Seminārs: Kā nopelnīt ar Nekustamajiem īpašumiem

DAUDZ NAUDAS!!!  /D.Cjukša

Epelna.lv ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: Piesakies semināram ar kodu “epelna” (norādi veicot bankas pārskaitījumu) un saņemt 25 eiro atlaidi!

Pilnā cena uz semināru ir 295 eiro, ar atlaidi – 270!

Informācija par pasākuma datumiem, norises vietu un pieteikšanos raksta apakšā.

Pasīvie ienākumi. Naudas pelnīšana. Brīvība un dzīve pēc saviem noteikumiem. Jauns un bagāts. Visi šie saukļi ir dzirdēti. Lasīti neskaitāmi blogi un grāmatas par to, kā sasniegt finansiālu neatkarību, bet nekur uz priekšu netiec. Bieži vien, tas notiek, jo mēs domājam, ka tas ir iespējams “viņiem”, tiem “citiem” vai “kaut kad nākotnē” nevis tev un tagad.
Kā tu justos, ja es tev teiktu, ka tu vari:

 • BEZ SAVA KAPITĀLA pelnīt ar nekustamā īpašuma darījumiem (paralēli savam esošajam darbam)
 • AR VIENU DARĪJUMU nopelnīt tikpat vai vairāk nekā savā algotājā darbā gada laikā (16 000 eur un vairāk)

SAVU PIRMO DARĪJUMU noslēdzu 3. gadus atpakaļ ar VIENU darījumu nopelnot 16 000 EUR, sapratu, ka investīcijas īpašumos ir tas veids, kā vēlos gūt ienākumus!

Vai ziniet, kas ir pats labākais?

Skatoties nākotnē, man ir pilnīgi skaidrs, ka tas ir ienākumu gūšanas veids, kuru es izmantošu vienmēr. Lai ko arī es darītu, lai kāda būtu ekonomiskā situācija un iespējas es zinu, kā atrast, izvērtēt un nofinansēt ļoti ienesīgus darījumus! Principi, kurus pielietoju ir strādājuši daudziem pirms manis un cilvēkiem, kas ir mācījušies tos pielietot no manis.
Tā nav pasaka, bet es un mans paziņu loks to dara regulāri un izmanto šīs stratēģijas. Tā ir mūsu realitāte. Mūsu ienākumus veido peļņā no darījumiem.

Šajā seminārā padziļināti stāstīšu par 2 stratēģijām, kas var visātrāk audzēt kapitālu vai vairot ienākumu plūsmu:

 • Pirkt/pārdot
 • Tālākpārdošana

Šīs stratēģijas ir aprakstītas dažādos ārzemju autoru blogos un stāstīts video, bet es parādīšu, kā tieši to esmu darījis, te pat Latvijā ar mums pieejamajām iespējām. Katrā no darījumiem, kur esmu iesaistījies esmu ļoti labi nopelnījis. 100% veiksmes rezultāts.

Bieži, kad cilvēkiem stāstu par saviem darījumiem viņus uztrauc šādas lietas:
1. Man nav pieredze un nezinu, kas skaitās labs darījums
2. Man nav savs kapitāls, ko ieguldīt
3. Nezinu, kur meklēt iespējas
4. Man nav oficiālu ienākumu, lai paņemtu kredītu vai nav pirmās iemaksas
5. Nekad neesmu veicis remontus
6. Man nav laiks, jo strādāju algotu darbu un citas aktivitātes
7. Man ir bail zaudēt naudu vai iekulties parādos
8. Es nemāku kaulēties un man tas nepatīk
9. Man liekas, ka man neizdosies

Tās visas ir pamatotas bažas un pats personīgi esmu gājis cauri. Atceros, kā pirmo reizi parakstot līgumu par 50 000 eur privāto aizdevumu trīcēja roka un cik ilgi nespēju pieņemt lēmumu par pirmā īpašuma iegādi, jo baidījos, ka var neizdoties.

Ar šādām bažām saskaras katrs, kas cenšas izdarīt ko vairāk, nekā pierasts un mieru var dot tikai zināšanas. Mirklī, kad zini, kādi ir riski, kā notiek process un esi tam atkārtoti izgājis cauri.

Mans vārds ir Deivids Cjukša, esmu 26 gadus jauns nekustamā īpašuma uzņēmējs. Darbību nekustamā īpašuma tirgū uzsāku 2012. gadā, kad paralēli esošajam darbam uzsāku veikt starpniecības darījumus ar nekustamo īpašumu. Kopš karjeras sākuma esmu vadījis namu apsaimniekošanas uzņēmumu AVER Management apsaimniekojot 3 objektus, kopā ar partneri izveidojis un pārdevis dzīvokļu apakšīres uzņēmumu Rooms in Riga uzsākot ar 300 eur pamatkapitālu un menedžējot vairāk nekā 50 īrniekus vienlaicīgi. Pašlaik vadu nekustamā īpašuma starpniecības uzņēmumu AVER Brokerage un investīciju uzņēmumu AVER Investment. Šai laikā esmu veicis vairāk nekā 150 dažādus pirkšanas/pārdošanas darījumus un vairākus simtus īres darījumus.

Tikai 2019.gada pirmajos šī gada 10 mēnešos esmu bijis iesaistīts:

 • 12 dažādos pirkšanas/pārdošanas darījumos
 • Starpniecības darījumos, kas pārsniedz 3 000 000 EUR
 • Vairāk nekā 500 000 EUR ieguldījis dažādos darījumos (lielākā daļa ir citu cilvēku nauda)

Kāpēc tieši mani ir vērts klausīties?

 • Mana neto vērtība un uzkrājumi, kad sāku bija 0 EUR
 • Mana alga bija ~300-350Ls/mēn., strādājot algotu darbu
 • Man nebija nekādi kontakti vai privilēģijas

Pats galvenais, es esmu praktiķis un katru dienu turpinu meklēt darījumus, piesaistīt kapitālu, audzēt savu kontaktu loku un esmu gatavs dalīties ar to, ko esmu iemācījies šai procesā, lai arī tu varētu kļūt finansiāli neatkarīgs ar nekustamā īpašuma jomu. Papildus tam, es esmu jauns un īpaši svarīgi man liekas, ka finansiāla neatkarībai nav jābūt, kaut kam pēc 30, pēc 40 vai jāmācās no kāda, kas jau ir pāri šim vecumam. Es to nodrošināju sev aptuveni 2-3 gadu periodā, kad pieņēmu lēmumu to izdarīt tagad un pārstāt atlikt visu uz vēlāku laiku.

Līdz šim esmu dalījies ar interesantu pieredzi savos facebook live video vai blogā un sapratis, ka ir cilvēki, kas reāli sāk rīkoties vai maina savu stratēģiju, bet dažkārt pietrūkst nianses. Izņemot kaut ko no konteksta var pieļaut kļūdas. Kā arī šai laikā aizvien vairāk un vairāk cilvēki sāk vērsties pēc padomiem un viedokļa nekustamā īpašuma jautājumos un sapratu, ka ar tādu virspusēju informāciju nepietiek. Ir nepieciešams pastāstīt detaļas, nepieciešams pastāstīt neatļautās metodes, ko publiski nevar stāstīt un parādīt skaidras darbības, kas jāveic, lai atkārtotu jau strādājošu sistēmu. Sākot no darījuma atrašanas, izpētes, naudas piesaistes un pārdošanas. Pilnīgi visi īpašumu darījumi, kurus esmu veicis ir rezultējušies ar peļņu. Tam visam ir apakšā daudz nianses, kuras vēlos izstāstīt, lai darījumi būtu droši un ienesīgi.

Ja esi gatavs pārvarēt savas šaubas, uzsākt darbību nekustamā īpašuma jomā un darīt to ar peļņu. Šai īpašumu darbnīcā tev būs jāpieņem lēmums, kas iespējams izmainīs tavu finansiālo dzīvi.

Es personīgi varu garantēt, ka pēc šīs darbnīcas tev vairs nebūs attaisnojumu, lai nesāktu rīkoties. Kapitāls būs pieejams, zināšanas būs pieejamas, investīciju iespējas kļūs reālas.

Piesakies un apmaksā dalību pēc iespējas ātrāk, jo vietas būs tikai līdz 10 cilvēkiem, lai varētu individuāli atbildēt uz jautājumiem un iedziļināties. Šo tu noteikti nevēlēsies atlikt vai palaist garām! Pieņem lēmumu un rīkojies!

Semināru norises laiks:

 • Pirmais seminārs – 2. ; 4. ; 6. decembrī
 • Otrs seminārs – 9. ; 11. ; 12. decembrī

Pieteikties var aizpildot veidlapu https://ej.uz/avermoney
Vai sūtot e-pastu uz raivis@avergroup.lv
Seko pasākumam Facebook: https://www.facebook.com/events/564607444291014/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest