Helium kriptovalūtas mainings – sākšu rakt HNT

Pēdējā laikā esmu bijis ļoti aizņemt ar dažādiem jauniem projektiem un viens no tiem ir HNT jeb Helium kriptovalūtas mainings jeb rakšana.

Par šo kriptovalūtu zināju jau labu laiku iepriekš, kā arī zināju, ka to ir iespējams mainot ar Helium hotspotiem. Jau uzzinot par to, vēlējos pasūtīt savu Hotspotu, bet papētot pieejamās ierīces un pajautājot atsauksmes zinātājiem, sapratu, ka jauns maineris būs jāgaida vismaz 4-6 mēnešus, tāpēc šo domu atmetu.


Šobrīd HeliumHotShop.eu veikalā ir iespējams pasūtīt jaunus Panther X2 Helium mainerus! Tie tiks izsūtīji jau februāra beigās! Parasti, lai saņemtu maineri ir jāgaida ~ 3 mēneši, tāpēc šī ir lieliska iespēja tikt pie savas naudas mašīnas. Es jau gaidu sava Panther X2 piegādi!


Brīdī, kad es par šo kriptovalūtu uzzināju, tās cena bija ~12$ par monētu, bet apmēram pirms mēneša HNT cena sasniedza 55$ – gandrīz pieckārtīgs cenas kāpums tikai pusgada laikā. Protams, atkal mazliet škrobe, ka nenopirku maineri laicīgāk vai neiegādājos un neturēju kriptovalūtu savā makā. Tā notiek visu laiku!

Helium ir, iespējams, viens no visu laiku jēdzīgākajiem kriptovalūtu projektiem, jo tam apakšā ir fiziskas lietas – Hotspoti, kas veido LoRaWAN tīklu, kas, savukārt, ir noderīgs lietu interneta (Internet of Things) darbībai. Šo tīklu jau tagad izmanto daudzi lielie uzņēmumi, lai nodrošinātu drošu un ātru datu pārraidi starp ierīcēm.

Šobrīd visā pasaulē jau ir vairāk nekā 500 000 Helium Hotspotu, kas veido šo tīklu un savā starpā sacenšas, lai pārraidītu pēc iespējas vairāk datu un saņemtu atlīdzību – HNT kriptovalūtu.

Visvairāk HNT nopelnīs tas, kurš savu Hotspotu būs novietojis labākā vietā un būs pareizi nokonfigurējis savu ierīci. Labākās vietas ir tās, kuras ir augstas (piemēram, torņi), tām nav nekas priekšā, apkārt ir daudz citi Hotspoti, bet neviens no tiem nav tuvāk par 300 metriem. Šobrīd ir pieejami gandrīz 20 ražotāju maineri, kurus ir iespējams pievienot Helium tīklam. Papildus tam, svarīgi ir izvēlēties savai atrašanās vietai atbilstošu antenu un kabeli, kurš nezaudēs signālu.

Maineri jeb hotspoti ir gan iekštelpu, gan āra apstākļiem paredzēti. Vislabākos rezultātus būs iespējams sasniegt, ja antena atradīsies ārpus telpām, jo stikls aizturēs radio viļņus.

Populārākie maineri šobrīd ir RAK V2 miner, Sensecap M1, Nebra miner, Bobcat miner, Linxdot miner, MNTD. miner. Taču, ja meklēsiet kādu no šiem internetā, sapratīsiet, ka uz vietas tos nekur nopirkt nevarēs. Būs jāstāv garā rindā un jāgaida vismaz divus mēnešus, lai tiktu pie savas ierīces un sāktu mainot Helium kriptovalūtu. Visi šie maineri maksā no $400 līdz $600, atkarībā no komplektācijas.

Maineriem ir arī otrreizējais tirgus, kurā visas ierīces tiek pārdotas pat divreiz dārgāk. Ja nopērkot jaunu automašīnu un izbraucot no salona, Jūs uzreiz zaudējat ceturto daļu no tās vērtības, tad ar HNT maineriem ir pavisam otrādi – saņemot savu ilgi gaidīto maineri, Jūs jau esat dubultojuši savu naudu.

Citi no šī kripto projekta tā arī pelna – pasūta mainerus par $450 gabalā un pēctam tos pārdod par 1000 eiro. Protams, tas nebūs iespējams mūžīgi, jo maineru ražotāji paliek ar vien vairāk, bet ir paredzams, ka drīz izsīks labas vietas, kur novietot savu maineri, un tad pieprasījums pēc šīm ierīcēm noteikti samazināsies. Attiecīgi – jo vairāk Hotspotu, jo mazākas atlīdzības katrs vidēji saņems.

Zemāk varam aplūkot karti, kurā ir redzami visi Helium Hotspoti Rīgā. Vai Jums bija kaut mazākā nojausma, ka Rīgā notiek kaut kas tāds?

Jūs varat aplūkot karti ar visiem Helium maineriem, to peļņu u.c. interesantu informāciju šeit – https://explorer.helium.com/

Hotspoti rīgā

hnt mainerisTātad, arī es tiku pie sava Helium Hotspot mainera. pa 900 eiro es iegādājos Sensecap maineri, komplektā ar 5 DBI antenu un 6m garu vadu. Šobrīd es to esmu izlicis uz sava balkona, iebāzis antenu PVC truba un ar makgaivereni piestiprinājis pie balkona margas. Taču es jau esmu aizrunājis vietu uz augstas ēkas jumta, lieliskā lokācijā, kur tuvumā nav neviens cits maineris.

Šobrīd es atrodos HEX, kurā ir seši citi hotspot maineri un 4 no tiem ir 300m radiusā no manis, tāpēc es apzinos, ka rezultāti nebūs spīdoši un, protams, tie tādi arī nav. Papildus tam, savu maineri esmu pieslēdzis pie WiFi, kurš pat reizēm mēdz nokārties ZOOM tikšanās laikā.

Esmu jau pasūtījis savu mājas interneta komplektu, lai ar vadu to varētu pievienot mainerim. Uzstādot to jaunajā lokācijā ceru saņemt lādzīgas atlīdzības un atpelnīt maineri vismaz 5 mēnešu laikā.

Cik ar Helium mainingu Latvijā var nopelnīt?

Es par labāko novietojumu mainerim uzskatu Televīzijas torni, kurā arī ir uzstādīts HNT maineris. Pie esošās HNT cenas, kas šobrīd ir ap $23, šis maineris pēdējās 30 dienās ir nopelnījis $550 jeb 23 HNT.

Maineriem, kas nav novietoti ekskluzīvās vietās, laba peļņa ir ap 0.25-0.30 HNT dienā, kas mēnesī ienesīs aptuveni 8-10 HNT jeb 200$.

Manuprāt, ja Jūs vai Jūsu paziņas dzīvo augstākos stāvos, vai Jums ir piekļuves kādām augstām vietām, vai Jūs, tāpat kā es, vienkārši gribat paspēlēties ar kriptovalūtu mainigu, joprojām ir vērts tikt pie sava Helium mainera.

Pasūtiet maineri, pagaidiet divus, trīs mēnešus, pieslēdziet to elektrībai un Wi-Fi un pelniet pasīvos ienākumus – tik vienkārši. Ja nesanāks, pārdodiet savu ierīci tālāk un nopelniet. HNT cena šobrīd ir salīdzinoši zema un tiek prognozēts, ka gada laikā tā varētu sasniegt pat $100, tāpēc šī iespēja šķiet vēl pievilcīgāka.


Šobrīd HeliumHotShop.eu veikalā ir iespējams pasūtīt jaunus Panther X2 Helium mainerus! Tie tiks izsūtīji jau februāra beigās! Parasti, lai saņemtu maineri ir jāgaida ~ 3 mēneši, tāpēc šī ir lieliska iespēja tikt pie savas naudas mašīnas. Es jau gaidu sava Panther X2 piegādi!


Protams, vienmēr varat arī iegādāties HNT kriptovalūtu un gaidīt tās cenas pieaugumu. Es kriptovalūtas pērku Binance.

Kā man sokas ar mainingu pēc viena mēneša?

Lūk, esmu nopelnījis 114.38$ 22 dienu laikā, kad maineris darbojās.

Tā neko vispār! Ņemot vērā, ka joprojām šajā diagrammā ir 8 dienas, kad es nenopelnīju neko, es esmu ļoti apmierināts ar sava mainera darbu.

Kāpēc dažās dienās es neko nenopelnīju? Sākumā es pasūtīju jaunu, jaudīgāku antenu, tad vienu dienu braukāju pa Rīgu meklējot pareizo adapteri, lai visu varētu saslēgt kopā.

Pēc tam vēl divas dienas es gaidīju kad pienāks pirmdiena, lai tiktu uz biroju ēkas jumta uzstādīt savu antenu un maineri. Pienāca pirmdiena, tiku uz jumta un smuki visu uzstādīju. Jau pēc pāris stundām nauda sāka krist no gaisa! Diezgan burtiski, jo šeit tiek maksāts par radio viļņu pārraidi.

Šī Helium mainošanas lieta mani ir ļoti aizrāvusi! Es esmu iepazinies ar visiem pieejamajiem maineriem (gandrīz), sapratis kādu antenu izvēlēties, kāpēc nepieciešams likt pēc iespējas īsāku antenas vadu, kāpēc nevajadzētu izmantot vairāk nekā vienu pāreju u.c. sīkumus.

Un, nevaru noliegt, ka esmu pasūtījis vēl četrus mainerus. Haha!

Jap, vēl četri maineri ir ceļā pie manis un būs uz jumtiem jau marta mēnesī. Antenas, vadus un pareizās pārejas arī jau esmu pasūtījis un daļu no tiem jau saņēmis. Trīcēdams gaidu, kad uzstādīšu visas piecas iekārtas un redzēšu savus ienākumus no Helium maininga pieckāršojoties.

Esmu diezgan pārliecināts, ka man izdosies pieckāršot ienākumus, jo man ir pieejamas ļoti labas vietas, kur uzstādīt antēnas (paldies manai pēdējai darba vietai).

Esmu ar šo peļņas iespēju iepazīstinājis arī dažus savus draugus un viens no viņiem arī ir iegādājies Helium maineri. Kopīgi to uzstādījām 35km no Rīgas uz mājas jumta un tagad gaidām, kad kontā sāks ripot HNT naudiņas.

Starp citu, ir parādījušās vairākas vietas, kur salīdzinoši ātri ikviens var tikt pie sava helium mainera. HeliumHotShop.eu ir lielisks veikal, kur varat iegādāties visu nepieciešamo Helium mainingam. Pasekojiet līdzi šai lapai, jo ik pa brīdim tur parādās maineri, ko var saņemt pat pēc dažām dienām. Šobrīd ir pieejami jaudīgie Panther X2 maineri!

Update #3 aprīlis

Esmu pabeidzis savu minimālo plānu – uzstādīt 5 Helium mainerus uz 5 Rīgas ēku jumtiem. Nebija viegli, bet darbiņš ir izdarīts.

Esmu arī izpildījis savu mērķi – nopelnīt 1 HNT dienā. Tas gan man līdz šim ir izdevies tikai vienu dienu, bet ceru, ka drīz tā būs ikdiena.

Šajā dienā es nopelnīju 1.1 HNT, kas bija nedaudz vairāk par $25. Vidējā peļņa šobrīd ir ap $17, kas ir aptuveni 15 eiro.

Šobrīd Helium tīkls ir ļoti nestabils un neparedzams. Vienu dienu var pelnīt ļoti labi, bet nākošajā salīdzinoši slikti. Šai situācijai vajadzētu mainīties 19. aprīlī, kad tiks ieviesti LIGHT hotspoti. Visiem esošajiem hotspotiem būs jauns atjauninājums, pēc kura tiem sevī nebūs jāglabā informācija par Blockchain. Šāds atjauninājums ir nepieciešams tādēļ, ka strauji pieaugot Hotspotu skaitam ir grūti nodrošināt resursus, lai tīkls darbotos bez problēmām. Pēc šī atjauninājuma Hotspoti tērēs daudz mazāk datus un tīkla darbībai vajadzētu kļūt stabilai un paredzamai.

Kad būšu sagaidījis šo atjauninājumu, domāšu vai palielināt savu Hotspotu skaitu vai atstāt esošos piecus.

Savas Lora tīkla antenas esmu salicis uz augstām industriālām ēkām. Te būs dažas bildes:a

Lai papildus nopelnītu es esmu iegādājies nepieciešamos instrumentus un iemācījies izgatavot koaksiālos kabeļus, kas savieno antenas ar Helium hotspotiem. Sākumā ideja bija izgatavot tos tikai savām vajadzībām, bet tad pamanīju, ka ir pieprasījums izgatavot tos arī citiem.

6 Replies to “Helium kriptovalūtas mainings – sākšu rakt HNT”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest