Kādēļ Investēt Brīvos Naudas Līdzekļus Savstarpējo Aizdevumu Platformās

Naudas investēšana savstarpējo aizdevumu platfromās joprojām daudziem nav pazīstama, tā šķiet sarežģīta un neuzticama. Patiesībā, tā ir droša un uzticama ilgtermiņa investīciju iespēja kas liks Jūsu ieguldījumiem augt, ja to izmēģināsiet. Šī raksta mērķis ir apskatīt faktorus, kas padara savstarpējo aizdevumu jeb P2P (Peer To Peer) platformas par lielisku izvēli, ja meklējat veidus kā investēt brīvos līdzekļus. Iespējams, ka šī investīciju iespēja atbildīs visiem Jūsu meklētajiem kritētijiem.

Atver kontu kādā no populārākajām savstarpējo aizdevumu platformām!

Mēs iesakām VIAINVEST!

PlatformaInvestīciju atdeve gadāPlatformas apskatsAtvērt kontu
NEO Finance
14%
NEO Finance Platformas apskatsatvērt kontu
VIAINVEST
12%
VIAINVEST Platformas apskatsatvērt kontu
MINTOS
11,5%
Mintos Platformas apskatsatvērt kontu
PeerBerry
11%
Apskats nav pieejamsatvērt totalizatora kontu
Crowdestor
11%
Apskats nav pieejamsatvērt kontu

Viena no labākajām investēšanas iespējām

Savstarpējo aizdevumu investīciju iespēja ir viena no jaunākajiem ilgtermiņa investīciju iespējām. Šī investīciju iespēja ir labāka par saviem konkurentiem vairāku iemeslu dēļ. Esošās investīciju iespējas, piemēram, bankas piedāvā noguldīt naudu ar niecīgiem procentiem, bet tādas, riskantākas ieguldījumu iespējas kā Forex treidings sniedz Jums mazu kontroli pār Jūsu ieguldījumiem un gandrīz nekādu garantiju, ka kaut ko nopelnīsiet. Ieguldot savus brīvos līdzekļus Jūs varat būt droši ka saņemsiet nelielus, bet stabilus ienākumus no saviem ieguldījumiem. Papildus tam, Jūsu nauda būs drošībā, jo tā būs apdrošināta ar atpirkšanas garantiju. Jums nebūs nepieciešams izprast un pētīt sarežģītas tabulas vai jāseko līdzi jaunumiem ekonomikā. Vienkārši sakot, šī ir investīciju iespēja, kuru izmantojot, Jūs pats būsiet sev pateicīgs pēc gada.

Vēl viens vērā ņemams savstarpējo aizdevumu aspekts ir paredzamība. Atkarībā no tā, cik daudz Jūs vēlaties investēt un kāda veida aizdevumos investēsiet, Jūs varat aprēķināt savus sagaidāmos ienākumus gandrīz ar perfektu precizitāti. Izmantojot savstarpējo aizdevumu platformas Jums ir iespējams izvēlēties riskantākus vai mazāk riskantus investīcju variantus. Ja dodat priekšroku mazākam riskam, tad varat izvēlēties investēt savu naudu A vai B klases aizdevumos, kuri dod mazāku, bet drošāku atdevi. Bet kā jau iepriekš minējām, Jūsu ieguldījumi ir apdrošināti ar atpirkšanas garantiju, tādēļ ir ieteicams ieguldīt naudu D, E vai HR klases aizdevumos, kuri sniegs lielāku investīciju atdevi.

Vienkāršs, automatizēts investēšanas process

savstarpējo-aizdevmu-platformas

Savstarpējo aizdevumu platformas kļūst ar vien populārākas

Vairums savstarpējo aizdevumu platformas piedāvā vienkāršu un automatizētu investēšanas procesu. Platformās ir iespējams iestatīt sev vēlamos investīciju nosacījumus, kurus ievērojot tiek radīts Jūsu investīciju portfelis. Izmantojot “Auto invest” funkciju, Jūsu nauda visu laiku tiks apgrozīta un visu laiku pelnīs naudu. Jums būs tikai jāievada nosacījumu un visu pārējo izdarīs platforma. Pats lielākais pluss šai opcijai ir tāds, ka tā ietaupa laiku un kad esat ievadījis nosacījumus, tā strādā pati. Jums ir iespēja izmainīt “Auto invest” funkcijas parametrus jebkurā laikā.

Fleksiblas ilgtermiņa investīcijas

Viens no labākajiem savstarpējo ieguldījumu aspektiem ir tāds, ka Jūs varat kļūt par investoru pat ar nelielām naudas summām. Minimālā iemaksas summa pie vairuma P2P platformām ir tikai 10 eiro! Jūs varat investēt minimālo summu un izlemt vai šī investīciju iespēja ir Jums piemērota un vai Jūs vēlaties investēt vairāk naudas.

Vēl viens svarīgs aspekts, kas noteikti ir jāņem vērā, ir ieguldījumu portfeļa diversifikācija. Iespēja pašam izvēlēties aizdevumus kuros investēt naudu, ļauj Jums diversificēt savu investīciju portfeli. Jūs varat izveidot savu ideālo investīciju portfeli pamainot uzstādījumus. Šis ir tikai viens no daudziem iemesliem, kas padara savstarpējo aizdevumu investīcijas par ļoti fleksiblu investēšanas iespēju.

Lai gan investēšana savstarpējos aizdevumos neapšaubāmi ir ilgtermiņa investīcija, tā sastāv no daudziem maziem solīšiem, kurus liekot kopā nonāk pie gala iznākuma. Nelielas, regulāras investīcijas daudzos aizdevumos, diversificētā portfolio ir pareizais piegājiens, ja vēlaties sasniegt vislabākos rezultātus. P2P aizdevumi ir fleksibli arī dēļ tā, ka aizdevumi ir īstermiņa. Tas ļauj investoriem veikt izmaiņas savā portfolio ātri, tiklīdz tiek pamanīts, ka lietas neiet pēc plāna.

Kas var investēt naudu P2P platformās?

Savstarpējo aizdevumu platformas būs piemērotas ikvienam, kam meklē drošu un salīdzinoši ienesīgu investīciju iespēju. Šis ir lielisks veids kā likt saviem iekrājumiem pelnīt līdz pat 15% gadā, nepieciešama tikai pacietība un motivācija. Pētījumos ir atklāts, ka veiksmīgākie investori savstarpējo aizdevumu platformās parasti ir vīrieši, kuru intereses ir finases, investīcijas un tehnoloģijas. Bet ja Jūs neietilpstat šajā kategorijā, arī Jūs varat likt saviem iekrājumiem pelnīt!

Secinājumi

  • Ja pieiesiet investēšanai savstarpējo aizdevumu platformās ar pacietību, Jūs varat likt saviem iekrājumiem pelnīt.
  • Investēšana savstarpējo aizdevumu platformās ir droša, Jūsu nauda ir apdrošināta.
  • Investēšana savstarpējo aizdevumu platformās ir vienkārša un automatizēta. Jums nebūs jāpavada daudz laika pie datora!
  • Investēšana savstarpējos aizdevumos noteikti ir jāuztver kā ilgtermiņa ieguldījums, kāds tas arī ir. Tikai tādā gadījumā Jūs redzēsiet kā Jūsu nauda pelna.

Atver kontu kādā no populārākajām savstarpējo aizdevumu platformām!

Mēs iesakām VIAINVEST!

PlatformaInvestīciju atdeve gadāPlatformas apskatsAtvērt kontu
NEO Finance
14%
NEO Finance Platformas apskatsatvērt kontu
VIAINVEST
12%
VIAINVEST Platformas apskatsatvērt kontu
MINTOS
11,5%
Mintos Platformas apskatsatvērt kontu
PeerBerry
11%
Apskats nav pieejamsatvērt totalizatora kontu
Crowdestor
11%
Apskats nav pieejamsatvērt kontu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest