3 padomi uzsākot futbola tirdzniecību

Šie trīs ieteikumi Tev palīdzēs veiksmīgāk uzsākt futbola treidera gaitas!

Fotbola spēļu tirdzniecība var šķist vienkārša, bet tā ne pa visam nav! Kad sāksiet to darīt, iespējams, būsiet apvainojies uz futbola komandām, atsevišķiem spēlētājiem, par to, ka viņi nespēj gūt vārtus. Jūs vienmēr domāsiet un cerēsiet ka tūlīt tiks gūti vārti, bet ļoti bieži tie netiks gūti pat līdz spēles beigām. Tāpēc labāk iepazīstieties ar pāris noderīgām lietām pirms uzsākat savas futbola treidinga gaitas.

Izvēlies spēles uzmanīgi

Futbola teidinga stratēģijas parasti ir pielāgojamas noteiktām spēlēm un situācijām. Pielietojot vienu un to pašu stratēģiju visām spēlēm pēc kārtas Jūs atri vien zaudēsiet visus iemaksātos līdzekļus. Bieži vien Jūs redzēsiet, ka spēles, kuras neatbilda stratēģijas priekšnoteikumiem, beigsies ar vajadzīgo rezultātu, bet labāk ir pieturēties pie izvirzītajiem spēļu izvēles kritērijiem, jo ilgtermiņā šis piegājiens noteikti strādās labāk.

Saglabājiet savus rezultātus

Savu rezultātu saglabāšana un analizēšana vienmēr ir ieteicama, ja Jūs esat nolēmis pieiet futbola treidingam. Tas palīdzēs tev saprast, kuras no tevis pielietotajām stratēģijām pelna naudu, bet kuras zaudē.

Interesējaties par futbolu

Zināšanas ir nepieciešamas jebkurā nozarē, arī Futbola treidingā. Zinot komandas, spēlētājus un spēles ticamākos scenārijus Jūs spēsiet pieņemt daudz labākus lēmumus. Vislabākajā gadījumā spēles, kuras Jūs treidojat vajadzētu skatīties tiešraidē un izdarīt likmes pēc laukumā notiekošā.

Atver kontu pie šīm sporta likmju biržām

20 €
Likme Bez Riska
6.5%
komisija
atvērt totalizatora kontu
betdaq betting exchange
Līdz pat 1000 €
naudas atmaksa
no komisijām
3%
komisija
atvērt totalizatora kontu
UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest