Kā Pelnīt Naudu ar Instagram

Ja Jūs esat aktīvs Instagram aplikācijas lietotājs, Jūs noteikti varat atrast veidus kā monetizēt jeb sākt pelnīt naudu ar Instagram kontu. Daži konti, kuriem ir “tikai” 100 000 sekotāju ir saņēmuši 5 000 eiro atalgojumu par vienas reklāmas attēla ievietošanu no sava konta.

Izlasi šo rakstu:

Instagram Bots – Kā Ātri Palielināt Sekotāju Skaitu Savam Instagram Profilam

Dosim dažus padomus, kas palīdzēs Jums  sākt pelnīt naudu ar Instagram:

Palieliniet savu sekotāju skaitu

Ja Jūs vēlaties pelnīt naudu ar Instagram, ir vajadzīgs zināms sekotāju skaits, lai uzņēmumi gribētu ar Jums sadarboties. Tātad ir nepieciešams iegūt vairāk sekotājus.

Kontiem ar vairāk kā 100 000 sekotājiem ir ļoti labas izredzes atrast kādu uzņēmumu kas gribēs ar viņiem sadarboties. Taču ja Jums būs tikai pāris tūkstoši sekotāju, pastāv iespēja atrast sadarbības partneri kas strādā ar mazajiem kontiem jeb micro-influencers.

Lai palielinātu savu sekotāju skaitu Jums noderēs šie padomi:

Publicējiet augstas kvalitātes saturu, kurš patīk Jūsu darbības nišas cilvēkiem. Pārliecinieties lai visi publicētie attēli ir augstas kvalitātes un ir atbilstoši konkrētajai nišai un produktiem, kurus Jūs nākotnē vēlētos vai jau šobrīd reklamējat. Koncentrējaties uz vienu konkrētu nišu, piemēram, fitnesa produkti, apģērbs, ceļojumi, kosmētika u.c.

Izmantojiet atbilstošus tēmturus jeb #hashtag lai cilvēki varētu labāk atrast Jūsu attēlus un iespējams sāktu sekot Jūsu profilam. Varat izmantot Hashtagify.me lai atrastu populārākos tēmturus Jūsu nozarē un izmantojiet tos pie saviem ierakstiem.

Palūdziet līdzīgiem kontiem pieminēt Jūsu kontu. Jūs varat atrast Instagram kontus, kas dalās ar saturu no citiem Jūsu nišas kontiem. Apskatiet viņu kontu un sazinieties ar viņiem un palūdziet lai piemin Jūsu vārdu, ja pamanāt, ka viņi bieži vien piemin kādu citu nozares pārstāvju kontus. Piemēram @global.travelz ir Instagram konts ar vairāk kā 200 000 sekotājiem. Ja Jūs apskatītu viņu ierakstus, tad pamanītu, ka lielākā daļa no tiem ir iesūtīta no citiem Instagram lieotājiem. Instagram lietotājiem kas vēlās palielināt savu sekotāju skaitu un darboties ceļojumu nozarē noteikti vajadzētu sazināties ar viņiem un palūgt lai viņus piemin.

Izmantojiet bezmaksas rīku gramblr. Ar šī rīka palīdzību Jums būs iespējams ievietot jaunus ierakstus no datora, kas ir daudzas reizes ērtāk nekā no telefona. Ar šī rīka palīdzību Jums arī būs iespēja saņemt bezmaksas “patīk” no citiem šī rīka lietotājiem. Papildus tam, Jūs varēsiet automātiski “like” citu lietotāju bildes kurām būs pievienoti noteikti #hastag.

Jūs varat ņemt piemēru no labākajiem Instagram kontiem katrā nozarē un vērot ko dara viņi.

Saprotiet cik daudz naudu Jūs varat prasīt par publikāciju

Kad būsiet sasnieguši dažus tūkstošus sekotājus, Jums vajadzētu saprast savu vērtību uzņēmumu acīs. Tas Jums palīdzēs nosaukt summu par publikāciju, kas nebūs par lielu un arī par mazu.

Daži Instagram profili pārvērtē savu vērtību un dažu simtu vietā viņi no uzņēmumiem prasa tūkstošus, turpretī citi ir vērti tūkstošus, bet prasa tikai dažus simtus par ieraksta veikšanu uzņēmuma vajadzībām. Protams, sākumā runa varētu iet par dažiem desmitiem eiro.

Internetā pieejamais rīks Webfluential Influence Estimator ir ļoti noderīgs lai saprastu sava instagram konta vērtību un summu ko Jūs varētu prasīt uzņēmumiem par viņu reklamēšanu. Šis rīks aprēķinās aptuveno summu ko Jums vajadzētu prasīt par katru ierakstu, balstoties uz Jūsu sekotāju skaitu un sekotāju iesaisti. Bezmaksas versijā Jums būs iespējams uzzināt savu ierakstu vērtību tikai Twitter kontam, bet lai uzzinātu Instagram ierakstu vērtību vajadzēs kļūt par lietotāju.

Atrodiet uzņēmumus ar kuriem sadarboties

Kad visas iepriekš minētās darbības būsiet pabeiguši, varēsiet sākt meklēt uzņēmumus kas būs gatavi Jums maksāt par reklām-ierakstu ievietošanu. Ja Jums būs miljoniem sekotāju, tad uzņēmumi paši griezīsies pie Jums ar piedāvājumiem par reklām-ierakstu ievietošanu. Bet savas Instagram karjeras sākumā Jums pašam nāksies meklēt uzņēmumus un sazināties ar viņiem, izsakot savu piedāvājumu.

Labās ziņas ir tādas, ka ir pieejamas dažas platformas, kas saved kopā uzņēmumus ar Instagram kontu īpašniekiem. Šajās platformās ir iespējams pieteikties arī Instagram kontu īpašniekiem ar salīdzinoši mazu sekotāju skaitu. Ja Jūs sadarbosieties ar šīm platformām, tad viņi centīsies atrast uzņēmumus Jūsu izvēlētājā nozarē, kas varētu Jums maksāt naudu par reklām-ierakstu ievietošanu.

Šeit būs dažas platformas:

Buzzweb. Ja Jums ir vairāk kā 5000 sekotāju, tad varat pievienoties Buzzweb un sākt pelnīt naudu ar savu Instagram kontu. Jūs varata izmantot šo platformu, lai aprēķinātu savus potenciālos mēneša ienākumus atkarībā no Jūsu sekotāju skaita. Jūs varat pieteikties cik vien daudz reklāmas kampaņām vēlaties, un ja tiksiet apstiprināts, naudu saņemsiet 24 stundu laikā.

buzzweb-instagram-riks

Influence.co. Šo platformu izmanto vairāk kā 1000 uzņēmumi 65 pasaules valstīs. Jūs varat izvēlēties ar kuru uzņēmumu vēlētos sadarboties un nosūtīt viņiem savu sadarbības piedāvājumu. Ja Jūsu sekotāju skaits ir salīdzinoši mazs, tad šādā veidā palielināsiet savas izredzes nopelnīt ar Instagram kontu. Neuzrunājot nevienu uzņēmumu Jums tas diez vai izdosies!

influence-instagram-riks

TRIBE. Šī platforma ir īpaši pievilcīga Instagram kontu īpašniekiem ar nelielu sekotāju skaitu (daži tūkstoši). Šajā platformā saziņa ar uzņēmumiem ir vienkārša. Jum ir jāatrod uzņēmumi, kuriem Jūs pats jau sekojat un izmantojat. Tad Jūs varat izveidot reklām-ierakstu šim uzņēmumam un nosūtīt to viņiem. Ja tas būs gana labs un tiks apstiprināts, tad saņemsiet naudu 48 stundu laikā.

tribe-instagram-riks

TapInfluence. Izveidojot kontu šajā platformā, Jūs uzreiz saņemsiet informāciju par saviem potenciālajiem ienākumiem no Instagram konta. Šajā platformā var izvēlēties nišas un apakšnišas, kurās Jūs specializējaties un noteikt savu cenu. Tad platforma savedīs Jūs kopā ar uzņēmumiem, kuri atbilst Jūsu ievadītajiem datiem.

tapinfluence-instagram-riks

Fullbottle. Ja Jūsu publicētajam saturam ir liela sekotāju iesaiste, tad Fullbottle būs piemērotākā platforma. Šajā platformā Jūs saņemsiet naudu nevis par ievietotajiem ierakstiem, bet sekotāju iesaisti (patīk, komentāri) Jūsu publicētajam saturam.

fullbottle-instagram-riks

Visgrūtākais uzdevums lai sāktu pelnīt naudu ar Instagram noteikti ir iegūt lielu sekotāju skaitu. Cerams ka šeit minētie ieteikumi un rīki Jums palīdzēs to izdarīt to ātrāk. Kad būsiet ieguvuši sekotājus, uzsāciet komunikāciju ar Jūsu nozares uzņēmumiem un vienojaties par abām pusēm izdevīgiem nosacījumiem. Lai izdodas!

One Reply to “Kā Pelnīt Naudu ar Instagram”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma