eToro minimālais depozīts tagad $50!

Lieliski jaunumi no eToro sociālās tirdzniecības platformas!  Minimālais depozīts tagad ir tikai $50, līdzšinējo $200 vietā! Tā ir lieliska iespēja sākt nodarboties ar akciju, indeksu vai kriptovalūtu tirdzniecību ar nelieliem līdzekļiem.

Ja Jums nav pieredzes tirdzniecībā, tad ir ļoti labi saprotams, ka tikko sākot negribas riskēt ar $200, bet $50 ir daudz pieņemamāka summa.

76% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Ko var izdarīt ar $50 depozītu eToro platformā?

$50 gan ir neliela summa investēšanai, tāpēc iespējas ir ierobežotas. eToro platformā minimālā summa par ko var iegādāties akcijas ir $50, bet kriptovalūtu pozīciju var atvērt par $25.

Tātad, ja veiksiet $50 depozītu, Jūs varēsiet nopirkt kāda uzņēmuma akcijas par $50 vai iegādāties vienu kriptovalūtu par $50, vai divas kriptovalūtas, katru par $25.

eToro $100 000 bezmaksas DEMO konts

eToro piedāvā 100 000$ bezmaksas DEMO kontu, kurā Jūs varat izmēģināt tirdzniecības platformu bez riska. Ļoti labs variants, ja nevēlaties veikt naudas iemaksu pirms platformas izmēģināšanas.

Lai atvērtu eToro bezmaksas 100 000$ DEMO kontu: SPIED ŠEIT.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 76% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem. Uzrādītā tirdzniecības vēsture ir mazāka par 5 pilniem
gadiem, un tas var nebūt pietiekams laika posms, lai pieņemtu lēmumu par ieguldījumu.

Copy trading ir portfeļa pārvaldības pakalpojums, ko nodrošina Ltd. eToro (Europe), kas ir autorizēts un to regulē Kipras Vērtspapīru un biržas komisija.

Kriptoaktīvu ieguldījumi dažās ES valstīs ir ļoti nepastāvīgi un neregulēti. Nav patērētāju aizsardzības. Var piemērot peļņas nodokli.

eToro USA LLC nepiedāvā CFD tirdzniecību un neuzņemas nekādu atbildību par šīs publikācijas satura precizitāti vai pilnīgumu, ko sagatavojis mūsu partneris, izmantojot publiski pieejamu informāciju par eToro, kas nav saistīta ar uzņēmumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma