7 jautājumi ko Jums vajadzētu sev uzdot ja vēlaties strādāt no mājām

Darbs no mājām izklausās pēc ideāla darba! Nav uz nerviem krītoši kolēģi, nav boss, kas bļauj uz Jums. Varat izvēlēties kad strādāt un kad atpūsties. Darbam no mājām ir ļoti daudzi plusi. Bet tas nav domāts visiem! Pirms sākat izsūtīt savu CV uz visām vakancēm kur ir atslēgas vārdi “darbs no mājām” vai uzsākat pats savu interneta vai kāda cita veida biznesu, kuru var darīt no mājām, uzdodiet sev šos jautājumus, lai saprastu vai Jūs tiešām to vēlaties.

Kādēļ Jūs vēlaties strādāt no mājām?

Ir ļoti svarīgi saprast kādēļ Jūs vēlaties strādāt no mājām. Tas ir pat svarīgāk par to ko Jūs darīsiet. Šim iemeslam vajadzētu būt Jūsu dzinējspēkam tajos brīžos, kad viss neies kā ieplānots, kad Jūsu darba piedāvājumi tiks noraidīti, kad Jūsu interneta veikalā nedēļu netiks veikts neviens pirkums… Patiesībā, darbs no mājām prasa ļoti daudz laika un milzīgu darbu, un rezultāti parasti nāk lēnāk nekā cerēts. Daudzi no šiem faktoriem var likt Jums atmest domu par darbu no mājām un atgriezties algotā darbā. Lai Jūs veiksmīgi varētu strādāt no mājām, Jums ir jābūt ļoti stipram iemeslam. Tā nevar būt tikai vēlēšanās vai kas tāds kas būtu forši. Tai ir jābūt degošai vēlmei, kuru Jūs 100% padarīsiet par realitāti.

Vai Jūs esat veikuši izpēti?

Lielākā kļūda ko pieļauj visi no mājām strādāt gribētāji ir tā, ka viņi meklē darba no mājām iespējas nemaz nesaprotot ko nozīmē darbs no mājām un kā izvairīties no krāpšanām. Ja Jūs meklēsiet Google “Darbs no mājām”, tālākajās lapās Jūs noteikti atradīsiet daudzas krāpšanas un shēmas, kuras solīs nopelnīt 5000 eiro mēnesī strādājot tikai 30 minūtes dienā.

Tā vietā lai izmēģinātu katru no šīm vilinošajām iespējām, labāk pavadiet laiku izpētot reālas darba iespējas no mājām uzticamos resursos. Kāda veida darbi ir tipiski strādājot no mājām? Kā var uzsākt savu biznesu no mājām? Ar kādām metodēm var nopelnīt (nevis laimēt!) naudu internetā? Iemācieties atšķirt krāpšanas un shēmas no reālām darba vai biznesa iespējām. Zināšanas ir ne tikai spēks, bet tās arī Jums ļaus ātrāk saprast ko Jūs vēlaties darīt un pieņemt pareizo lēmumu ātrāk.

Ko Jūs varat piedāvāt darba devējam vai klientam?

Vai Jūs tiksiet pieņemts kādā uzņēmumā kas piedāvā strādāt no mājām ir atkarīgs no tā vai Jūs atbildīsiet visām darba devēja vai klienta prasībām. Lai atrastu darbu no mājām, Jums būs nepieciešams atrast tādu vakanci vai nišu, kurā Jūs esat speciālists un spējat apmierināt darba devēja vai klienta vajadzības. Jums vajadzētu saprast savas spējas un stiprās puses un meklēt piedāvājumus attiecīgajās nozarēs.

Ko Jūs sagaidat no strādāšanas no mājām?

Iedomājoties par darbu no mājām, Jums drošvien nāk prātā aina ka Jūsu māja ir mirdzoši tīra, ka Jūs pavadāt daudz laika ar Jūsu bērniem nedomājot par darbu. Realitātē, bieži vien, tas ir pavisam savādāk. Ja Jūsu mērķis strādāšanai no mājām ir iegūt fleksiblu darba laiku lai varētu vairāk laika pavadīt ar saviem bērniem vai veltīt vairāk laika savam hobijam, Jums ir jāsaprot tas, ka Jums būs jānopelna nauda paša spēkiem. Jūs nevarat cerēt ka strādājot no mājām varēsiet uzreiz varēsiet baudīt dzīvi, apmaksāt visus rēķinus strādājot tikai dažas stundas dienā (ja nu vienīgi Jums ir ģeniāla biznesa ideja, kas uzreiz dos milzīgu peļņu). Atkarībā no tā, kāda veida darbu izlemsiet darīt no mājām, Jūs iespējams varēsiet pats izlemt kad strādāt un sastādīt savu darba dienas grafiku, bet darbs tik un tā būs jāveic. Reizēm darbs no mājām nozīmē to pašu darbu ko biroja darbs, tikai Jūs atrodaties mājās. Un Jums varbūt pat neatliks laika pieskatīt savus bērnus un būs jāalgo auklīte.

Vai Jūs spējat pašmotivēties un pabeigt iesākto?

Strādāšana no mājām nozīmē to, ka Jums nebūs priekšnieks, kas nepārtraukti uzmana vai Jūs strādājat. Jums būs nepieciešams izveidot savu rutīnu un saplānot dienu tā, lai Jūs varētu paveikt visu iecerēto. Lai strādāšana no mājām izdotos, Jums būs jāiekļaujās Darba devēja vai klienta noteiktajos termiņos un jāpaveic darbs kvalitatīvi.

Vai Jums ir kāds kas atbalsta darbu no mājām?

Šis punkts noteikti nav obligāts, bet ja Jūsu ģimene atbalsta šādu lēmumu, tad tas Jums ļoti palīdzētu. Ja ģimene neatbalsta strādāšanu no mājām, tad tas var padarīt šo procesu grūtāku.

Ko Jūs esat gatavs darīt lai strādātu no mājām?

Šajā brīdī Jums vajadzētu saprast vai Jūs tiešām vēlaties strādāt no mājām. Ja Jūs meklējat kaut ko ātru un vienkāršu ko var darīt lai nopelnītu naudu no mājām, tad Jums diez vai to izdosies atrast ātri un vienkārši. Ja Jūs viegli padodaties pie pirmajām grūtībām, tad darbs no mājām nav priekš Jums. Lai strādātu no mājām, Jums būs jāzikāpj no savas komforta zonas, jāapgūst daudzas jaunas lietas, jāspēj izpatikt darba devējiem vai klientiem, jāsamierinās ar patstāvīgām neveiksmēm, jāspēj atrisināt visas problēmas pašam līdz Jūs sasniegsiet ko vēlaties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 13 eiro tikai 15 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest