Pelni naudu ar Airbnb – uzaicinot draugus

Kas ir Airbnb?pelnit ar airbnb

Airbnb ir tiešsaistes tirdzniecības platforma (marketplace), kura primāri piedāvā naktsmītnes un tūrisma aktivitātes. Pašai kompānijai nepieder neviena no pieejamajām naktsmītnēm un tā nerīko nevienu aktivitāti – tā tikai saved kopā naktsmītņu meklētājus ar naktsmītņu saimniekiem, par to saņemot komisijas maksu.

Uzzini vairāk par Tiešsaistes tirdzniecības platformām – varbūt Tev ir ideja savas platformas izveidošanā?

Mana peļņas SHĒMA:

Pirms sīki un smalki iegrimstam detaļās par to, kā saņemt un izmantot nopelnītos bonusus, pastāstīšu, kā no šīs ieteikt draugiem shēmas var dabūt ārā taustāmu naudu.


Cik Jūs saņemsiet uzaicinot savus draugus Airbnb:

Jūsu draugi saņems €30 atlaidi savam pirmajam ceļojumam, un, kad viņi būs pabeiguši rezervāciju, arī jūs saņemsiet līdz pat €20.

Jūs varat uzaicināt arī naktsmītņu saimniekus – par to saņemsiet 67 eiro par katru!


Šo shēmu es izdomāju pats. Teorētiski jau tā ir domāta personīgo ceļojumu rezervēšanai un nav paredzēta taustāmas naudas iegūšanai.

Lai iegūtu taustāmu naudu:

pelni ar airbnb

Izveidojam Airbnb profilu, lai varētu sākt uzaicināt draugus (savu unikālo saiti atradīsiet zem sava profila “Ieteikt draugu” sadaļas.

Dalāmies ar savu unikālo saiti – iesakām draugiem Airbnb šādos veidos:

 • Ja draugi runā par došanos ceļojumā – Pastāstiet viņiem par iespēju norezervēt naktsmītnes ar 30 eiro atlaidi. Ja viņi paliek dažādās naktsmītnēs, tad rezervācijas var veikt vairāki cilvēki un tiks ietaupīta lielāka naudas summa;
 • Publicējam šo saiti savos sociālajos tīklos, cerot, ka kādam no draugiem tā būs noderīga;
 • Ja paši dodamies ceļojumā, tad apjautājamies draugiem vai viņi jau ir reģistrējušies, un ja nav, tad veicam rezervāciju caur viņu kontu;
 • Izvietojam reģistrācijas saiti savās mājaslapās vai citos interneta resursos. Šim nolūkam pat varam izveidot jaunu ceļojumu blogu!

Kad esam nopelnījuši komisijas maksas un uzkrājuši tās savā kontā, tad ir laiks doties ceļojuma! Un šeit ir divi varianti:

 • Mēs varam iztērēt visu naudu lai norezervētu ceļojumu sev;
 • Doties kopā ar draugiem, dalot rezervācijas summu uz visiem, veikt rezervāciju par bonusu naudu un iekasēt no draugiem naudu skaidrā – BONUSI PĀRVĒRSTI NAUDĀ!

Kā nopelnīt bonuspunktus (naudu, ko var izmantot ceļojumu rezervēšanā), uzaicinot draugus pievienoties Airbnb?

Lai nopelnītu bonuspunktus, nosūtiet saviem draugiem uzaicinājuma saiti. Ja jūsu draugi izmantos šo saiti, lai pievienotos Airbnb, viņi saņems bonuspunktus, kas tiks automātiski piemēroti viņu pirmajai rezervācijai. Bonuspunkti būs redzami rezervācijas apmaksas lapā, un to minimālā kopējā vērtība (neieskaitot viesu apkalpošanas maksu un nodokļus) atbildīs uzaicinājuma saitē norādītajai vērtībai.

Kad jūsu draugs pabeigs savu pirmo atbilstošo rezervāciju, jūs nopelnīsiet bonuspunktus, kurus varēsiet izlietot savām rezervācijām. Jūs saņemsiet bonuspunktus pēc tam, kad jūsu draugs būs izrakstījies no mājokļa, un to vērtība (neieskaitot viesu apkalpošanas maksu un nodokļus) būs redzama nākamās atbilstošās rezervācijas apmaksas lapā.

Ceļojumu bonuspunktus par katru uzaicināto personu jūs varat nopelnīt divējādi. Jūs nopelnāt bonuspunktus, kad jūsu draugs veic atbilstošu rezervāciju kā viesis vai kā saimnieks. Nopelnītā summa atšķiras atkarībā no tā, vai uzaicināt saimniekus vai viesus.

Atbilstošas rezervācijas

Lai rezervācija tiktu uzskatīta par atbilstošu, ceļojuma minimālajai kopējai vērtībai (izņemot viesu apkalpošanas maksu un nodokļus) ir jāatbilst konkrētā rezervācijas veida vērtībai, kas norādīta uzaicinājumā, pievienotajos reklāmas materiālos, Airbnb tīmekļa vietnē vai Airbnb mobilajā aplikācijā. Akciju laikā summas var atšķirties. Uzkrātie ceļojumu bonuspunkti ir redzami apmaksas lapā. Ja ceļojumu bonuspunkti apmaksas lapā nav redzami, tas nozīmē, ka veiktā rezervācija nav bijusi pietiekami vērtīga. Bonuspunktus nevar piemērot jau apmaksātiem ceļojumiem, taču tie tiks automātiski piemēroti jūsu nākamajai atbilstošajai rezervācijai.

Jūs varat nopelnīt līdz pat 5000 ASV dolāru ceļojumu bonuspunktu veidā, taču atcerieties, ka bonuspunktu derīguma termiņš beidzas vienu gadu pēc to piešķiršanas datuma. Lai iegūtu vairāk informācijas par uzaicinājumiem, dodieties uz Airbnb vadības paneli un atveriet sadaļu Uzaicināt draugus. Pilns noteikumu teksts pieejams šeit: Airbnb Uzaicinājumu programmas noteikumi.

Kā nopelnīt ceļojuma kredītu

Ceļojuma kredītu var nopelnīt, uzaicinot draugu uz Airbnb , vai arī, ja viņu uzaicinājis draugs. Lai nopelnītu kredītu, uzaicinātajai personai:

 • Esiet jauns Airbnb un vēl neesat izveidojis Airbnb kontu
 • Reģistrējieties, izmantojot ielūguma saiti, kuru nosūtījis viņu draugs
 • Kad esat Airbnb lietotājs, jūs varat nopelnīt vairāk kredīta, uzaicinot draugus.

Uzziniet vairāk par to, kā nopelnīt kredītu, atsaucoties uz draugiem šeit .

Kā izmantot ceļojuma kredītu

Ja jūs uzaicinājāt draugu:

 • Jūs saņemsiet ceļojuma kredītu, kad jūsu draugs būs beidzis kvalifikācijas braucienu. Ja jūsu ceļojuma kredīts vēl nav parādīts, tas nozīmē, ka jūsu draugs vēl nav pabeidzis ceļojumu vai arī viņa rezervācija nebija piemērota.
 • Kredīts automātiski tiks pievienots jūsu kontam
 • Jūsu ceļojuma kredīts parādīsies izrakstīšanās lapā, kad samaksāsit par nākamo rezervāciju

Ja jūs uzaicināja draugs:

 • Jūsu ceļojuma kredīts tiks automātiski piemērots pirmajai kvalifikācijas rezervācijai.
 • Kad maksājat par pirmo rezervāciju, ceļojuma kredīts automātiski parādīsies izrakstīšanās lapā.
 • Jūsu ceļojuma kredītu var izmantot tikai vienu reizi. Ja rezervēšanā izmantojat ceļojuma kredītu un pēc tam atceļat šo rezervāciju, ceļojuma kredītu vairs nevar izmantot.
 • Jums ir jābūt noteiktai rezervācijai, lai varētu saņemt ceļojuma kredītu. Kvalificētai rezervācijai jāatbilst minimālajai vērtībai pirms nodokļu vai nodevu iekasēšanas. Tā kā minimālā summa var atšķirties, jums vajadzētu atsaukties uz saņemto ielūguma e-pastu vai doties uz ielūguma lapu, lai redzētu, kura informācija par rezervējumiem ir piemērota.

Jūs varat redzēt savu pieejamo ceļojuma kredītu vai iegūt saiti, lai uzaicinātu draugu šeit .

Piezīmes:

 • Ceļojuma kredīts beidzas vienu gadu no izsniegšanas dienas.
 • Ieteikumu kredītus nevar izmantot vietējām rezervācijām, piemēram no Latvijas uz Latviju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest