260$ peļņa – Janvāris eToro tirdzniecības platformā

 

Kā jau vairākas reizes esmu minējis slēgtajā Facebook grupā, katru mēnesi taisīšu publiskas atskaites par saviem ieguldījumiem eToro sociālā treidinga platformā. Kādēļ es izvēlējos tieši eToro platformu, varat izlasīt iepriekšējā rakstā – Mana pieredze ar eToro tirdzniecības platformu.

Janvāris bija mans pirmais pilnais mēnesis eToro tirdzniecības platformā. Pirmo depozītu es gan veicu 200$ apmērā nedaudz pirms ziemassvētkiem, bet nu jau manā tirdzniecības kontā ir ieguldīti 2200$. Savu investīciju stratēģiju es arī aprakstīju vienā no iepriekšējiem rakstiem: Kā pārvērst divus tūkstošus vienā miljonā.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Tātad mana investēšanas stratēģija ir sekojoša – sākuma kapitāls 2000$ un pēc tam katru mēnesi veikt iemaksu vēl 200$ apmērā. Janvāra sākumā papildināju savu kontu tā, lai būtu veiktas iemaksas tieši 200$ apmērā. Katru nākošo depozītu veikšu katra mēneša pirmajā datumā. Kopējais paša investīciju apjoms gadā būs 4400$. Es pat esmu izveidojis tabuliņu ar savu eToro investīciju plānu.

etoro pelna

Šomēness es noslēdzu savus darījumus ar 259,96$ peļņu, kas ir 11.82% peļņa attiecībā pret ieguldītajiem 2200$. Es izvēlējos aplūkot šo statistikas sadaļu, nevis šī brīža situāciju, kas rāda, ka esmu 168$ mīnusā no saviem pašreizējajiem ieguldījumiem. Es uzskatu, ka darījums ir beidzies tad, kad akcija ir pārdota ar + vai – zīmi, jo akciju vērtibas kritumi un kāpumi ir neizbēgami (esmu pamanījis, ka tieši piektdienās akciju vērtība parasti mēdz nokristies un pirmdienās atkal uzkāpt augšā).

etoro pelnas plans

Mans eToro investīcju plāns 2021. gadam

Šobrīd man jau ir 2460$ ar kuriem es varu tirgoties, pērkot akcijas, kriptovalūtas vai kopējot citu cilvēku investīciju portfeļus. Mans investīciju portfelis ir sadalīts divās daļās, no kurām viena (1460$) ir manis paša izvēlētu akciju un citu aktīvu pirkšanai un otra (1000$) ir eToro Copy People jeb citu cilvēku portfeļu kopēšanai.

Janvāra mēnesī es kopēju 3 cilvēkus, no kuriem visi trīs bija pelnoši, attiecīgi:

Harry Stephen Harrison (4.82%)

Hugo Angelo Lucien Manenti (3.07%)

Jeppe Kirk Bonde (4.15%)

Iepriekšējo mēnešu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Varētu likties, ka es izvēlos kopēt tos cilvēkus, kuriem ir vairāki vārdi, bet šos cilvēkus es izvēlējos kopēt dēļ viņu sabalansētajiem akciju portfeļiem un iepriekšējo mēnešu rezultātiem. 2020 gadā visi no šiem investoriem bija nopelnījuši vairāk kā 50% un es noteikti ticu, ka viņi to izdarīs arī šogad.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Janvāra akciju trakumi

Ja Jūs neapgrozaties akciju tirgos, tad varbūt Jūs esat dzirdējuši, ka Bitcoin vērtība ir sasniegusi 40 000$ un ka tā ir desmitkāršojusies kopš 2020. gada marta. Tā var šķist gadsimta izdevība, bet patiesībā tas ir normāli akciju tirgos.

Janvārī es redzēju kā vairākas akcijas desmitkāršo savu vērtību, Arī es nopirku akciju (NAKD) par 0.28$ un pagājušajā nedēļā šīs akcijas vērtības vienu brīdi bija par 3.3$. Protams, es šo akciju jau biju pārdevis par daudz zemāku vērtību un nenopelnīju pat 100% no ieguldītās summas.

Un kas notika ar Game Stop akciju? Par to rakstīja visās ziņās! Šīs akcijas vērtība uzlidoja no 17$ uz 500+$!!! Tas ir vairāk kā 29 reizes. Iedomājaties, ja mēneša sākumā jūs nopirktu šo akciju pa 100$, tad vienā brīdī Jums būtu 2900$. Vai nav traki?

gamestop akcija

Un pats labākais ir tas, ka Jums ir šāda iespēja! Ikviensam ir iespēja iegādāties jebkuru eToro pieejamo akciju un pārdot to bez jebkādas komisijas maksas. Protams, vai Jūs šo akciju nopirksiet un pārdosiet īstajā brīdī ir atkarīgs no Jums.

Kādus resursus es izmantoju lai uzzlinātu jaunumus par karstākajām akcijām?

Viens no maniem iecienītākajiem resursiem, kur uzzināt aktualitātes par akciju tigū notiekošo ir investoru sociālais tīkls Stocktwits. Šī portāla galvenā priekšrocība ir tā, ka katrai akcijai ir sava ziņu plūsma, kurā visi šī portāla lietotāji var dalīties ar savām domām par akcijām, kriptovalītām un citiem aktīviem.

Vēl viena ļoti forša lieta, ko šis portāls piedāvā, ir sekošana konkrētām akcijām. Jūs varat piesekot šīm akcijām un redzēt šo akciju pre un post market informāciju – redzēt vai šo akciju vērtība pēc tirgus aizslēgšanas palielinās vai samazinās. ir interesanti paskatīties, kas ar Jūsu akciju portfeli notiks pirms tirgus atvēršanās, kas pēc Latvijas laika notiek 16:30 katru darba dienu.

Arī eToro platformā ikvienam lietotājam ir iespejams uzsākt diskusiju pie jebkuras akcijas. Ir interesanti salīdzināt cilvēku viedokļus abās mājaslapās.

Vēl es skatos Youtube video, lai uzzinātu noderīgu informāciju par konkrētām akcijām, akciju tirgu kopumā, ieguldišanas strateģijām. Tāpat izmantoju google, ja nespēju atrast atbildi kādā no iepriekš minētajiem resursiem.

Ko es Jums ieteiktu, ja Jūs nolemsiet izmēģināt savus spēkus eToro tirdzniecības platformā?

Pirmkārt, es Jums varu piedāvāt 50 eiro, ja atvērsiet kontu, izmantojot zemāk esošo saiti un veicot minimālo 200$ depozītu (šobrīd tas uz neilgu laiku ir paaugstināts uz 1000$). Šo bonusu es Jums pārskaitīšu uz Paypal, Skrill vai Revolut kontu. Pati tirdzniecības platforma nepiedāvā nekādus labumus jaunajiem klientiem. eToro platformā es Jums ieteiktu izmēģināt gan Copy People funkciju, jeb citu cilvēku portfeļu kopēšanu, gan arī pašiem iegādāties akcijas. Minimālā naudas summa, par kuru Jūs varat kopēt cilvēku ir 200$, minimālā vērtība, par kuru varat iegādāties akciju ir 50$, bet kriptovalūtas ir iespējams iegādāties sākot no 25$.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Otrkārt, es esmu priecīgs, ka esmu nonācis akciju tirgos, jo tie ir pārsteidzoši pilni potenciālu. Es jau esmu redzējis kā akciju vērtība dažu dienu laikā desmitkāršojas un pat trīsdesmitkāršojas. Es esmu palaidis garām iespēju pārvērst 50$ par 500$, bet cerams, ka ar laiku es iemācīšos šīs iespējas izmantot.

Treškārt, esmu sapratis, ka akciju tirgus pa lielam ir naudas apmaiņa starp cilvēkiem un iestādēm. Un šajā apmaiņā parasti uzvar gudrākais vai bagātākais. Tāpēc ļoti prātīgi ir ievērto likumu pērc zemu, pārdod augstu. Un tāpēc ir vērts iemācīties lasīt elementārākās lietas no akciju tirgu vērtības grafikiem. Es vairākas reizes šomēness iegādājos akcijas par tādu vērtību, kāda tā pat neuzrādās akcijas grafika vēsturē, jo šī vērtība bija pieejama tikai dažas minūtes – es nopirku to pīķī.

Protams, man vēl ir tāls ceļš ejams, lai es varētu teikt, ka es pelnu naudu investējot to akciju tirgos. Par manu pirmo mēnesi varētu teikt, ka es šo naudu laimēju, jo es vairāk paļāvos uz kaut kādu intuīciju nevis zināšanām.

Katrā ziņā, es Jums ieteiktu pamēģināt tirdzniecību eToro platformā kaut vai ar bezmaksas DEMO kontu, kur Jūs varat bez riska notestēt visas šīs platformas funkcijas un izlemt, vai vēlaties investēt 200$, 500$ vai 1000$.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Kriptovalūtas ir nestabili finanšu instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc nav piemēroti visiem investoriem. Kriptovalūtu tirdzniecība nav regulēta, izņemot CFD, tāpēc to neuzrauga neviens ES tiesiskais regulējums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest