Bonus bagging peļņa no totalizātoru bonusiem

Bonus Bagging jeb totalizatoru bonusu atmazgāšana ir  drošs veids kā nopelnīt £300 katru mēnesi!

Šobrīd šī peļņas iespēja Latvijā dzīvojošajiem ir apgrūtināta, jo bonusus Latviešiem piedāvā tikai retais totalizatoru kantoris. Taču ja Jūs esat ĪRIJAS vai LIELBRITĀNIJAS rezidents, Jūs samērā viegli varat nopelnīt internetā papildus ~£500, kurus varēsiet tērēt kā vien vēlaties.
bonus-bagging-uk-ireland

Šobrīd šī sistēma ir ieteicama tikai ĪRIJAS un ANGLIJAS rezidentiem!

Daudzi ir prasījuši vai šī sistēma tiešām nestrādā citās valstīs izņemot Angliju un Īriju. Tā strādā, bet Jūs noteikti nenopelnīsiet £500 un bonusu piedāvās tikai retais kantoris. Daži brokeri, iespējams, piedāvās bonusu arī citu valstu rezidentiem, bet parasti šim bonusam būs grūtāk izpildāmi apgrozījuma nosacījumi.
Latvijā totalizatoru bonusi jaunajiem klientiem ir pieejami pie šiem totalizatoriem:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
betwinner sporta totalizators
100% pirmās iemaksas bonuss līdz pat 100 eiro
BetWinner Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
bezriska pirmā likme līdz 40 eiro
LV BET Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

Ķerismies pie lietas! Kā strādā Bonus Bagging serviss? Pavisam vienkārši:

  1. Piereģistrējies un veic depozītu pie totalizatora kantora, kurš piedāvā pirmā depozīta bonusu
  2. Veic likmi totalizatoru kantorī uz kādu notikumu
  3. Veic pretēju (LAY) likmi BETFAIR sporta biržā – šādi tu garantēsi bezzaudējuma situāciju pie jebkura iznākuma!
  4. Izpildam soļus no 1-3 kamēr esam sasnieguši nepieciešamo apgrozījuma summu.
  5. Veicam naudas izmaksu un dodamies aptīrīt nākošo totalizatoru kantori!

Ieteicams pārlasīt šos soļus vairākas reizes, lai būtu skaidrs rīcības plāns. Pirmās likmes noteikti izdariet minimālas (2eur) lai saprastu kā sistēma strādā.

Mūsu likme noteikti uzvarēs totalizatorā vai Betfair biržā. Tā nevar zaudēt!

Šī likmju izdarīšanas sistēma ir pazīstama arī kā arbitrāžas likmes, kas var būt pelnošas jau pašas par sevi (piemeklējot atbilstošus koeficientus), taču visefektīvākā tā ir apvienojumā ar bonusiem.

Šī sistēma strādā tādēļ, ka totalizatoru nozare ir pārpildīta industrija ar ļoti lielu konkurenci. Vienīgais reālais veids, kā totalizatoru kantori var iegūt mūsu uzmanību un izdarīt savas likmes pie viņiem ir īpašie piedāvājumi – visbiežāk bonusu veidā. Ar Bonus Bagging sistēmu Mēs vienkārši izmantojam šo faktu un gūstam no tā materiālu labumu. Piereģistrējamies, savācam bonusu, izņemam naudu un dodamies pie nākošā kantora.

Kad es sāku nodarboties ar totalizatoru bonusu atmazgāšanu, informācijas par to bija ļoti maz. Man bija bailes izdarīt pirmās likmes, jo likās ka pazaudēšu visu uzlikto naudu. Taču pēc pāris veiksmīgām likmēm, sāku saprast sistēmu un justies kā zivs ūdenī.

Šobrīd informāciju par šo tēmu iegūt ir ļoti vienkārši. Vēl labāk, šobrīd pat ir tāds serviss kā Bonuss Bagging, kas Jūsu vietā atradīs visus aktuālos totalizatoru piedāvājumus. Jums atliks tikai precīzi izpildīt sistēmas soļus un Jūs varēsiet iegūt bonusus totalizatoru kantoros vienu pec otra. Servisi kā Bonus Bagging ir ļoti labi ar to, ka sniedz Jums iespēju iegūt visu informāciju vienuviet. Jums pašiem nebūs jātērē savs laiks veicot izpēti par šo tēmu, pluss informācija ko Jūs iegūsiet būs 100% ticama. Kā arī jebkurā laikā Jums būs iespēja nosūtīt zinu sistēmas autoram – Mike Cruickshank

Jums nav nepieciešama iepriekšēja pieredze sporta likmju veikšanā lai izmantotu Bonus Bagging servisu. Totalizatora izvēle, likmes lielums un koeficients Jums tiks nosūtīts uz e-pastu. Jums atliks tikai izpildīt saņemtos uzdevumus.

Kad Jūs piereģistrēsieties Bonus Bagging servisam, Jūs piekļūsiet vadības panelim, kurā var iegūt informāciju par bonusiem un likmēm. Kad Jūs vēlaties saņemt jaunu bonusu, Jums ir jāspiež uz “Request New Bet” pogas vadības panelī. Drīzumā (parasti pēc pāris minūtēm) Jūs saņemsiet e-pastu ar instrukciju.

request_bet_buttons

Bonus Bagging ir ļoti vienkāršs un Tev nav jāvelta laiks likmju meklēšanai!

 

Atceries: šī nav azartspēle! Jūs spēlējat ar bukmeikeru piešķirto naudu, turklāt Jūsu uzliktās likmes tiks atgrieztas atpakaļ un Jūsu peļņa būs vienāda ar bonusa apjomu!

Apmeklē Bonus Bagging lapu un izlasi, ko lapas autors Mike Cruickshank saka par šo peļņas iespēju!

totalizatoru bonusi

Ekrānšāviņš no personīgās pieredzes darbā ar BonusBagging. Jums ir jāveic iemaksas pie totalizatoru kantoriem, kuri piedāvā bonusus. Tad jāveic pretējās likmes pie totalizatora un Betfair sporta biržā. Pēctam naudu var izņemt uz savu bankas kontu un Jūsu peļņa būs bonusa apmērs

 

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest