Īlona Maska padomi lieliskiem panākumiem

Īlons Masks saka, ka šie trīs padomi, Jums palīdzēs kļūt veiksmīgam.

Galvenie punkti

  • Masks uzskata, ka cilvēkiem jākoncentrējas uz to, lai viņi būtu noderīgi un sniegtu pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā.
  • Daudzu grāmatu lasīšana ir īsākais ceļš, lai noskaidrotu, kuras nozares  jums interesē un kas jums padodas.
  • Uz attīstību vērsts domāšanas veids, nevis fiksēts, nozīmē, ka ieguvēji būs visi.

Kāds ir Īlona Maska labākais padoms jauniešiem? Masks nesen bija mākslīgā intelekta pētnieka Leksa Frīdmena podkāsta viesis. Viņš vairāk nekā divas stundas runāja par Marsa kolonizāciju, Teslas nākotni, kriptovalūtu un pat stand-up komēdiju un savu epizodi multfilmā Rick and Morty. Būdams bagātākais cilvēks pasaulē, Masks ir arī dalījies ar saviem labākajiem padomiem, lai gūtu panākumus.  Šeit ir trīs lietas, uz kurām jums ir jākoncentrējas.

Centies būt noderīgs

“Mēģiniet būt noderīgs, dariet lietas, kas ir noderīgas līdzcilvēkiem un pasaulei… Vai jūs dodat vairāk nekā patērējat? Centieties sniegt pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā.”

Masks atzīst, ka to izdarīt nav viegli. Viņš izmanto piemēru, ka nevajag censties būt līderim tikai tāpēc, lai iegūtu titulu vai prestižu. Masks ir atklājis, ka bieži vien labākie vadītāji ir tie, kuri nemaz nevēlas būt par tādiem un ir vērsti uz lietderīgu laika pavadīšanu un cenšas izomāt, kā viņi var dot vislielāko pozitīvo ieguldījumu sabiedrībā.

Lasi daudz grāmatu

“Es aicinu cilvēkus lasīt daudz grāmatu, vienkārši lasīt, būtībā mēģināt uzņemt pēc iespējas vairāk informācijas un mēģināt arī vienkārši attīstīt labas vispārējās zināšanas… Un runāt ar cilvēkiem no dažādām dzīves jomām un dažādām nozarēm, profesijām un ar vispusīgām prasmēm, vienkārši pamēģiniet. Mācieties pēc iespējas vairāk.”

Jau no mazotnes Masks vienmēr ir koncentrējies uz savu zināšanu paplašināšanu. Līdz 8 gadu vecumam Masks lasīja 10 stundas dienā. Viņam pietrūka grāmatu, ko lasīt bibliotēkā, tāpēc viņš nolēma izlasīt visu Encyclopedia Britannica. Pēc Maska teiktā, enciklopēdijas lasīšana ir “īpaši ātrs īsākais ceļš”, lai noskaidrotu, kādi priekšmeti jums patīk. Jūs nekad neuzzināsit, kas jūs interesē, ja pat nezināt, ka šīs jomas pastāv. Izlasot dažas rindkopas par tēmu, varat vienkārši pārtraukt lasīt, ja jūs neinteresē. Lasot tēmas no dažādiem virziniem var palīdzēt atrast jomas, kurās “apvienojas jūsu talanti un intereses”.

Attīsti izaugsmes domāšanas veidu

“…ja jums ir zero-sum domāšanas veids, tad vienīgais veids, kā tikt uz priekšu, ir atņemot lietas no citiem… Bet tas ir nepareizi… Daudz labāk ir strādāt, lai papildinātu kopīgo ekonomiku. Kā jau teicu, radot vairāk nekā tu patērē.”

Masks saka, ka ir daudz resursu, kas varētu pietikt visiem. Cilvēki ar fiksētu domāšanas veidu vairāk koncentrējas uz lietu atņemšanu citiem. Diemžēl daudzi cilvēki darbojas no zero-sum viedokļa nemaz par to nezinot. Balstoties uz Maska pieredzi, cilvēki, kurus viņš ir redzējis darām morāli apšaubāmas lietas, ir tie, kuriem parasti ir šāda perspektīva.

Lai būtu domāšanas veids, kas balstās uz izaugsmi, jums vajadzētu svinēt citu panākumus. Nav nepieciešams vienmēr konkurēt ar citiem, domājot, ka resursi ir ierobežoti. Masks saka, ka citu reklamēšana uzlabo ekonomiku. Izmantojot akadēmisko aprindu piemēru, daudzi cilvēki uzskata, ka pētniecības finansēšana ir zero-sum spēle. Bet, svinot viens otra uzvaras, jūs varat vairāk cilvēku iedvesmot interesēties par AI, fiziku, matemātiku, un rezultātā visiem būs pieejams lielāks finansējums. Ikviens ir uzvarētājs, ja palīdzat viens otram.

Īlona labākais padoms panākumu gūšanai ir vērsts uz ieguldījumu sevī un palīdzēšanu citiem gūt panākumus. Viņš uzsver, ka cilvēkiem ir jādara lietas, kas ir noderīgas citiem, un jāiegulda vairāk, nekā viņi patērē. Pamatojoties uz savu personīgo pieredzi, Masks atzīmē, ka jo vairāk jūs lasāt, mācāties un runājat ar dažāda veida cilvēkiem, jo ​​vairāk jūsu prāts atvērsies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest