Mintos
4.3

Mintos

Investējiet naudu aizdevumos un gūstiet pasīvus ienākumus līdz pat 14% gadā!
Atvērt kontu
Noteikumi
Epelna.com piedāvā saņemt 3 eur naudas atmaksu, ja atvērsiet kontu un veiksiet vismaz 10 eiro lielu iemaksu Mintos kontā.
Kad esat atvēris kontu un veicis iemaksu, lūdzu sazinieties ar [email protected]
Pozitīvās lietas
Minimālais investīciju apjoms tikai 10 eiro
Auto-invest funkcija
Drošas investīcijas - Jūsu nauda ir apdrošināta
Investīciju atdeve līdz pat 14% gadā
Pārskatāmas atskaites
Negatīvās lietas
Naudas iemaksa tikai ar bankas pārskaitījumu

Mintos ir Latviešu uzņēmēju izveidota savstarpējo aizdevumu platforma, kurā investori iegulda aizdevumos, ko izsniedz nebanku aizdevēji. Mintos tika izveidots 2015. Gadā un jau šobrīd ir spējis kļūt par lielāko šāda veida aizdevumu tirgu pasaulē.

Izlasi šo rakstu: Kādēļ Investēt Brīvos Naudas Līdzekļus Savstarpējo Aizdevumu Platformās

mintos savstarpējo aizdevumu platformaKā darbojās Mintos savstarpējo aizdevumu platforma?

Mintos ir savstarpējo aizdevumu platforma, kas piedāvā jaunu iespēju, savedot kopā investorus, kuri vēlas investēt brīvos līdzekļus, ar cilvēkiem, kuriem ir vajadzīgi līdzekļi savu mērķu piepildīšanai. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, Mintos piedāvā investoriem investēt aizdevumos, kurus izsnieguši kredītu izsniedzēji, kas ir pieslēgušies Mintos platformai.

Kā tas darbojas?

  1. Aizņēmēji piesakās aizdevumam pie aizdevumu izsniedzēja.
  2. Aizdevumu izsniedzējs izvērtē pieteikumu, nosaka procentu likmi un aizdod naudu no saviem līdzekļiem.
  3. Aizdevumi tiek izvietoti Mintos tirgū, kur Tu vari izvēlēties aizdevumus, kuros investēt, un pēc tam saņemt ikmēneša un procentu maksājumus*.

* Investējot aizdevumā, investori iegādājas prasījuma tiesības pret aizņēmēju, izmantojot cesiju darījumus. Mintos, kā arī kredītu izsniedzējs, nav atbildīgs par aizņēmēja saistību neizpildi, tajā skaitā maksājumu kavējumu. Aizņēmēja saistību neizpildes rezultātā investors var neatgūt prasījumu pilnā apmērā.

mintos aizdevumu platforma
Kā varat redzēt šajā attēlā, Jūsu nauda tiks aizdota arī Latvijā zināmu kreditoru klientiem kā: Mogo autolīzings, NORD līzings, Banknote u.c.

Kāpēc ieguldīt naudu pie Mintos?

Viegli diversificēt

Mintos platformā Jums būs pieejami neskaitāmi aizdevumi, kuros investēt. Diverisificē savu investīciju portfeli, izvēloties dažādus aizdevumu veidus, aizdevumu izsniedzējus un atrašanās vietas. Mazini zaudēta aizdevuma radīto ietekmi un gūsti pievilcīgu peļņu.

Pilnīga kontrole

Tu vari investēt automātiski, izmantojot Auto Invest, vai arī izvēlēties katru aizdevumu atsevišķi. Katru mēnesi no aizņēmējiem saņemtie pamatsummas un procentu maksājumi Tev ir uzreiz pieejami, lai tos jebkurā brīdī atkal investētu vai arī veiktu izmaksu uz savu bankas kontu.

Vienkārši

Investēt simtos vai pat tūkstošos aizdevumu un izveidot labi diversificētu portfeli nekad nav bijis vienkāršāk. Uzstādi Auto Invest atbilstoši sevis izvēlētai investīciju stratēģijai un ļauj Auto Invest automātiski investēt attiecīgajos aizdevumos.

Līdzvērtīgas intereses

Katrs Mintos platformā izvietotais aizdevums ir iepriekš finansēts no attiecīgā aizdevuma izsniedzēja puses, turklāt izsniedzējs noteiktu aizdevuma daļu patur savā bilancē. Līdz ar to aizdevumu izsniedzēju un investoru intereses ir līdzvērtīgas.

Kādas ir ir Mintos savstarpēji aizdevumu platformas atsauksmes?

Mintos platformas vērtējums no tās lietotājiem ir 9 no 10 pēc trustpilot.com atrodamās informācijas, kas liecina ka klienti ir ļot apmierināt ar platformas sniegtajiem pakalpojumiem.

Uzziniet vairāk par Mintos piedāvātajiem pakalpojumiem apmeklējot www.Mintos.lv

P2P bonuss
3 EUR naudas atmaksa jaunajiem investoriem
Minimālais depozīts 10€
Atvērt kontu
Noteikumi
Epelna.com piedāvā saņemt 3 eur naudas atmaksu, ja atvērsiet kontu un veiksiet vismaz 10 eiro lielu iemaksu Mintos kontā.
Kad esat atvēris kontu un veicis iemaksu, lūdzu sazinieties ar [email protected]
5.0
Uzticamība un godīgums
5.0
Mājaslapas lietojamība
2.0
Bonusi un akcijas
5.0
Klientu apkalpošanas serviss
4.3 Kopējais reitings

2 Replies to “Mintos”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma