VIAINVEST
4.3

VIAINVEST

VIAINVEST nodrošina uzticamas, drošas investīcijas ar augstu atdeves procentu. Izlasiet šo apskatu pirms investējat savu naudu!
Atvērt kontu
Noteikumi
Epelna.com piedāvā saņemt 5 eur naudas atmaksu, ja atvērsiet kontu un veiksiet vismaz 10 eiro lielu iemaksu VIAINVEST kontā.
Kad esat atvēris kontu un veicis iemaksu, lūdzu sazinieties ar atbalsts@epelna.lv
Pozitīvās lietas
Minimālais investīciju apjoms tikai 10 eiro
Auto-invest funkcija
Drošas investīcijas - Jūsu nauda ir apdrošināta
Investīciju atdeve līdz pat 12% gadā
Pārskatāmas atskaites
Negatīvās lietas
Naudas iemaksa tikai ar bankas pārskaitījumu

VIAINVEST ir savstarpējo aizdevumu platforma kurā ir iespējams ieguldīt savus brīvos naudas līdzekļus citu cilvēku aizdevumos un par to saņemt līdz pat 12% atdevi no investīcijām. Šajā savstarpējo aizdevumu platformā ir iespējams aizdot naudu cilvēkiem no Latvijas, Spānijas, Zviedrijas, Čehijas un Polijas. VIAINVEST ir VIA SMS (Latvijā populāra īstermiņa aizdevumu kompānija) meitas uzņēmums.

VIAINVEST prioritāte ir nodrošināt investīciju drošību. Minimālās investīcijas apjoms ir 10 € ar gada atdevi 12% apmērā.

Izlasi šo rakstu: Kādēļ Investēt Brīvos Naudas Līdzekļus Savstarpējo Aizdevumu Platformās

VIAINVEST platformas iespējas

Pieejamo aizdevumu saraksts

Lai uzsāktu naudas investēšanu VIAINVEST platfromā Jums pa priekšu ir jāatver savs konts un jāieskaita tajā naudas līdzekļi. VIAINVEST pārskata visus saņemtos aizdevumu pieteikumus un pēctam atbilstošākos ievieto savā mājaslapā, kur klienti var veikt savas investīcijas. Investoriem ir iespēja izvēlēties no šādiem investīciju veidiem: īstermiņa patēriņa aizdevumi, patēriņa kredīts, kredītlīnija.

viainvest prieksrocibas
VIAINVEST platformā ir gandrīz 5000 reģistrētu investoru! Minimālā investīcijas summa ir 10 eiro!

Automātisko investīciju funkcija

Katram VIAINVEST lietotājam ir iespēja izveidot pašam savu individuālu investīciju portfeli ar saviem kritērijiem un automatizēt investēšanu. Šādā gadījumā investīcijas tiks veiktas tikai aizdevumos, kas atbildīs izvēlētajiem kritērijiem. Šī funkcija nodrošinās Jūsu ieguldītās naudas nepārtrauktu atrašanos apgrozībā, kas palielinās atdevi.

Pirmreizējais tirgus

Investējiet aizdevumos ko nodrošina aizdevuma izsniedzējs! Šie aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju – ja aizņēmējs kavē naudas atmaksu ilgāk par 30 dienām, aizdevuma izsniedzējs atgriež investēto pamatsummu, kā arī investīciju periodā nopelnītos procentus.

VIAINVEST savstarpējo aizdevumu platformas stiprās puses

Klientu atbalsts

VIAINVEST augsti vērtē savu klientu apmierinātību. VIAINVEST platformā ir laipni gaidīti gan privātie, gan juridiskie investori.

Diversifikācija

VIAINVEST nodrošina drošas un augstas atdeves investīcijas ar diversifikācijas palīdzību. VIAINVEST darbojās Eiropas savienības savstarpējo aizdevumu tirgū, kas nodrošina Jūsu kapitāla drošību un aizsardzību.

Caurredzamība

Viainvest platforma ir starpnieks starp aizdevumu ņēmējiem un investoriem, kas savā investīciju platformā saved kopā abas puses. Platforma ir veidota tā, lai tā būtu pārskatāma un viegli lietojama. Platformas lietotājiem nav jāmaksā nekādas slēptās maksas par tās izmantošanu.

Saliktie procenti

VIAINVEST piedāvā automātisku peļņas procentu atkartotu investēšanu. Šādā veidā tiek nodrošināta patstāvīga, optimāla kapitāla investēšana, kurā naudu pelna ne tikai Jūsu investīcijas, bet arī peļņa no pabeigtajām investīcijām. Šādā veidā ir iespējams pārvērst mazas investīcijas ievērojamā peļņā.

Ar ko VIAINVEST atšķiras no citām savstarpējo aizdevumu investīciju platformām?

VIAINVEST uzsvaru liek uz potenciālo investoru izglītošanu par alternatīvo finanšu ieguldījumu plusiem, kā arī par pareizu finansiālu lēmumu pieņemšanu.

Visi VIAINVEST platformā uzskaitītie aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkuma garantiju. Platformas galvenais uzsvars tiek likts uz investīciju drošību. Atšķirībā no citām platformām, kurās neatmaksātie aizdevumi tiek atpirkti pēc 60 dienām, VIAINVEST atpērk tos pēc 30 dienām, kas būtiski ietekmē apgrozāmo līdzekļu pieejamību.

Uzziniet vairāk par VIAINVEST piedāvātajiem pakalpojumiem apmeklējot www.VIAINVEST.com

P2P bonuss
5 EUR naudas atmaksa jaunajiem investoriem
Minimālais depozīts 10€
Atvērt kontu
Noteikumi
Epelna.com piedāvā saņemt 5 eur naudas atmaksu, ja atvērsiet kontu un veiksiet vismaz 10 eiro lielu iemaksu VIAINVEST kontā.
Kad esat atvēris kontu un veicis iemaksu, lūdzu sazinieties ar atbalsts@epelna.lv
5.0
Uzticamība un godīgums
5.0
Mājaslapas lietojamība
3.0
Bonusi un akcijas
4.0
Klientu apkalpošanas serviss
4.3 Kopējais reitings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest