Kā nopelnīt naudu internetā 2023. gadā

Sveiciens 2023. gadā! Es esmu kārtīgi atpūties un gatavs publicēt savu pirmo rakstu šogad. Kā parasti, pirmais raksts gadā būs par to, kā nopelnīt naudu internetā – šoreiz jau 2023. gadā.

Jāsaka godīgi – nekas daudz nav mainījies salīdzinot ar 2022. gadu, ja runājam par naudas pelnīšanu internetā. Joprojām nav parādījušies veidi kā kļūt par miljonāru vienas nakts laikā. Ja TU vēl neesi sācis savu interneta biznesu, tad gribu Tevi pabrīdināt – SĀC TAGAD, jo ar katru gadu tas paliek ar vien grūtāk, pieaugošās konkurences dēļ.

Šajā rakstā aplūkosim divus peļņas veidus internetā – aktīvos un pasīvos. Aktīvie peļņas veidi nozīmēs to, ka Jums būs regulāri jāstrādā, lai pelnītu naudu, bet pasīvie pārsvarā ļaus Jums pelnīt naudu “neko nedarot (precīzāk – Jums būs jāpastrādā vienreiz, bet vēlāk naudu saņemsiet par to, ko padarījāt iepriekš)”.

Labākās aktīvās peļņas iespējas internetā 2023. gadā

Digitālais mārketings

Ja meklējat patiešām reālu veidu kā sākt pelnīt naudu no sava datora internetā, tad digitālais mārketings ir izvēle Nr. 1. Lai gan tas var šķist grūti, tas patiesībā ir salīdzinoši vienkārši, un daudzi uzņēmumi izmanto digitālo mārketingu, lai palielinātu savu redzamību interneta vidē. Lai nopelnītu nauduinternetā ar digitālo mārketingu, vispirms vajadzētu uzzināt par dažādiem mārketinga veidiem.

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO), sociālo mediju mārketings, e-pasta mārketings un satura mārketings ir digitālā mārketinga stratēģiju piemēri.

Lai kļūtu par digitālā mārketinga speciālistu, Jums noteikti nevajag speciālu izglītību. Latvijā šādu profesiju nemaz nevar apgūt Augstskolā, tas viss notiek pašmācības ceļā, skatoties youtube video, meklējot Google un testējot apgūtās stratēģijas. Atsevšķas tēmas arī var apgūt dažādos kursos, kurus parasti pasniedz digitālā mārketinga speciālisti.

Izveidojiet abonēšanas biznesu

abonesanas bizness

Abonēšanas uzņēmumi regulāri (reizi nedēļā, divās vai mēnesī) nodrošina klientiem produktus. Paredzams, ka abonēšanas e-komercijas tirgus līdz 2025. gadam sasniegs 478 miljardus ASV dolāru, un katru gadu to izmantos arvien vairāk klientu. McKinsey pētījums atklāja, ka 15% ASV patērētāju ir reģistrējušies vienam vai vairākiem abonementiem, lai regulāri saņemtu produktus.

Abonēšanas biznesa piemērs – Kosmētikas kaste. Jūs piedāvājat saviem klientiem pierakstīties katru mēnesi saņemt kosmētikas kasti ar produktiem 50 eiro vērtībā, bet Jūs šo produktu pašizmaksa Jums būs 25 eiro. No katra klienta mēnesī Jūs nopelnīsiet 25 eiro.

Abonēšanas biznesa priekšrocības:

  • Paredzami ieņēmumi. Uzņēmumi var paredzēt nākošā mēneša ieņēmumus, un var attiecīgi plānot izdevumus nākošajam mēnesim.
  • Vairāk naudas kasē. Abonēšanas uzņēmumi pieprasa pilnu priekšapmaksu par cenu ar atlaidi, kas rada regulāru naudas plūsmu.
  • Zemākas klientu piesaistīšanas izmaksas. Klienti jums maksā regulāri, tāpēc jums nav jāpārliecina viņus veikt vienreizējus pirkumus jūsu veikalā.
  • Abonēšanas uzņēmuma vadīšana no mājām ir viegla. Šādu uzņēmumu Jūs varat vadīt kaut vai no savas garāžas. Tāpat, Jūs varat noorganizēt, ka produktu iepakošana un nosūtīšana notiek pēc dropshipping principa.

Izmantojiet kazino un totalizatoru bonusus, lai nopelnītu līdz pat 500 eiro

TotoBonusi.com mājaslapa piedāvā pasaulē zināmo peļņas shēmu “Matched betting” jeb drošās totalizatoru likmes, kas ļauj nopelnīt naudu izmantojot totalizatoru jauno un esošo klientu bonusus.

Kā var pelnīt totalizatorā bez riska zaudēt?

Ļoti vienkārši! Mēs spēlējam par totalizatora naudu un ar speciālu kalkulatoru aprēķinam likmes, lai jebkurā gadījumā uzvarētu.

Ar TotoBonusi.com var nopelnīt šādos veidos:

  • Izmanto Totobonusi.com Sistēmu – 160€+ peļņa
  • Saņem Cashback bonusus – 20€+ peļņa
  • Iesaki draugiem un nopelni – vari nopelnīt pat 1000€ un vairāk, ja ieteiksi daudz draugus

Kā strādā TotoBonusi.com sistēma?

Totalizatori piedāvā dāsnus bonusus, lai piesaistītu jaunus klientus. Piemēram, Synottip šobrīd piedāvā trīs 10€ vērtas bezriska likmes jaunajiem totalizatora klientiem. Mēs šīs 30€ vērtās likmes varam bez riska pārvērst par 20€ savā bankas kontā! 

Kopumā šobrīd ir pieejamas bezriska likmes 265€ apmērā uzreiz un vēl papildus 280€, veicot apgrozījumu – kopā 545€ vērtas bezriska likmes! Ar TotoBonusi.com sistēmu, mēs šīs bezriska likmes varam pārvērst par 363.33€ Jūsu bankas kontā!

Sponsorēti ieraksti sociālajos medijos

Vai jums ir liels sekotāju skaits sociālajos medijos, piemēram, Instagram, Facebook vai TikTok? Piedāvājiet uzņēmumiem maksāt par to, lai jūs publicētu informāciju par viņu produktiem vai kā citādi parādītu to savā ziņu plūsmā.

Tomēr jums būs jāturpina aizpildīt savs profils ar saturu, kas piesaista jaunus cilvēkus jūsu auditorijai. Un tas nozīmē, ka jāturpina veidot ziņas, kas palielina jūsu sasniedzamību un piesaista jūsu sekotājus sociālajos medijos.

Iespēja: izmantot savu sociālos medijus, lai nopelnītu naudu ir pievilcīgs biznesa modelis. Piesaistiet savam profilam acis un klikšķus, izmantojot spēcīgu saturu, un pēc tam gūstiet peļņu ar šo saturu, izveidojot sponsorētas ziņas no zīmoliem, kas atbilst Jūsu auditorijai.

Risks: Lai uzņēmumi Jums gribētu maksāt naudu par ziņu publicēšanu, jums ir nepieciešama liela auditorija. Jūs neesat pievilcīgs reklāmas kanāls, kamēr neesat ieguvis uzticamu un lielu auditoriju. Tāpēc vispirms daudz laika būs jākoncentrē uz auditorijas palielināšanu, negarantējot, ka gūsiet panākumus. Jūs varat pavadīt daudz laika, sekojot tendencēm un veidojot saturu, cerot, ka galu galā iegūsit vēlamo rezultātu –  sponsorētu ierakstu publicēšanu.

Pat tad, ja esat saņēmis meklētās sponsorētās ziņas, jums būs jāturpina izlikt ziņas, lai piesaistītu savu auditoriju un saglabātu pievilcīgu iespēju reklāmdevējiem. Tas nozīmē vairāk laika un naudas ieguldījumu.

Izveidojiet savu blogu vai YouTube kanālu

blogs youtube bizness

Vai esat ceļojumu uz Taizemi eksperts? Minecraft meistars? Svinga deju cunami? Aizraujieties ar kādu tēmu un pārvērtiet to par blogu vai/vai YouTube kanālu un pelniet naudu, izmantojot reklāmas vai sponsorus. Atrodiet populāru tematu, pat nelielu nišu, un kļūstiet par tās ekspertu. Sākumā jums būs jāizveido saturs un jāpiesaista auditorija, taču laika gaitā tas var radīt vienmērīgu ienākumu plūsmu, jo kļūstat pazīstams ar savu saistošo saturu.

Ja vēlaties izveidot savu blogu bez maksas, tad izlasiet šo rakstu.

Iespēja: varat izmantot bezmaksas (vai ļoti zemu izmaksu) platformu un pēc tam izmantot savu lielisko saturu, lai iegūtu sekotājus. Jo unikālāka ir jūsu satura tematikaa, jo labāk jūs kļūsiet par “personu, kurai sekot”. Tad piesaistiet sev sponsorus vai izmantojiet partnermārketingu savai lapai.

Risks: jums būs jāizveido saturs sākumā un pēc tam jāturpina publicēt saturs regulāri, kas var aizņemt laiku. Un jums ir jābūt patiesi kaislīgam par konkrēto nozari, jo tas var palīdzēt saglabāt motivāciju turpināt, it īpaši sākumā, kad sekotāju skaits nebūs liels.

Patiesais mīnuss ir tāds, ka varat tērēt daudz sava laika un resursu, taču kvalitatīvu saturu izveidot neizdosies, ja interese par jūsu priekšmetu vai nišu nav patiesa. Jūsu kompetences joma var būt pārāk šaura niša, lai patiešām piesaistītu ienesīgu auditoriju, taču jūs par to nebūsiet pārliecināts, kamēr nepamēģināsiet.

Izveidojiet interneta kursus vai lekcijas

Vēl viens veids kāinternetā nopelnīt naudu, ir izveidt tiešsaistes kursus. Varat izveidot tiešsaistes kursus, izmantojot tādu platformu kā Teachable, vai izdarīt to pats, izmantojot savu mājaslapu un videoklipu sēriju. Tāpat, Jūs varat vadīt savus kursus tādās platformās kā Skype vai Zoom. Varat publicēt savus kursus pēc iespējas vairākās vietās un nopelnīt naudu, iekasējot vienreizēju maksu vai piedāvājot abonēšanas pakalpojumu. Lai nopelnītu naudu internetā, izmantojot tiešsaistes kursus, Jums būs vajadzīga laba ideja.

Jums vajadzētu izveidot pievilcīgu pārdošanas mājaslapu un savo kursos izpildīt to, ko solāt saviem klientiem pārdošanas lapā. Jums arī jāspēj atbalstīt savus klientus un nodrošināt regulāru saturu, pie kura viņi grib atgriezties.

Pārdodiet Stock fotoattēlus un video materiālus

Vai jums patīk fotografēt un apstrādāt fotoattēlus? Iespējams, šī papildupeļņas iespēja ir paredzēta jums. Ja esat dedzīgs fotogrāfs vai videogrāfs, apsveriet iespēju pārdot Stock fotogrāfijas un video kadrus, lai izveidotu pasīvo ienākumu avotu. Jūs varēsiet darīt to, kas Jums patīk, vienlaikus pelnot naudu.

Daudzi uzņēmumi un uzņēmēji izmanto Stock materiālus savos mārketinga materiālos, reklāmās un vietnēs. Uzņēmumi nepārtraukti meklē jaunas idejas un atšķirīgus viedokļus, lai atšķirtos  no saviem konkurentiem. Jūs varat izveidot fotografēšanas vietni un tajā pārdot savus attēlus. Reģistrējieties tiešsaistes fotobankām, piemēram, Shutterstock, Getty Images un Dissolve, un saņemiet samaksu un detalizētu statistiku par saviem materiāliem. Jūs labi sāksiet sava zīmola izveidi, vienlaikus nodrošinot produktus potenciālajiem pircējiem.

Izveidojiet pasīvo ienākumu avotus

Affiliate jeb partnermārketings

Izmantojot partnermārketingu, vietņu īpašnieki, sociālo mediju “ietekmētāji” vai blogu autori reklamē trešās puses produktus un pakalpojumus, savā vietnē vai sociālo mediju kontā iekļaujot saiti uz produktu. Amazon varētu būt pazīstamākais affiliate partneris, taču arī eBay, Awin un ShareASale ir vieni no pazīstamākajiem partnermārketinga tīkliem. Instagram un TikTok ir kļuvušas par milzīgām platformām tiem, kas vēlas palielināt sekotāju skaitu un reklamēt produktus.

Varat arī apsvērt iespēju izveidot e-pasta listi, lai pievērstu uzmanību savam emuāram vai kā citādi novirzītu cilvēkus uz produktiem un pakalpojumiem, kurus viņi varētu vēlēties iegādāties.

Iespēja: kad apmeklētājs noklikšķina uz saites un veic pirkumu no jūsu partnera mājaslapas, jūs saņemat komisijas maksājumu. Komisijas maksa var svārstīties no 3 līdz 50 procentiem, tāpēc, lai gūtu nopietnus ienākumus, jūsu vietnei, visticamāk, būs nepieciešama ievērojamas apmeklētāju skaits. Bet, ja jūs varat palielināt savu sekotāju skaitu vai jums ir ienesīgāka niša (piemēram, programmatūra, finanšu pakalpojumi vai fitness), jūs, iespējams, varēsiet nopelnīt daudz naudas.

Ja Jūs izvēlēsieties veidot savu partnermārketinga biznesu ar mājaslapu un SEO, tad tas var kļūt par pasīvo ienākumu avotu!

Partnermārketings tiek uzskatīts par pasīvu ienākumu avotu, jo teorētiski jūs varat nopelnīt naudu, vienkārši pievienojot saiti savai mājaslapai vai sociālo mediju kontam. Patiesībā jūs neko nenopelnīsiet, ja jūsu mājaslapai nebūs apmeklētāji, kas noklikšķinās uz saites un kaut ko iegādāsies pie Jūsu partnera.

Risks: ja jūs tikko sākat darbu, jums būs nepieciešams laiks, lai izveidotu saturu un palielinātu apmeklētāju plūsmu. Var paiet ilgs laiks, lai iegūtu sekotāju, un jums būs jāatrod īstā formula šīs auditorijas noturēšanai, kas var aizņemt kādu laiku.

Ieguldiet naudu savstarpējos aizdevumos

Savstapējais aizdevums (P2P) ir personisks aizdevums, kas tiek izsniegts starp jums un aizņēmēju, ko nodrošina trešās puses starpnieks, piemēram, VIAINVEST vai NEOfinance.

Iespēja: kā aizdevējs jūs gūstat ienākumus, saņemot procentu maksājumus par aizdevumiem. Dažādojiet savu aizdevumu portfeli, ieguldot mazākas summas vairākos aizdevumos. Savstarpējo aizdevumu platformās VIAINVEST un NEOfinance minimālais ieguldījums vienam aizdevumam ir 25 EUR.

Risks: ir nepieciešams laiks, lai apgūtu P2P aizdevumu rādītājus, tāpēc tas nav pilnīgi pasīvs, un jūs vēlēsieties rūpīgi pārbaudīt savus potenciālos aizņēmējus. Tā kā jūs ieguldāt vairākos aizdevumos, jums jāpievērš liela uzmanība saņemtajiem maksājumiem. Ja vēlaties gūt ienākumus, neatkarīgi no tā, ko nopelnāt procentos, tas ir jāinvestē atkārtoti.

Ekonomiskās lejupslīdes dēļ arī augsta ienesīguma privātpersonu aizdevumi var kļūt par tikt neatmaksāti. Pasliktinoties ekonomikai, šo aizdevumu procentu likmes var pasliktināties, kas šobrīd ir augstākas nekā jebkad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest