Kā tirgoties ar kriptovalūtām eToro platformā

Kriptovalūtu tirgus ir vairāk nekā desmit gadus vecs un par to jau runā visa pasaule, bet daudzi cilvēki atturās investēt savus brīvos līdzekļus. Un tas ir pilnīgi saprotams. Bet tas, kas sākumā šķiet mulsinošs, varētu kļūt par kaut ko pašsaprotamu ar pareizajiem rīkiem un stratēģiju.

Es tirgojos ar Kriptovalūtām eToro, kas ir lietotājiem viegli saprotama un uzticama platforma. Šī platforma ļauj ikvienam lietotājam tirgoties ar kriptovalūtām bez jebkādiem sarežģījumiem gan no datora, gan telefona.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

kriptovalutas

eToro ir iespējams tirgoties gan ar Bitcoin, gan ar citām kriptovalūtām

Kas ir Kriptovalūta un kas ir Bitcoin?

Bitcoin ir pasaulē pirmā kriptovalūta, kuru 2009. gadā izveidoja personāžš, kas sevi sauc par Satoshi Nakomoto, un kura identitāte joprojām ir noslēpums līdz šai dienai. Tas tika izveidots kā centieni decentralizēt naudu un piedāvāt alternatīvu tradicionālajām valūtām, piemēram, dolāram un eiro.

bitcoin kriptovalūta

Kriptovalūtas ir datu vienības, katrai no tām ir sava vērtība, kas tiek glabāta noteiktā programmatūrā, kas pazīstama kā blokķēdi. Nekļūstot pārāk tehniski, kriptovalūtas ļauj ātri veikt pārskaitījumus internetā, nepaļaujoties uz trešo personu, piemēram, banku vai kredītkaršu kompāniju.

Papildus Bitcoin ir vairāk nekā 2000 kriptovalūtas, piemēram: Ethereum, XRP, DASH, un daudzi citi, kurus eToro var tirgot tikpat viegli, kā Bitcoin.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Kas ietekmē kriptovalūtu cenas?

Kriptovalūtu irgus ir ļoti nestabils un tā cenu var ietekmēt daudzi faktori. Daži no faktoriem ir:

  • Bitcoin – kriptovalūtu flagmanis, pēc kura tiek izcenoti visas pārējās kriptovalūtas. Pēkšņas Bitcoin cenas izmaiņas var ietekmēt visu kriptovalūtu tirgu.
  • Tradicionālais akciju tirgus: Daži investori uzskata kriptovalūtas par alternatīvu akciju tirgum. Tāpēc, kad akciju vērtība krītas, kriptovalūtu vērtība var pieaugt.
  • Pielietojums reālajā dzīvē: dažām kriptovalūtām, piemēram, XRP jeb Ripple, ir reāls pielietojums dzīvē. Kad kādu kriptovalūtu pieņem plaši pazīstams uzņēmums, piemēram, liela banka, tas var būtiski ietekmēt tā cenu.
  • Regulas: kriptovalūtas parasti netiek regulētas. Tomēr uz tām ar piesardzību skatās regulatīvās iestādes un centrālās bankas. Paziņojumi par šādiem noteikumiem arī varētu ietekmēt tirgus cenas.
bitcoin cenas

Pagātnes rezultāti nav uzticams indikators nākotnes cenas noteikšanai

Kā tirgoties ar kriptovalūtām eToro platfromā

Ķeramies pie lietas. Ja jūs šo lasāt, jūs droši vien zināt, ka kriptovalūtas ir kļuvušas ārkārtīgi populāras, parādot ārkārtēju neparedzamību. Kriptovalūtas ir pievērsušas pasaules uzmanību ar saviem cenu kāpumiem un kritumiem. Dažu mēnešu vai pat dienu laikā to vērtība var izmaninīties par daudziem tūkstošiem.

Par laimi, eToro nav nepieciešamas tehniskas zināšanas par to, kā darbojas kripto monētu blokķēdes tehnoloģija, lai sāktu tirgoties ar šiem aktīviem.

Lai tirgotu kriptovalūtas eToro platformā:

1. solis – atveriet savu eToro kontu un veiciet naudas iemaksu vai izmēģiniet bezmaksas DEMO kontu. Minimālā iemaksa ir 200$.
2. solis – savā lietotāja panelī izvēlaties “Trade markets” un atrodient sadaļu “Crypto coins”
3. solis – klikšķiniet uz pogas “BUY”, ja paredzat, ka kriptovalūtas vērtība pieaugs. Varat arī izvēlēties “SELL” pogu, ka kriptovalūtas vērtība samazināsies, bet šī opcija nav ieteicama.
4. solis – ievadiet vēlamo ieguldījumu summu
5. solis – noklikšķiniet uz “Open Trade”

kriptovalutas etoro

Reģistrējoties eToro, Jums tiks piešķirts 100 000$ bezmaksas DEMO konts ar kuru varēsiet praktizēt tirdzniecību un izmēģināt visas eToro funkcijas bez riska zaudēt naudu!

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Kādas priekšrocības Jūs iegūsiet tirgojot kriptovalūtas eToro?

eToro tirdzniecības platforma ir izstrādāta tā, lai ikvienam sniegtu labāku piekļuvi finanšu tirgiem. eToro ir diezgan daudz priekšrocību tiem, kas vēlas tirgot kriptovalūtas:

  • Vienkāršība – lai gan tirdzniecība pati par sevi nav viegla, eToro intuitīvais un lietotājam draudzīgais interfeiss noteikti padara kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu daudz vienāršāku.
  • Daudzveidība – eToro piedāvā desmitiem kriptovalūtu un ar kriptovalūtām saistītu aktīvu, piemēram, Bitcoin, Ethereum, XRP, kriptovalūtu/fiat pārus u.c.
  • Brīvība – daudzas tiešsaistes kriptovalūtu biržas uzliek ierobežojumus naudas izņemšanai vai  arī izmaksas ir ārkārtīgi ilgas un sarežģītas. eToro viss ir vienkārši! Darījumi ar kriptovalūtām ir gandrīz tūlītēji, un jūs jebkurā laikā varat izņemt tik daudz līdzekļu, cik vēlaties.
  • Iespēja – lai gan eToro ir lieliska kriptovalūtu izvēle, platformā ir iespējams tirgoties ar vairāk nekā 2000 citiem finanšu instrumentiem, ja vēlaties paplašināt savu tirdzniecības un ieguldījumu portfeli.
  • Kopiena – eToro ir mājvieta miljoniem tirgotāju un investoru no vairāk nekā 140 pasaules valstīm. Platformas sociālās funkcijas ļauj sadarboties, apmainīties ar idejām un augt kopā kā indivīdiem.
  • Drošība – eToro ir cienījama tirdzniecības platforma, kas klientu līdzekļus glabā atsevišķos kontos cienījamās bankās un aizsargā viņu personisko informāciju ar militāra līmeņa kiberdrošību.

Patiešām, kriptovalūtu tirdzniecības pasaule varētu būt diezgan mulsinoša. Tomēr, izmantojot eToro draudzīgo platformu, ērti lietojamo interfeisu un lielisko tirgotāju kopienu, jūs varat pārliecinoši spert savu pirmo (vai 100.) soli kriptovalūtu tirdzniecībā.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Kriptovalūtas ir nestabili finanšu instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc nav piemēroti visiem investoriem. Kriptovalūtu tirdzniecība nav regulēta, izņemot CFD, tāpēc to neuzrauga neviens ES tiesiskais regulējums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest