Instagram Bots – Kā Ātri Palielināt Sekotāju Skaitu Savam Instagram Profilam

Jūs vēlaties iegūt vairāk Instagram sekotājus sava uzņēmuma vai arī privātajam kontam? Vēlaties lai Jūsu bildēm ir vairāk “like” un produktu reklāmām vairāk uzmanības? Vēlaties sasniegt 10 000 sekotāju skaitu, lai varētu izmantot “Swipe up” funkciju, kas būtiski palielinās Jūsu Instagram mārketinga atdevi?

Mūsdienās sociālo tīklu mārketings (SMM) nekādā gadījumā nevar tikt uzskatīts par nenozīmīgu. Tas ir jāzimanto katram uzņēmumam, kautvai tādēļ, ka to noteikti dara visi Jūsu konkurenti. Ar sociālo tīklu mārketinga palīdzību ir iespējams bez maksas reklamēt savus produktus un pakalpojumus interneta vidē.

Instagram ir viena no TOP 3 populārākajām sociālo tīklu platformām šobrīd un tas ir lielisks rīks uzņēmumiem kā veidot savu tēlu interneta vidē un sasniegt savu mērķa auditoriju, piedāvājot viņiem sava uzņēmuma produktus un pakalpojumus.

Lai iegūtu daudz sekotājus Instagram sociālajā tīklā, pie tā ir daudz jāstrādā un tas aizņem ilgu laiku. Lai pāātrinātu un atvieglotu šo procesu ir izveidotas programmas, kuras automatizē darbības – Instagram Bot. Šīs programmas ir veidotas ar Mākslīgā Intelekta palīdzību, lai pēc iespējas dabiskākā veidā (it kā to darītu cilvēks) lai palielinātu sekotāju skaitu, ar kura palīdzību Jūs kļūsiet pamanāmāks Instagram vidē.

instazood-botsPopulārākais un šobrīd labākais Instagram Bots ir instazood. Instazood ir lielisks rīks kas palīdzēs iegūt jaunus, reālus sekotājus ātrā laika posmā. Šis bpots Jūsu vietā strādās ar Jūsu izvēlēto mērķa auditoriju. Iztēlojaties to kā praktikantu, kas caurām dienām piesekotu citu cilvēku profiliem, rakstītu komentārus pie viņu bildēm un pat sūtītu privātās ziņas, kurās iekļauta Jūsu reklāma.

Instazood ir iespējams izmēģināt ikvienam 3 dienas bez maksas!

Kā strādā instazood Instagram Bots?

Sākumā Jums ir jāizvēlās kuriem profiliem vēlaties sekot. Instagram Bot pēctam veltīs visu savu uzmanību šiem profiliem, veiks aktivitātes viņu lapās un piesekos tiem. Šie cilvēki ļoti bieži apskatīs Jūsu profilu un ja tas viņiem liksies interesants un atbilstošs viņu gaumei, tie uzspiedīs “like” arī Jūsu profilam. Instazood Instagram Bot ir daudz labas īpašības un viena no tām ir tāda, ka Jūs varat veltīt papildus uzmanību saviem aktīvākajiem sekotājiem.

Instazood Instagram Bot izmanto visas pieejamās funkcijas lai piesaistītu potenciālo sekotāju uzmanību. Lai iegūtu jaunus profila sekotājus tas pieseko kādam profilam, tad uzspiež “like” šī profila bildēm un vēl pieraksta atbilstošu komentāru pie dažām bildēm. Viens faktors, kas ierobežo Instagram Bot darbību ir profilu skaits, kuriem Jūs varat piesekot. Šis nosacījums palīdz uzturēt platformā kārtību un tās sociālo funkciju. Instazood Bots ir ieprogrammēts tā, lai Jūsu profils nesansiegtu maksimālo sekotāju skaitu. Tas automātiski atseko profiliem, kuri nepiesekoja Jūsu profilam, tādējādi automatizēto darbību cikls nekad neapstājās.

Šeit būs četri varianti, pēc kuriem Jūs varat iegūt vairāk sekotājus savam Instagram profilam:

  1. Iegūstiet sekotājus no citiem profiliem. Izmantojot šo variantu Jūs laikosiet, komentēsiet un citādi iesaistīsieties komunikācijā ar līdzīgu profilu sekotājiem – Jūs varat iegūt savu konkurentu sekotājus, līdzīgu profilu sekotājus u.c.
  2. Iegustiet sekotājus kuri bieži izmanto vai laiko bildes ar noteiktiem #hashtag. #hashtag ir Instagram ļoti būtiska sastāvdaļa. Jūs varat iegūt sekotājus pēc interesēm, kas ir saistītas ar Jūsu uzņēmumu vai produktu.
  3. Iegūstiet sekotājus no specifiskas valsts, pilsētas vai vietas. Instagram bots var strādāt tikai ar tiem cilvēkiem, kas atrodas Jūsu izvēlētajā vietā, lai popularizētu Jūsu produktus un pakalpojumus. Ja Jūsu sniegtie pakalpojumi ir lokāli, tad šis variants var būt vislabākais. Jūs piesekojat apkārt esošajiem cilvēkiem – viņi pieseko Jums!
  4. Iegūstiet sekotājus no specifiska saraksta. Ja Jums jau ir esošo klientu saraksts citos kanālos, piemēram, e-pastu liste, tad Jūs varat likt Instagram Botam piesekot, komentēt bildes un laikot bildes tieši šiem cilvēkiem.

Instazood Instagram Bots ir tieši tas kas Jums nepieciešams lai iegūtu vairāk sekotājus un veicinātu sava profila, uzņēmuma, brenda, personīgā profila attīstību šajā sociālajā tīklā. Ja vēlaties lielāku uzmanību, vairāk sekotājus, pārdot vairāk produktus, tad izmēģiniet instazood 3 dienas bez maksas!

3 Replies to “Instagram Bots – Kā Ātri Palielināt Sekotāju Skaitu Savam Instagram Profilam”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest