Kā Nopelnīt Naudu Internetā ar Google Adsense

Kā nopelnīt naudu internetā ar Google Adsense?

Vai Jūs esat dzirdējis par Google? Pasaules vērtīgāko kompāniju? Vai zinājāt, ka 25% no Google ienākumiem sastāda viņu reklāmas platformas Adsense ieņēmumi? Adsense 2015. gadā saviem reklāmas partneriem izmaksāja vairāk kā 10 miljardus dolāru. Ar Google Adsense Jūs varat pelnīt naudu internetā un tas ir ļoti vienkārši!

Google Adsense ir pieejama ikvienam bezmaksas, bet ar to var nopelnīt. Šī platforma ļauj savos interneta resursos izvietot reklāmas, kuras, savukārt, reklāmdevēji ir ievietojuši Google AdWords (Google reklāmas platforma priekš uzņēmumiem). Visiem, kuriem pieder kāds interneta resurss ar noderīgu un paštaisītu saturu ir iespēja pievienot tam Adsense reklāmas, tajā skaitā blogeriem un Youtuberiem. Vienkārši piesakieties Adsenes reklāmas tīklam un sagaidiet apstiprinājumu (parasti tas aizņem ap vienu nedēļu). Lai Jūsu pieteikums tiktu apstiprināts, pārliecinieties, ka Jūsu interneta resurss atbilst visiem Google Adsense noteikumiem.

Kad būsiet apstiprināts kā Adsense publicētājs, Jūs varēsiet izvēlēties kuros resursos un kādos izmēros Jūs vēlaties ievietot reklāmas. Pēctam kad būsiet reklāmas laukumus izvietojis, tajos tiks rādītas reklāmdevēju reklāmas, no AdWords platformas. Reklāmas parādīsies ja ne uzreiz, tad pēc pāris stundām. Tās būs pielāgotas Jūsu mājaslapas tematikai, lai palielinātu klikšķu skaitu uz reklāmām. Katru reizi kā kāds nospiedīs uz reklāmas, reklāmdevējs par to samaksās un Jūs nopelnīsiet naudu. Maksa par klikšķi var būt no 0.02 – 1.00 dolāriem, kas tiks sadalīta starp Jums (70%) un Google (30%).

Daži no veidiem kā nopelnīt naudu ar Adsense

Veidojiet mājaslapas ar kvalitatīvu un saistošu saturu ar kuru cilvēki labprāt dalās

Bagātīgs lapas saturs ir pats galvenais nosacījums lai Jūsu mājaslapa būtu labi apmeklēta un Jūs varētu nopelnīt naudu ar Adsense. Pārliecinieties, ka Jūsu mājaslapa ir viegli uztverama un sakārtota, nevis pārpildīta tikai ar Adsense reklāmām.

Augsta lietotāju iesaiste palielinās cilvēku skaitu, kuri klikšķinās uz reklāmām. Saprotiet Jūsu auditoriju un meklējiet veidus kā palielināt iesaisti un likt viņiem apmeklēt vairāk lapas Jūsu mājaslapā. Padomājiet par elementiem ar pievienoto vērtību – blogi, forumi, video materiāli.

Jūsu mājaslapai ir jābūt labi apmeklētai

Atcerieties, ka ar Adsense Jūs pelnīsiet tikai tad ja cilvēki klikšķinās uz Jūsu mājaslapā izvietotajām reklāmām, tādēļ Jums vajadzēs daudz apmeklētājus.

Labs bezmaksas veids kā iegūt jaunus mājas lapas apmeklētājus ir sociālo tīklu mārketings.  Izmantojiet Twitter, Facebook, Instagram , LinkedIn lai dalītos ar saviem rakstiem, Youtube video materiāliem, fotogrāfijām u.c. saturu. Uzturiet Pinterest profilu, lai dalītos ar lietām kas Jūs iedvesmo un pateiktu paldies kompānijām, kuras Jūs atbalstāt. Jo vairāk Jūs dalīsieties jo plašāku auditoriju sasniegsiet un vairāk cilvēki runās par Jūsu saturu.

E-pasta mārketings var būt efektīvs veids kā sasniegt plašu auditoriju. Veidojiet savu e-pastu listi un izsūtiet Jūsu abonentiem vēstuli ikreiz kā publicējat jaunu ierakst savā blogā. Tikai nekļūstiet par spameri, sūtiet e-pastus tikai tad, kad Jums ir ko teikt!

Kontrolējiet kādas reklāmas tiek attēlotas Jūsu mājaslapā

Ar Google Adsense pelnīt naudu internetā ir vienkārši! Adsense automātiski atlasa atbilstošu reklāmu saturu Jūsu mājaslapas tematikai un publicē to Jūsu izvēlētajos reklāmas laukos. Bet Jums ir iespēja arī izvēlēties kādu saturu Jūs vēlaties lai Adsense publicē.

Lai palielinātu savus ienākumus, Jums vajadzētu publicēt lielāko atļauto baneru reklāmu skaitu un tekstuālo reklāmu skaitu.

Ieslēdziet gan teksta reklāmas, gan baneru reklāmas. Reklāmas, kurās ir ietverti foto vai video materiāli strādā labāk (jo lielāki pēc izmēra, jo labāk), bet teksta reklāmas palielinās Jūsu auditoriju un potenciālu.

Jūs varat nobloķēt slikti strādājošas reklāmu kategorijas, kā arī reklāmas, par kurām tiek maksāts maz. Atcerieties, ka Jūs aktivizēsiet dažādus reklāmu ierobežojumus, Jūs iespējams samazināsiet savu peļņas potenciālu, jo samazināsiet savu auditoriju.

Izvēlieties efektīvu reklāmu izvietojumu

Pārdomāts reklāmu izvietojums Jūsu mājaslapā ir ļoti svarīgs, ja vēlaties lai uz Jūsu reklāmām tiktu klikšķināts.

Pārbaudiet savu mājaslapas uzbūvi un pārliecinieties, ka reklāmas netraucē cilvēkiem lasīt tekstus vai skatīties attēlus.

Visefektīvākie reklāmas lauki ir tie, kuri iekrīt apmeklētājiem acīs uzreiz kā viņi apmeklē Jūsu mājaslapu. Tas var būt reklāmas lauks zem virsraksta vai virs satura. Taču pārliecinieties, ka Jūsu saturs ir svarīgākā lapas daļa un ka reklāmas neaizņem vairāk vietu Jūsu lapā nekā saturs.

Reklāmas kas ietvertas raksta beigās, tekstā un pie komentāru sadaļas arī ir efektīvas, jo tās pievērš lasītāju uzmanību kad viņi jau tuvojas raksta beigām. Pirms pāriešanas uz nākošo rakstu vai citu lapu viņi varētu uzspiest uz reklāmas!

Pielāgojiet reklāmas savas mājaslapas saturam

Kad reklāmas saplūst kopā ar Jūsu radīto saturu, tās strādās daudzas reizes labāk. Izmantojiet krāsas, kas atbilst Jūsu lapas tematikai, bet joprojām ir pamanāmas un viegli salasāmas. Ievietojiet reklāmas starp raksta rindkopām.

Kad cenšaties sapludināt saturu ar reklāmām, neaizmirstiem par Adsense noteikumiem. Ja Jūsu reklāmas būs paslēptas no apmeklētājiem, vietās kur viņi var uzklikšķināt, tad Jūs varat tikt izslēgts no Adsense programmas. Reklāmām vajadzētu būt skaidri apzīmētām ar virsrakstiem “Reklāma” vai “Sponsorētās saites” un starp saturu un reklāmām vajadzētu būt pietiekami lielām atstarpēm. Jums nevajadzētu ar viltu likt cilvēkiem spiest uz Google Adsense reklāmām.

Ja apmeklētāju iesaiste Jūsu lapā būs augsta un cilvēki Jūsu mājaslapā bieži atgriezīsies, tad Jums vajadzētu pamēģināt dažādus reklāmu izvietojuma variantus. Vai arī pamainīt tos vienkārši profilakses pēc, lai apmeklētāji pie tiem nepierod.

Ir svarīgi turpināt eksperimentēt ar reklāmu izvietojumu, daudzumu, formātu, lai sansiegtu maksimālu efektivitāti. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība, varat to lūgt kompānijām, kas ir Google partneri un viņi Jums palīdzēs atrast efektīvāko veidu kā monetizēt Jūsu mājaslapu. Atcerieties, jo vairāk klikšķu, jo vairāk naudas!

Kā savienot Google Adsense ar Youtube?

Izveidojiet savu mājaslapu ar Weebly

6 Replies to “Kā Nopelnīt Naudu Internetā ar Google Adsense”

 • Pelņa says:

  Saka, ka Latvijā ar blogošanu un youtube neko daudz nevar nopelnīt.Vai to cik iespējams nopelnīt izšķir tas no kuras valsts cilvēks ir reģistrējies Adsense, vai no kurām valstīm šim blogam pienāk trafiks?

  • Ar šīm lietām noteikti var nopelnīt. Viss ir atkarīgs no apmeklējumu/video skatījumu skaita. Piekritīšu, ka Latvijā ir grūti izveidot blogu vai Youtube kanālu, kam būtu ļoti daudz skatījumu, dēļ šaurās auditorijas. Bet ir iespējams blogu/youtube kanālu veidot krievu, angļu vai citās svešavalodās, kur ir daudz lielāka auditorija.
   Reģistrācijas valsts neietekmē Adsense ienākumus. Svarīgs faktors ir niša kurā darbojaties, jo tādas nišās kā finanses, kredīti, azartspēles ir dārgāka klikšķa cena, kas nozīmē ka arī Jums tiek vairāk samaksāts par katru klikšķi.

 • remklāma says:

  Izveidojot mājas lapu ”Weebly” vai kādā citā līdzīgā platformā, ir iespējams pievienot lapā Google Adsense reklāmas?

  • Protams!

   Bet lai pelnītu naudu no Adsense reklāmas tīkla, Jums būs nepieciešams ļoti liels apmeklētāju skaits. Un to nodrošināt ir ļoti grūti.

 • Nodokļi says:

  Labdien!
  Bet kādi ienākumi šie skaitisies, tad jāreģistrē pasnodarbinata statuss un jāmaksā nodokļi..?

  • Labdien.

   Par to sākumā noteikti nevajag satraukties, jo paies labs laiciņš, līdz Jūs tiksiet līdz pirmajai naudas izmaksai. Man tas aizņēma sešus mēnešus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma