Kriptovalūtu cenas atkal kāpj: vai ir īstais brīdis investēt?

Kriptovalūtu cenu grafikos atkal ir vērojama strauja augšupeja. Vai šis ir īstais brīdis investēt? To noskaidrosim šajā rakstā!

Ja vēlaties sākt investēt, bet gribat izmēģināt kādu tirdzniecības platformu, tad eToro piedāvā 100 000$ bezmaksas DEMO kontu saviem jaunajiem klientiem!

Galvenie punkti:

 • Bitcoin, Ethereum un Dogecoin cenas pēdējos mēnešos bija nokritušas rekordzemu, bet pēdējās nedēļās tās ir ļoti strauji sākušas atgūt savu vērtību.
 • Šobrīd, iespējams, ir ļoti piemērots brīdis investēšanai, bet ir svarīgi pirkt kriptovalūtas ar pamatotu iemeslu.
 • Izvēloties pareizo investēšanas stratēģiju, Jūs varat samazināt riskus un iegūt vislielāko atdevi no savām investīcijām.

Kriptovalūtas šī gada sākumā piedzīvoja milzīgu cenas pieaugumu, taču pēdējos pāris mēnešus tās gāzās lejā.

Piemēram, Bitcoin (BTC) cena  no aprīļa vidus līdz jūlija beigām samazinājās par vairāk nekā 50%. Ethereum (ETH) kopš tā maksimuma maijā ir samazinājies par aptuveni 57%, un Dogecoin (DOGE) kritums ir gandrīz par 70%, kopš tas bija sasniedzis rekordaugstu līmeni.

Tomēr pēdējā laikā kriptovalūtu cenas ir sākušas palielināties. Piemēram, Bitcoin kopš 21. jūlija ir palielinājies par vairāk nekā 33%. Ethereum cena šajā periodā ir pieaugusi par 28%, bet Dogecoin – par 20%.

76% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.
Kriptoaktīvu ieguldījumi dažās ES valstīs ir ļoti nepastāvīgi un neregulēti. Nav patērētāju aizsardzības. Var piemērot peļņas nodokli.

Tagad, kad kriptovalūtu cenas ir uzsākušas augšupejošu trajektoriju, vai tas nozīmē, ka ir pienācis laiks ieguldīt? Lūk, kas jums jāzina.

Vai kriptovalūtas atkal pieredzēs fenomenālus vērtības kāpumus?

Ja palaidāt garām pēdējo kriptovalūtu eksploziju, iespējams, tagad ir vilinoši ieguldīt kriptovalūtā, lai izmantotu šo atkārtoto augšupeju. Bet nav garantijas, ka cenas atgriezīsies rekordaugstās virsotnēs.

Pirms ieguldāt, padomājiet, kāpēc jūs interesē kriptovalūtas pirkšana. Ja vēlaties kļūt bagāts tikai vienas nakts laikā, tas var būt riskants solis. Ieguldīšana nav “vieglās peļņas” shēma! Lielu naudas summu ieguldīšana aktīvos, kas var nest un var nenest Jums peļņu, var izrādīties dārga kļūda.

No otras puses, ja vēlaties iegādāties kriptovalūtas, jo uzskatāt, ka tām ir gaiša nākotne, tad laikam kad Jūs ieguldat nav tik liela nozīme. Labākā ieguldījumu stratēģija ietver ilgtermiņa pieejas izmantošanu, tāpēc ir prātīgi pirkt tikai tad, ja plānojat turēt savus ieguldījumus vismaz vairākus gadus – ja ne pat dažas desmitgades.

Tā kā jūs savus ieguldījumus turēsiet ilgtermiņā, var nebūt lielas atšķirības, vai pērkat šodien, mēnesi vai sešus mēnešus vēlāk. Citiem vārdiem sakot, ja Bitcoin galu galā ir vērts, teiksim, 500 000€ par vienu koinu, nebūs tik svarīgi, vai jūs to iegādājāties par 35 000€ vai 40 000€ par koinu. Jebkurā gadījumā jūs joprojām varētu nopelnīt daudz naudas, ja kriptovalūtu cena ilgtermiņā pieredzēs stabilu kāpumu.

76% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.
Kriptoaktīvu ieguldījumi dažās ES valstīs ir ļoti nepastāvīgi un neregulēti. Nav patērētāju aizsardzības. Var piemērot peļņas nodokli.

Vai kriptovalūta jums ir piemērota?

Neviens nezina, vai kriptovalūtas ilgtermiņā būs pelnošas, tāpēc tas var būt riskants ieguldījums. Šī iemesla dēļ, ja esat ieguldītājs, kurš izvairās no riska, kriptovalūtas var nebūt īstā izvēle.

Tomēr ir veidi, kā ierobežot risku, pērkot kriptovalūtas. Pirmkārt, varat pārliecināties, ka jums ir labi diversificēts portfelis, kas piepildīts ar stabiliem aktīviem. Tādā veidā, ja jūsu kriptovalūtas ieguldījumi nesīs zaudējumus, citi aktīvi jūsu portfelī saglabās tā ienesīgumu.

Ir arī svarīgi ieguldīt tikai to naudu, kuru reāli varat atļauties zaudēt. Dzīves ietaupījumu ieguldīšana kriptovalūtās ir katastrofas recepte, taču, ieguldot nelielu summu, kas maz ietekmēs jūsu finanses, jūsu risks samazināsies.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties ieguldīt kriptovalūtā, tas ir personisks lēmums, un tas ir atkarīgs arī no jūsu stratēģijas. Ja jūs to varat atļauties un varat paciest augsta riska ieguldījumus, pirkšana tagad varētu būt gudrs solis. Bet, ja kriptovalūta jums nav piemērota, ir daudz citi, ne tik riskanti investīciju veidi.

2 Replies to “Kriptovalūtu cenas atkal kāpj: vai ir īstais brīdis investēt?”

 • Ēriks Ate says:

  Sveiki, kā ar Jume sazināties, man nepieciešama konsultācija par ETH kriptovalūtu .

  • Sveiks!

   Es noteikti nebūšu īstais cilvēks, kas varēs konsultēt par šo kriptovalūtu. Māku aplūkot tās cenas grafikus, nopirkt un pārdot un tas arī viss 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma