Mana pieredze ar eToro tirdzniecības platformu

eToro treidinga platforma

9.1

Naudas iemaksas opcijas

9.0/10

Izmaksas ātrums

8.0/10

DEMO konts

10.0/10

Klientu atbalsts

9.3/10

Tirdzniecības iespējas

9.4/10

Jau pāris mēnešus esmu aizrāvies ar akciju (stocks) tirdzniecību tiešsaistē. Interesanti, ka manu uzmanību šai nodarbei pievērsa mana draudzene, kas ar to nodarbojas jau apmēram gadu. Nodomāju, ja jau meitene var pelnīt tūkstošus, tirgojoties ar akcijām, tad kādēļ gan es to nevarētu. Un vispār, mani nav grūti pierunāt uz jaunām peļņas iespējām. Šobrīd jau varu teikt, ka tas arī ir ļoti interesanti.

Iepriekš esmu izmēģinājis savu roku bināro opciju tirdzniecībā, kas gan vairāk bija kā totalizators, tāpēc arī šo nozari likvidēja. Daudz laiku arī esmu pavadījis treidojot sporta likmes. Taču man ir grūti koncentrēties uz īstermiņa ieguldījumiem, piemēram, sporta likmju tirdzniecībā tā ir viena futbola vai tenisa spēle, kuras laikā ir jāpērk un jāpārdod likmes.

Tirgošanos ar akcijām es uzsāku savā Revolut kontā. Revolut akciju tirdzniecības iespēju piedāvā salīdzinoši nesen, taču tā ir guvusi ievērojamu popularitāti Revolut interneta maciņa lietotāju vidū. Aizpildot dažas anketas, Jūs ļoti ātri un ērti varat sākt investēt naudu dažādu uzņēmumu akcijās. Mēnesī Jūs varat veikt trīs bezmaksas darījumus, bet par katru nākošo darījumu būs jāsamaksā 1.00 eiro komisijas maksa.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Bet šis raksts taču ir par manu pieredzi ar eToro platformu! Kādēļ es no Revolut pārcēlos uz eToro? Tirdzniecība Revolut treidinga platformā likās mazliet nenopietna! Salīdzinājumam, eToro funkciju piedāvājums ir apmēram reizes piecas plašāks.

Lai salīdzinātu eToro un Revolut tirdzniecības platformu iespējas, salikšu visus plusus un mīnusus tabulā:

eToro Revolut
Tirdzniecības iespējas Valūtu pāri, akcijas, preces, indeksi, kriptovalūtas Akcijas, Preces, Kriptovalūtas
Komisijas maksas 100% bezmaksas, tirgojot akcijas. Pārējiem produktiem ir jāmaksā spredi (platformas komisija) Trīs darījumi mēnesī bez maksas.
Platformas iespējas
  • Pirkt un pārdot valūtu pārus, akcijas, preces, indeksi, kriptovalūtas
  • Kopēt citus investorus
  • Kopēt investīciju portfeļus
  • Pirkt un pardot akcijas, preces, kriptovalūtas
Informācija
  • Ziņu un lietotāju ierakstu sadaļa
  • Statistikas sadaļa
  • Cenas grafiks
  • Pētījumu sadaļa
  • Cenas grafiks

Kā jau Jūs redzat tabulā, eToro ir absoluts uzvarētājs šajā salīdzinājumā, jo piedāvā daudz vairāk funkcijas. Galu galā, eToro ir tirdzniecības platforma, bet Revolut ir interneta maciņš ar tirdzniecības iespējām.

Mana pieredze eToro tirdzniecības platformā

etoro peļņa

Gribējāt redzēt tūkstošus plusā? Vēlāk!

Šobrīd esmu investējis 520$, un kā jau Jūs redzat, uz doto brīdi esmu 15$ mīnusā. Bet es neesmu par to satraucies, jo mans mērķis ir peļņa ilgtermiņā un akciju dabā ir lēkāt augšā lejā.

etoro treidingsŠeit varat aplūkot manu šībrīža investīciju portfeli.

Šobrīd manā portfelī ir piecu uzņēmumu akcijas – Plug Power Inc. Amazon, Alibaba, Nio Inc. un TreeHouse Foods Inc. kā arī es kopēju viena cilvēka investīciju portfeli.

Abas akcijas, kuras ir vairāk nekā 10% mīnusā, es iegādājos ļoti neīstā brīdī. Alibaba akcijas zaudēja 15% savas vērtības vienā mirklī, kad Ķīnas valdība uzsāka neuzticības izmeklēšanu pret šo milzīgo uzņēmumu. PLUG akcija bija uzšāvusies neredzētos augstumos un šobrīd piedzīvo kritumu, par ko gan es ļoti nesatraucos, jo uzņēmums darbojas strauji augošā nišā un šo akciju turēšu vismaz pus gadu.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Esmu investējis 200$ arī vienā no eToro populārākajiem produktiem – Copy Trading. Šī ir unikāla funkcija, ko piedāvā tikai eToro, kas ļauj ikvienam kopēt citus tirgotājus. Savus 200$ esmu ieguldījis Hugo Angelo Lucien Manenti portfelī, kas pēdējā gada laikā ir pieaudzis par iespaidīgiem 85.76%.

etoro copytradingŠīs investors ir ieguldījis naudu 36 akcijās. Tas nozīmē, ka viņa investīciju portfelis ir ļoti plašs un pat lieli kritumi vienā konkrētā akcijā tik ļoti neiespaido visa portfeļa ienesīgumu. Man šāds investēšanas princips šķiet diezgan drošs, jo nav sagaidāmi lieli kritumi diversificēto investīciju dēļ.

Ieguldot vairākos šādos portfeļos varētu sanākt ļoti, ļoti diverisficēts investīciju portfelis, kas varētu nest stabilus ienākumus ilgtermiņā. Tāda šobrīd ir mana hipotēze, un tuvākā gada laikā es to pārbaudīšu ar saviem līdzekļiem.

Kas man patīk eToro tirdzniecības platformā?

Šajā tirdzniecības platformā ir diezgan daudz lietas, kas man patīk. Man īsti nav ar ko salīdzināt, bet, manuprāt, šajā platformā ir pieejams viss, lai pieņemtu gudrus, ilgtermiņa ieguldījumu lēmumus.

Pētījumu sadaļa

etoro analīze

Manuprāt, eToro piedāvā ļoti vispusīgu pētījumu jeb Research sadaļu. Šajā sadaļā var atrast informāciju par šādām lietām:

Finanšu analītiķu viedokli: Šajā sadaļā ir apkopoti finanšu analītiķu viedokļi par to, vai konkrētās akcijas vērtība palielināsies vai samazināsies. Kā redzam, akcijai PLUG analītiķi vienbalsīgi paredz, ka tās vērtība palielināsies.

Analītiķu mērķa cena: šajā sadaļā tiek apkopotas akcijas cenas prognozes un parādīts sliktākais vērtējums, vidējais vērtējums un augstākais vērtējums.

Analītiķu reitingi: šajā pašā lapā ir pieejami arī paplašināti finanšu analītiķu reitingi. Ir norādīts analītiķa vārds, kompānija, kuru viņš pārstāv, kā arī ir pieejama saite uz pilno rakstu.

Riska ieguldījumu fonda aktivitātes: šajā sadaļā var redzēt, cik daudz tiek ieguldīts šajās akcijās caur riska ieguldījumu fondiem. Ir pieejama informācija arī par trīs lielākajiem darījumiem riska ieguldījumu fondā un to autoriem.

Kompānijas saistīto dalībnieku rīcība: Jūs varat aplūkot ko ar savām uzņēmuma akcijām ir darījuši saistītie dalībnieki. Šī informācija ir noderīga, jo ar uzņēmumu saistīti dalībnieki parasti zina vairāk nekā vidējais investors un pēc viņu darbībām var aptuveni prognozēt uzņēmuma akciju nākotni.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Copy People jeb citu lietotāju portfeļu kopēšana

etoro copy peopleCopy people jeb citu cilveku kopēšanas iespēja ir vainīga pie tā, ka eToro sevi sauc par sociālo tirdzniecības platformu.

Padomājiet tik, vai kāds investors gribētu zaudēt naudu? Protams, ka nē, tādēļ eToro atlasa veiksmīgākos investorus un piedāvā ikvienam lietotājam kopēt viņu portfeļus, ieguldot tajos pašos aktīvos to pašu procentuālo vērtību.

Tagad Jums drošvien ir radies jautājums – kā eToro tas ir izdevīgi, ja visi lietotāji pelna naudu? eToro naudu pelna uz komisijas maksām, kas tiek iekasētas lietotājiem tirgojoties ar CFD produktiem, Kriptovalūtām, valūtu pāriem u.c.

Ja cilvēks, ko Jūs izvēlēsieties kopēt, iegulda naudu tikai akcijās, tad arī Jums nebūs jāmaksā komisijas maksa. eToro platformu lieto miljoniem investoru, un liela daļa no viņiem tirgojas ar iepriekš minētajiem produktiem, kam tiek piemēroti spredi, tādēļ viņiem nav žēl piedāvāt kaut ko bez maksas, šajā gadījumā tās ir akcijas.

Iespēja kopēt citu lietotāju portfeļus ir lieliska arī tādēļ, ka kopēt var tikai tos investorus, kas ir apliecinājuši savas prasmes un viņu portfelis ir bijis ienesīgs vismaz gadu. Šie cilvēki ir veltījuši daudz laiku, lai izvēlētos labākos aktīvus kuros investēt un gūtu ienākumus sev. Vai nav lieliski, ka Jums bez liekas piepūles ir iespēja ieguldīt savu naudu nozares speciālistu portfeļos? Man tā liekas!

Un vēl – kopējot vairākus, ne tikai vienu veiksmīgo investoru, Jūs varat diversificēt savu ieguldījumu portfeli, tā, ka tas kļūst ļoti drošs. Vidēji, katra investora, ko ir iespējams kopēt, investīciju portfelis sastāv no 20-25 aktīviem. Ja Jūs ieguldīsiet vairākos portfeļos, tad Jūsu investīcijas būs ieguldītas ļoti daudzās akcijās un ja kāda no tām piedzīvos strauju kritumu, tad kopējā portfeļa vērtība tiks iedragāta nedaudz. Ja Jūs ieguldītu tikai vienā aktīvā un tas piedzīvotu, piemēram, 20% kritumu, tad Jūs arī zaudēto šos 20% no saviem ieguldījumiem.

Market Movers sadaļa

market movers sadaļaMarket movers sadaļa jeb sadaļa, kas parādā akcijas, kuras ir visvairāk izkustējušās konkrētajā dienā. Šī sadaļa, iespējams, ir visienesīgākā sadaļa visā eToro platformā. Kā piemēru varu minēt akciju BioNano Genomics (BNGO), kuras vērtība četru dienu laikā pieauga četras reizes – no 0.7$ uz 3.08$.

Šī akcija dienā, kad sākās tās straujā izaugsme, parādījās Market Movers sadaļā un man arī izdevās uz šo akciju nopelnīt 10$ jeb 20% no sava ieguldījuma.

etoro pelnaŠo akciju es iegādājos, kad tā maksāja 1.16$, bet nakamājā dienā tā maksāja 3.08$. Tas nozīmē, ja es būtu paturējis šo akciju dienu ilgāk, no sava 50$ ieguldījuma es būtu ieguvis gandrīz 100$ jeb 200% peļņu!

Mazliet, protams, ir sajūta, ka esmu pieļāvis kļūdu, bet es akciju tirgos esmu “jauniņais”, tādēļ uztveršu šo kā labu macību, būt pacietīgākam. Labi ir tas, ka es no šī darījuma esmu nopelnījis 20%!

Īpašais piedāvājums, ja arī vēlaties atvērt eToro kontu

Ja mans pieredzes stāsts arī Jūs ir iedvesmojis sākt domāt par naudas investēšanu, tad es varu piedāvāt Jums 50 eiro bonusu, ja piereģistrēsieties eToro platformā caur manu partnera saiti.

Veiciet reģistrāciju eToro platformā izmantojot šo saiti. Pēctam atsūtiet man screenshotu ar vismaz vienu veiktu investīciju uz atbasts@epelna.lv un es Jums pārskaitīšu 50 eiro Paypal, Skrill vai Revolut interneta maciņos.

Par Jūsu reģistrāciju es saņemšu partnera komisiju, ar ko padališos ar Jums. eToro nepiedāvā nekādus jauno klientu bonusus, tādēļ šis ir ļoti izdevīgs darījums gan Jums, gan man!

Kopsavilkums par eToro sociālās tirdzniecības platformu

Man ļoti patīk eToro tirdzniecības platforma un visas tās piedāvātās iespējas. Es nevaru norādīt uz nekādiem mīnusiem šajā platformā. Papildus visam iepriekš minētajam, vēl varu pieminēt, ka platforma ir pieejama arī uz mobilajiem telefoniem un naudas iemaksas ir iespējams veikt dažādos alternatīvos veidos, piemēram, ar Skrill, Revolut un Neteller.

Kā jau raksta sākumā minēju, es nelūkojos pēc ātras peļņas, bet pēc ilgtermiņā ienesīga investīciju portfeļa. Katru mēnesi es papildināšu savu tirdzniecības kontu ar 10% no maniem iepriekšējā mēneša ienākumiem. Es ceru, ka investīcijas eToro man palīdzēs ātrāk sasniegt savus finansiālos mērķus.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Kriptovalūtas ir nestabili finanšu instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc nav piemēroti visiem investoriem. Kriptovalūtu tirdzniecība nav regulēta, izņemot CFD, tāpēc to neuzrauga neviens ES tiesiskais regulējums.

2 Replies to “Mana pieredze ar eToro tirdzniecības platformu”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest