eToro minimālais depozīts tagad $50!

Lieliski jaunumi no eToro sociālās tirdzniecības platformas!  Minimālais depozīts tagad ir tikai $50, līdzšinējo $200 vietā! Tā ir lieliska iespēja sākt nodarboties ar akciju, indeksu vai kriptovalūtu tirdzniecību ar nelieliem līdzekļiem.

Ja Jums nav pieredzes tirdzniecībā, tad ir ļoti labi saprotams, ka tikko sākot negribas riskēt ar $200, bet $50 ir daudz pieņemamāka summa.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Ko var izdarīt ar $50 depozītu eToro platformā?

$50 gan ir neliela summa investēšanai, tāpēc iespējas ir ierobežotas. eToro platformā minimālā summa par ko var iegādāties akcijas ir $50, bet kriptovalūtu pozīciju var atvērt par $25.

Tātad, ja veiksiet $50 depozītu, Jūs varēsiet nopirkt kāda uzņēmuma akcijas par $50 vai iegādāties vienu kriptovalūtu par $50, vai divas kriptovalūtas, katru par $25.

Kur labāk investēt $50?

Ja man būtu $50 eToro platformā, es tos visticamāk ieguldītu divās kriptovalūtās, piemēram, Ripple (XRP) un Cardano (ADA). Starp citu, Cardano cena šogad ir pieaugusi gandrīz 25 reizes, kas nozīmē, ka Jūsu $50 varētu būt pārvērties par $1250, ja Jūs būtu ieguldījuši janvārī.

Otrs variants būtu $50 ieguldīšana kādā tā sauktajā “penny stock” jeb lētā akcijā, kura darbojas kādā strauji augošā nozarē. Es pats esmu pieredzējis akciju cenas pieaugumu pat par 300%, tāpēc viss ir iespējams!

eToro $100 000 bezmaksas DEMO konts un Whatsapp grupa

eToro piedāvā 100 000$ bezmaksas DEMO kontu, kurā Jūs varat izmēģināt tirdzniecības platformu bez riska. Ļoti labs variants, ja nevēlaties veikt naudas iemaksu pirms platformas izmēģināšanas.

Ir izveidota arī eToro Whatsapp grupa, kurā runājam par investēšanu. Ja Jums ir kādi jautājumi, noteikti pievienojaties grupai un uzdodiet tos tur!

Pievienojoties Whatsapp grupai arī saņemsiet informāciju par iespēju saņemt 50 eiro bonusu!

Lai pievienotos Whatsapp eToro Latvija grupai: SPIED ŠEIT.

Lai atvērtu eToro bezmaksas 100 000$ DEMO kontu: SPIED ŠEIT.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Kriptovalūtas ir nestabili finanšu instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc nav piemēroti visiem investoriem. Kriptovalūtu tirdzniecība nav regulēta, izņemot CFD, tāpēc to neuzrauga neviens ES tiesiskais regulējums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest