un pārdod, kad cena uzkāpj augstāk.Ja tas izdodas, viņu peļņa var būt liela.

ATVER BEZMAKSAS BINANCE KONTU

Bitcoin pirkšana

Vēl viens veids, kā nopelnīt naudu izmantojot Bitcoin, ir to pirkšana un turēšana. Šī ir viena no vieglākajām metodēm, un tā ir ļoti piemērota arī iesācējiem. Bitcoin visvieglāk ir iegādāties Binance platformā. Kad būsiet iegādājies nedaudz BTC monētu, Jums atliks to turēt un gaidīt, kad tā cena pieaugs. Tas var prasīt salīdzinoši ilgu laiku, līdz rodas iespēja pārdot savu Bitcoin par ieplānoto cenu.

Bitcoin partnermārketings (affiliate marketing)

Partnermārketings Jums ļaus nopelnīt naudu, ja ieteiksiet kādas tirdzniecības platformas pakalpojumus saviem draugiem, paziņām vai svešiniekiem. Jūs varat sākt pelnīt naudu, iesakot citiem cilvēkiem nodarboties ar kriptovalūtu un citu aktīvu tirdzniecību. Arī iepriekš pieminētās tirdzniecības platformas Binance piedāvā nopelnīt naudu ikvienam, kas var atvest jaunus klientus šīm kompānijām. Binance atlīdzības strādā uz procentu principa no komisijas maksām.

Maksājumu pieņemšana Bitcoin kriptovalūtā

Bitcoin mūsdienās ir ieguvusi lielu popularitāti un daudzi uzņēmumi to pieņem kā maksājuma veidu. Ja pašam ir bizness, var darīt tāpat.

“Bitcoin” paplašinās, un nākotnē varētu būt diezgan vērtīgi, ja tavā īpašumā būs kaut viena BTC monēta. Bitcoin arī sniegs plašākas iespējas, kā arī nodrošinās, lai maksājumu process būtu daudz ātrāks. Nav nemaz tik grūti pievienot šo maksāšanas veidu savā interneta veikalā. Ja viens pats to nevarēsi izdarīt, tad jebkurš vidusmēra IT speciālists to noteikti spēs izdarīt jūsu vietā. Kad būsiet pievienojuši šo maksāšanas iespēju, klienti varēs jums nosūtīt naudu, izmantojot savu Bitcoin tiešsaistes maku. Jūsu šodien iekasētie 20 eiro Bitcoin formātā pēc pāris gadiem var kļūt par 100 eiro vērtu kriptovalūtu. Tas var kļūt par Jūsu investīciju portfeli un glābšanas riņķi nākotnei!

Bitcoin padomi
Padomi Bitcoin arī kļūst par lietu. Ja kāds grib tevi apbalvot, viņš var tevi iegāzt Bitcoin. “Bitfortip” ir viena no platformām, kas ļauj cilvēkiem dot padomus “Bitcoin”.

ATVER BEZMAKSAS BINANCE KONTU

Kopsavilkums par pelnīšanu ar Bitcoin

Pelnīt naudu ar Bitcoin nav nemaz tik grūti, ja vien izvēlies sev piemērotāko metodi. Aizdošana, tirdzniecība, pirkšana un turēšana ir tikai daži no veidiem, kā ar Bitcoin var nopelnīt papildus naudu internetā. Ja Tevī interesē Bitcoin un Tu vēlies ar to nopelnīt naudu, izanalizē metodes par kurām uzzināji šajā rakstā un izvēlies sev atbilstošāko . Agri vai vēlu sāksi redzēt rezultātus un peļņu, atkarībā no uzkrātās pieredzes un apgūtajām zināšanām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma