Sāc savu blogu bez maksas – blogošanas platformas iesācējiem

Bezmaksas blogu rakstīšanas vietnes ļauj ikvienam izteikt savuviedokli, neatkarīgi no tā, vai tie ir par jaunāko TV šovu vai jūsu nozares populārākajām tendencēm. Blogu rakstīšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā panākt, lai jūs uzklausītu, un Jums ir iespēja sākt savu blogu pilnīgi bez maksas jau šodien.

Kāda ir ideālā blogu rakstīšanas platforma jums vai jūsu uzņēmumam? Jums ir jāapsver, vai vēlaties izmantot bloga veidotāju, satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress, vai arī vēlaties vienkārši uzrakstīt emuāra ziņu, izmantojot tādu platformu kā Medium.

Vietņu veidotāji un emuāru rakstīšanas vietnes bieži izmanto drag and drop jeb velc un nomet mājaslapu veidotāju, kas nozīmē, ka pat tad, ja neko nesaproti no programmēsanas, tu varēsi uztaisīt stilīgu mājaslapu. Ja jums ir prasmes mājaslapu veidošanā un vēlaties ļoti noslīpētu blogu, citas bezmaksas blogu veidošanas platformas ļaus jums veikt papildus pielāgošanu.

Kādas ir labākās bezmaksas blogu rakstīšanas vietnes?

Weebly ir pārliecinošs uzvarētājs, kas ir piemērots gan blogu rakstīšanas iesācējiem, gan mājaslapu dizaina profesionāļiem. Ja esat iesācējs blogu veidošanā, tas tiek augstu novērtēts par lietošanas ērtumu, ar intuitīvu vilkšanas un nomešanas mājaslapu veidotāju un plašu veidņu izvēli. Weebly sniedz jums brīvību pielāgot gandrīz katru aspektu.

WordPress ir vēl viena laba platforma sava bloga sākšanai.  Tā piedāvā soli pa solim mājaslapas izveidošanas iespējas, kā arī daudz vairāk noderīgus bezmaksas spraudņus.

Blogu veidošanas nozares veterāns Blogger joprojām ir lieliska izvēle ar aktīvu tiešsaistes kopienu, iebūvētu apmeklētāju analīzi, Google integrāciju un daudz ko citu.

Ja vēlies sākt savu blogu vidē, kur viss ir latviešu valodā, tad labākais risinājums būs pašmāju www.mozello.lv. Tu vari iegūt savu mājaslapu TavsVards.mozello.lv dažu minūšu laikā!

Tiem, kuriem nav programmēšanas prasmju, mēs iesakām site123, kuras 24/7 tiešsaistes tērzēšana ir nenovērtējama.

Ja jums ir svarīgi būt daļai kopienastad, iespējams,  Medium ir labākā vieta jūsu bloga atvēršanai.

Kāpēc sākt savu blogu?

Blogi tiek sākti dažādu iemeslu pēc. Dažiem tie ir kā tiešsaistes dienasgrāmata, ko ikviens var aplūkot. Šādas dienasgrāmatas var palīdzēt ātrāk sasniegt mērķus, jo ir atbildība pret bloga lasītājiem.

Citi savos blogos publicē ziņas par viņu darbošanās nozares aktualitātēm. Tāpat, viņi arī publicē savu viedokli par savas nozares notikumiem. Ideālā gadījumā viņu bloga lasītāji publicē komentārus un tiek veidotas diskusijas, kurās ir iespējams iegūt arī citu cilvēku domas par konkrētu tēmu vai aktualitāti.

Blogs var tikt sākts ar mērķi gūt no tā peļņu. Parasti šādi blogi ir par kādu konkrētu tēmu un tajos var tikt publicēti dažādu produktu apskati, produktu testu rezultāti un citas lietas, kas varētu būt noderīgas citiem šo produktu potenciālajiem pircējiem.

Kā ar savu blogu pelnīt naudu?

Naudas pelnīšana ar blogu jeb bloga monetizācija ir ļoti viegla, ja Jūsu blogam ir apmeklētāji. Iegūt regulāru apmeklētāju plūsmu ir grūtākā daļa, pēc tam viss paliek vienkārši!

Blogu var monetizēt daudz un dažādos veidos, piemēram:

  • Izvietojot Google Adsense reklāmas;
  • Izvietojot partnermārketinga saites;
  • Pārdodot reklāmrakstus;
  • Pārdodot reklāmas vietas;
  • Pievienojot un pārdodot produktus.

Kā redzat, mājaslapas ir iespējams monetizēt daudzos veidos. Kad būsiet ieguvuši savam blogam patstāvīgu apmeklētāju plūsmu, varēsiet sākt pētīt veidus, kā monetizēt savu mājaslapu un sākt pelnīt pasīvos ienākumus.

Es esmu kļuvis finansiāli neatkarīgs, pateicoties pasīvajiem ienākumiem no savām mājaslapām. Arī Tu to vari sasniegt, ja būsi gatavs ieguldīt laiku un pūles savā mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma
Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest