Thomas Kralow kursu Apskats un Atsauksmes

Kas ir Thomas Kralow un kāda ir viņa tirdzniecības programma?

Thomas Kralow (latviski Tomas Krilovs), kurš, starpcitu, ir latvietis, ir aktīvs akciju tirgus tirgotājs ar vairāk nekā 7 gadu pieredzi, 20 tūkstošiem darījumu un pārbaudītu peļņu vismaz 9 miljonu ASV dolāru apmērā. Tas vidēji veido vairāk nekā 2,5 tūkstošus darījumu un 1,25 miljonus ASV dolāru peļņu gadā. Jūs varat aplūkot viņa publicētos tirdzniecības rezultātus viņa mājaslapā.

Aplūkot Thomas Kralow kursus

Sasniedzis labus rezultātus treidingā viņš nolēma izveidot savu tirdzniecības izglītības programmu ar mērķi iemācīt jaunajiem tirgotājiem gūt tādus pašus panākumus. Thomas Kralow tirdzniecību neapguva tikai pašmācības ceļā – viņam bija savs mentors. Viņš precīzi saprot, kas nepieciešams, lai nopelnītu naudu akciju tirgu, un cik grūti tas būtu bijis, bez mentora palīdzības.

Iespējams Thomas Kralow, nebūtu tur, kur viņš ir šodien, bez sava mentora palīdzības. Viņš bija nolēmis mācīties augstskolā, lai kļūtu par juristu, pirms viņa mentors viņu uzrunāja apgūt tirdzniecību. Tagad viņam ir milzīga peļņa no tirdzniecības, veiksmīgs tirdzniecības izglītības bizness, un viņš šobrīd strādā pie vairāku miljonu dolāru riska ieguldījumu fonda izveides.

Šajā izsmeļošajā Thomas Kralow pārskatā aplūkosim Thomas Kralow strauji augošo tirdzniecības izglītības programmu – “universitātes līmeņa tirdzniecība”, un noskaidrosim vai Tomass Krilovs ir tiešām labs treideris vai tikai kārtējais viltus guru.

Thomas Kralow atsauksmes – ir grūti atrast ko sliktu!

Pirms steidzaties spriest par Thomas Kralow treidinga izglītibas programmu, pamatojoties uz savu personīgo viedokli, svarīgi ir aplūkot atsauksmes internetā. Viena no labākajām vietām, kur iegūt atsuksmes par interneta uzņēmumiem ir Trustpilot.com.

Aplūkot Thomas Kralow kursus

Thomas Kralow TrustPilot atsauksmes un atsauksmes

Kā varam redzēt, Thomas Kralow vērtējums Trustpilot vietnē ir 4.7/5.0, kas ir gandrīz perfekts! Aplūkojiet atsauksmes paši – Trustpilot.com mājaslapā.

Pat pirms  iedziļināšanās viņa tirdzniecības programmā, būtu ieteicams palasīt lietotāju atsauksmes šeit. Parasti uzņēmumu atsauksmes ir ļoti dažādas, bet Thomas Kralow treidinga programmai tās visas gandrīz vienbalsīgi saka, ka šī programma ir ieguldītās naudas vērta un vēl vairāk!

Ko piedāvā Thomas Kralow tirdzniecības programma – pilna mācību programma un izmaksas:

Thomas Kralow piedāvā divas savas tirdzniecības programmas versijas – pilno vai saīsināto. Pilnajā versijā ir iekļautas visas 14 zemāk uzskaitītās pamatnodaļas, kā arī gala eksāmens. Saīsinātā versija ir identiska, izņemot tikai vienu nodaļu, kas aptver pamatus.

Aplūkot Thomas Kralow kursus

 1. Efektīvs starts
 2. Tirdzniecības psiholoģija
 3. Tehniskās analīzes pamati
 4. Ievads indikatoru tirdzniecībā
 5. Svarīgi indikatoru tirdzniecības noteikumi
 6. Indikatoru tirdzniecības sistēmas
 7. Ievads līmeņu tirdzniecībā
 8. Padziļināta līmeņu tirdzniecība
 9. Riska un naudas vadība
 10. Līmeņu tirdzniecības sistēmas
 11. Thomas Kralow personīgās tirdzniecības stratēģija
 12. Personīgais algoritms un statistika
 13. Tirdzniecības pieejas izvēle
 14. Kopsavilkums
 15. Gala eksāmens

Jums arī tiks piedāvātas trīs dažādas iespējas atkarībā no vēlamās personīgās palīdzības līmeņa – Standarta, Palīdzības vai Palīdzības Plus. Standarts ir 100% patstāvīga mācīšanās, Palīdzības ir 60% patstāvīga mācīšanās ar 40% asistētu mācību, un Palīdzība Plus ir 90% asistēta mācīšanās ar 10% patstāvīgu mācīšanos (ieskaitot Thomas Kralow atbalstu 1 pret 1). Katras iespējas izmaksas palielinās atkarībā no jūsu izvēlētā palīdzības līmeņa. Kopumā studentu vidū populārākā iespēja ir vidēja līmeņa programma Palīdzība.

STANDARTS
100% patstāvīga mācīšanās
PALĪDZĪBA
60% patstāvīga, 40% asistēta mācīšanās
PALĪDZĪBA PLUSS
10% patstāvīga, 90% asistēta mācīšanās
Pilnās izmaksas295 USD mēnesī (4 mēnešus) vai
980 USD (vienreizējs maksājums)
Izmantojiet kodu off10, lai saņemtu 10% atlaidi
695 USD mēnesī (4 mēnešus) vai
2480 USD (vienreizējs maksājums)
Izmantojiet kodu off10, lai saņemtu 10% atlaidi
4 995 USD mēnesī (4 mēnešus) vai
16 480 USD (vienreizējs maksājums)
Izmantojiet kodu off10, lai saņemtu 10% atlaidi
Saīsinātā kursa izmaksas$270/Month (For 4 Months), or
$880 (One-Time Payment)
Izmantojiet kodu off10 lai saņemtu 10% atlaidi
645 USD mēnesī (4 mēnešus) vai
2280 USD (vienreizējs maksājums)
Izmantojiet kodu off10 lai saņemtu 10% atlaidi
4 695 USD mēnesī (4 mēnešus) vai
15 380 USD (vienreizējs maksājums)
Izmantojiet kodu off10 lai saņemtu 10% atlaidi
Programma ietverAptuveni 120 dienu programma
13/14 Pamatnodaļas
Vairāk nekā 150 video nodarbības
Vairāk nekā 80 mājasdarbu
Ekskluzīva piekļuve kopienai
Visaptverošs noslēguma eksāmens
Diploms un izlaiduma dāvana
To pašu ko standarta, plus:
Individuāla mājasdarbu pārbaude
Personīgais asistents visas programmas laikā
Privāts reālās naudas tirdzniecības atbalsts pēc skolas beigšanas
To pašu ko Palīdzība, plus:
Tieša saziņas līnija, personīgs individuāls atbalsts un privātas mentoringa sesijas ar pašu Tomasu Kralovu

Aplūkot Thomas Kralow kursus

Thomas Kralow youtube kanāls

Thomas Kralow ir sociāli aktīvs – Jūs varat aplūkot vairākus desmitus video viņa Youtube kanālā – Thomas Kralow Youtube

Kāpēc viņš pārdod tirdzniecības izglītības programmu – kāpēc nenodarbojas tikai ar tirdzniecību?

Tirdzniecības mentoriem tas ir līdz šim visbiežāk uzdotais jautājums: “Ja esat tik lielisks tirgotājs, kāpēc netirgojaties pats? Kāpēc jūs pārdodat arī kursu, programmu vai pakalpojumu? ”. Tas noteikti ir pamatots jautājums, un parasti šie tirdzniecības guru vienkārši melo un saka kaut ko par to, kā viņi vēlas palīdzēt cilvēkiem.

Aplūkot Thomas Kralow kursus

Thomas Kralow ir cienījams par to, ka viņš ir patiesi godīgs par saviem iemesliem, kāpēc viņš nolēma izveidot un pārdot tirdzniecības programmu. Pirmais iemesls ir tas, ka aktīva tirdzniecība bija vientuļš un saspringts darbs, kas piesēja viņu pie datorkrēsla apmēram 12 stundas dienā. Tā kā viņš ir ļoti sabiedrisks un radošs cilvēks, viņš vēlējās vairāk komunicēt ar cilvēkiem un  jauniem projektiem. Šobrīd viņš gandrīz nemaz pats nenodarboja ar tirdzniecību. Viņš galvenokārt ir pārgājis uz ilgtermiņa ieguldījumiem, apmācībām un dažādiem citiem projektiem.

Otrs iemesls ir tas, ka viņš to darīja, lai aizstātu savus ienākumus no tirdzniecības – un viņš nebaidās to teikt. Lai gan viņš ir aizņemts savā programmā, palīdzot tirgotājiem, kuri pierakstījās pakalpojumā Assisted Plus, viņš vēlējās radīt sev pasīvākus ienākumus. Papildus tam viņš arī vēlas izveidot savu riska ieguldījumu fondu un piedalīties filantropiskos pasākumos, piemēram, ziedot 15-20% no saviem ienākumiem bērnu namiem Latvijā (kur viņš uzauga). Visbeidzot, viņa programma patiesībā ir efektīva viņa studentiem – nevis nekam nederīga kā vairums citu.

Iepazīstoties ar viņa YouTube kanālu vai citiem sociālajiem medijiem, jūs atklāsit, ka viņš ir kā atvērta grāmata, runājot par gandrīz jebkuru tēmu – pat ar informāciju par to, cik nopelna viņa tirdzniecības izglītības bizness, un pilnu informāciju par viņa personīgo neto vērtību.

Aplūkot Thomas Kralow kursus

3 Replies to “Thomas Kralow kursu Apskats un Atsauksmes”

 • CryptoKungs says:

  Skatoties viņa Instagramu un Youtube ar krāšņo dzives veidu, naudu, ferari lika aizodmīgi, ka tik šis puika cilvēkus neievilina lamatās, to ir diezgan vielgi panākt, nauda pievelk cilvēkus! Tad tu sāku meklēt pa Traiding forumiem informāciju un jā, man bija taisnība, cilvēki sūdzas ka programma ir nekam nederīga, tiklīdz Tomasam tika prasīta nauda atpkaļ, viņš uzreiz vairs neatbildēja! Esat uzmanīgi!

  • Nu gan jau kaut ko no šīs programmas var paņemt. Neticu, ka cik tur tās entās stundas viņš stāsta pilnīgi nederīgas lietas 😀

 • Mikelsons says:

  Diemzel zeligi ir klausities Mr.Tomasa Kralova stastu ,cik un kas vinam- ir kur vins celo un ta talak, derigi ir paklausities- ka tiek apmaciti jauna paaudze ,kura dzivo ierobezotos apstaklos vina dzimtaja pasaules mala. Kapec nenorganizet kursu jauniem cilvekiem bez altruisma-par simbolisku samaksu -ka ne bareni jau ir pietiekami un kur nu vel tie ,kuriem nav vecaki…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma