5 Alternatīvas Investīciju Iespējas Forex Tirgiem

Viens no klasiskākajiem un labākajiem veidiem, kā laikam ejot kļūt ar vien bagātākam ir naudas investēšana akciju tirgū.

Tehnoloģijām attīstoties valūtu un akciju tirgi ir kļuvuši par vienu no daudzām investīciju iespējām. Šobrīd ir ļoti daudzi veidi kā likt savai naudai pelnīt naudu, investējot to dažādās platformās vai citur.

Alternatīvie investīciju veidi tiek definēti kā visas citas investēšanas metodes ārpus tradicionālā akciju un obligāciju tirgus. Kādēļ izvēlēties kādu no alternatīvajām investīcju iespējām? Tādēļ ka tas ir gudri investēt naudu citos aktīvos, kuri nav tieši piesaistīti akciju tirgiem.  Tas samazinās ieguldītāja portfeļa svārstīgumu, nodrošinās pret zaudējumiem un palielinās portfeļa peļņu.

Šajā rakstā atradīsiet 5 alternatīvo investīciju veidus, kuros būs aprakstīti tādi, visiem zināmi investēšanas veidi kā nekustamais īpašums un dārgmetāli, kā arī mazāk zināmi, piemēram, naudas pelnīšana no pokera spēlētāju sponsorēšanas, savstarpējo aizdevumu platformas un naudas ieguldīšana jaunuzņēmumos jeb start-up.

Nekustamais īpašums

Domājot par naudas ieguldījumiem ārpus akcijām un obligācijām, nekustamais īpašums noteikti ir pirmā lietas, kas vairumam cilvēku nāk prātā. Ar nekustamajiem īpašumiem var ļoti labi nopelnīt, taču pastāv arī dažādi riski. Ja Jums ir pieejami brīvi finanšu līdzekļi, iegādājoties nekustamo īpašumu, īpaši lielpilsētās kā Rīga vai Londona, Jums noteikti būs nepieciešama eksperta palīdzība. Investējot naudu nekustamajā īpašumā, investor parasti iegādājās īpašumu. Ja viss izdodās, atdeve no šīs investīcijas var būt ļoti dāsna, jo jaunajam īpašniekam nav jāsamaksā visa nauda uzreiz. Parasti dzīvokļi tiek iegādāti uz kredīta un par visām papīru lietām parūpējās banka. Kad jaunais īpašnieks īpašumu izīrē viņš jau sāk pelnīt, jo īres maksa parasti pārsniedz ikmēneša kredītmaksājumus. Bieži vien arī īpašuma cena aug un jaunais īpašnieks pelna arvien vairāk.

Ja Jums pieder un Jūs izīrējat nekustamo īpašumu, tad vajadzētu rēķināties arī ar dažādiem neparedzētiem gadījumiem, piemēram, negadījumiem, iekārtu salūšanai un citām lietām, kuras prasīs naudas līdzekļu ieguldījumus.

Zelts un citi dārgmetāli

Dārmetāli ir vienas no retajām precēm, kas saglabā savu patieso vērtību. Naudas investēšana dārmetālos ir droša izvēle, ja vēlaties investēt ilgtermiņā. Zelts un sudrabs ir populārākie dārgmetāli starp investoriem. Arī platīns ir laba izvēle investīcijām, jo tas ir samērā rets un tam ir plašs pielietojums industriālajos izstrādājumos.

Viens no labākajiem CFD pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir Plus500

Ja vēlaties investēt zeltā, sudrabā vai kādā citā dārgmetālā, tad Jums vajadzētu veikt pētījumu par šībrīža tirgus situāciju un tendencēm. Piemēram, šogad paredzams, ka zelta investīciju pieprasījums nedaudz palielināsies. Zelts ir likvīds aktīvs, un tam ir ilgtermiņa vērtības garantija. Sakarā ar sudraba izmantošanu saules paneļos, sudraba investīciju pieprasījums pieaugs no 108 miljoniem unču 2017. līdz 128 miljoniem unču 2018. gadā, un ir paredzams, ka sudraba vērtība turpinās kāpt arī turpmākajos gados.

Zelta un sudraba cenas ir svārstīgas, bet neraugoties uz to, lielākā daļa investoru uzskata ka viņu ieguldījumi ilgtermiņā būs peļņu nesoši.

Pokera spēlētāju atbalstīšana

Daudzi cilvēki noteikt pirmo reizi dzirdēs par šādu investīciju iespēju. Pokera spēlētāju atbalstīšana ir viena no jaunākajām investīciju iespējām. Pokera spēlētāju vidū tas noteikti nav nekāds jaunums, bet vidusmēra investoru vidū pavisam noteikti.

Apgūstiet pokera spēli arī Jūs ar Pokerstrategy Pokera Skolu

pokera padomi iesacejiem

Pokera turnīros, kuros ir lielas dalības maksas, spēlētāji nereti pārdod savu dalību, kas tiek saukta kā sponsorēšana. Citiem vārdiem sakot, sponsorēšana ir dalībnieku finansiāla atbalstīšana apmaiņā pret daļu no iespējamās peļņas. Piemēram, kad pokera spēlētājs vēlas piedalīties 888 Pokera $10 000 Pasaules Pokera Sērijas (WSOP) turnīrā, bet nevēlās maksāt visu $10 000 dalības naudu, viņš var piedāvāt savus pakalpojumus investoram. Spēlētājs ar investoru vienojas par % no laimesta, ko saņems investors, ja dalībniekam veiksies. Pokera spēlētāju sponsorēšana ir strauji augošs investēšanas veids. Statistika rāda, ka vairāk kā puse no spēlētājiem kas 2017. Gadā piedalījās WSOP turnīros tika sponsorēti.

Jebkurš pokera entuziasts, dažādos interneta portālos var atrast cilvēkus, kas vēlas būt sponsorēti un dalīties ar laimestu. Nauda var tikt investēta dažāda veida spēlēs – Texas Holdem, Omaha Hi Lo u.c.

Kad pokera spēlētāji tiek sponsorēti, bieži vien nosacījumi ir sekojoši – ja sponsors apmaksā visu dalības maksu, tad laimests tiek dalīts uz pusēm. Sponsors saņem 50% no laimesta summas un dalībnieks saņem tikpat.

Investēšana pokerā var būt diezgan ienesīga. Spēlētāji izmanto iespēju tikt sponsorētiem lai attīstītu savas pokera prasmes. Liela daļa no pieredzējušiem pokera spēlētājiem sponsorē citus spēlētājus, ja paši nevar piedalīties kādā turnīrā.

Savstarpējie aizdevumi (P2P Lending)

Daudzi cilvēki pat nav dzirdējuši par savstarpējo aizdevumu platformu piedāvātajām peļņas iespējām internetā. Taču šī alternatīvā investīciju iespēja ļoti strauji šobrīd kļūst populāra. Savstarpējo aizdevumu platformas darbojas šādi: interneta platformā tiek savesti kopā aizdevuma meklētāji (gan privātpersonas, gan uzņēmumi) ar investoriem, kas ir gatavi ieguldīt nauu šajos aizdevumos.

Parasti aizņēmējs saņem mazāku procentu likmi, salīdzinot ar banku. Šajā darījumā nemaz nav iesaistīta banka. Aizņēmējiem ir jāatbilst dažiem kritērijiem, un, ja viņi tiem atbilst, aizdevumu finansēs investors vai vairāki investori. Parasti, investējot savstarpējos aizdevumos, investor nopelna no 10-15% no ieguldījuma summas gadā. Atkarībā no kredītriskiem peļņa ir viena no augstākajām,  salīdzinājumā ar līdzīgiem ieguldījumiem ar fiksētu ienākumu.

Reizēm, savstarpējo aizdevumu izsniegtie kredīti ir riskants ieguldījums. Daudzi no kandidātiem, kas meklē aizdevumu savstarpējo aizdevumu tirgū, nevar pretendēt uz aizdevumiem pie bankām. Šī iemesla dēļ investoriem vajadzētu būt uzmanīgiem, ieguldot naudu savstarpējo aizdevumu tirgū.

Dažas savstarpējo aizdevumu platformas piedāvā ieguldīt naudu ar atpirkuma garantiju, kas nozīmē, ka Jūs nekādā veidā nevarat pazaudēt savus ieguldījumus. Viena no tādām platformām ir VIAINVEST.

Izlasi rakstu: Kādēļ Investēt Brīvos Naudas Līdzekļus Savstarpējo Aizdevumu Platformās

Pūļa finansējums jaunuzņēmumiem

Pūļa finansējums tika izdomāts tādēļ lai palīdzētu jaunuzņēmumiem, jeb starp-up uzņēmumiem iegūt papildus līdzekļus uzņēmumu vai idejas attīstīšanai. Šīs kompānijas piedāvā savas akcijas vai uzņēmuma daļas, kuras ir izveidotas tieši ar nolūku piesaistīt pūļa finansējumu. Ja investors iegādājas uzņēmuma daļas, viņš tiks dāsni atalgots, ja uzņēmums būs veiksmīgs. Kad privātpersonas investē naudu start-up uzņēmumos, viņi tic, ka šis uzņēmums būs veiksmīgs un ka viņiem izdosies nopelnīt kaudzi naudas. Ja Jūs investējat pūļa finansēšanas platformās, parasti nauda tiek investēta uzņēmumos, kas ir to pašos pirmssākumos un tie nav iekļauti biržu sarakstos. Šādā veidā var iegūt lielu daļu no uzņēmuma akcijām, vai par kļūt par uzņēmuma līdzīpašnieku.

Šīs investīcijas risks ir tāds, ka ja jaunais uzņēmums izgāžās, tad visa Jūsu ieguldītā nauda ir zaudēta. Ja vēlaties ieguldīt naudu pūļa finansēšanā, tad varat sākt pat ar pāris simtiem eiro. Šī investīciju iespēja ir atvērta ikvienam. Vēl pirms pāris gadiem, tikai bagātie un biznesa eņģeļi varēja ieguldīt savu naudu start-up uzņēmumos, bet tagad to var darīt ikviens. Pūļa finansēšanas platformas ir demokratizējušas šo procesu, ļaujot vairāk cilvēkiem piedalīties jauno uzņēmumu attīstībā.

Populārākās no pūļa finansēšanas platformām ir KickStarter un IndieGoGo.

Kopsavilkums

Šīs alternatīvās investīciju metodes Jums sniegs labus augļus, ja pieiesiet tām pietiekami nopietni un veltīsiet tām laiku. Sākot ar investēšanu nekustamajos īpašumos un dārgmetālos, pokera spēlētāju sponsorēšanu, investīcijām savstarpējos aizdevumos un pūļa finansēšanā, mācība ko varam gūt no visām šīm metodēm ir “nelieciet visas olas vienā grozā”. Nav prātīgi visus savus iekrājumus investēt vienā no pieminētajiem veidiem, jo tas izgāzīsies, tad visa nauda būs zudusi un peļņas nebūs. Bet ja savas investīcijas veiksiet gudrāk un ieguldīsiet naudu vairākās vietās, tad varēsiet Justies daudz drošāk un saņemt “atalgojumu” no vairākām vietām. Tikai turieties pa gabalu no “ātrās peļņas internetā” shēmām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest