Izveido Savu Mājaslapu ar Weebly Mazāk kā 60 Minūtēs!

Mājaslapu izstrāde vēl nesen bija ļoti dārgs prieks un atļauties profesionālu mājaslapu varēja tikai lieli uzņēmumi, kuri par to maksāja daudzus tūkstošus eiro. Bet šobrīd pateicoties “Dari pats” mājaslapu veidotājiem kā Weebly, ikviens var izveidot profesionālu mājaslapu savam mazajam biznesam mazāk kā stundas laikā.

Weebly ir viens no labākajiem mājaslapu izveides pakalpojumu sniedzējiem – ar to ir izveidotas vairāk kā 40 miljoni mājaslapu. Weebly ir lielisks risinājums mazā biznesa īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams izveidot mājaslapu ātri, viegli un par zemām izmaksām.

Šajā rakstā varēsiet apgūt kā izveidot savu mājaslapu 7 vienkāršos soļos.

1. Solis: Piereģistrējaties savai Weebly mājaslapai

Pirmajā solī Jums ir jāapmeklē Weebly.com mājaslapa. Kad būsiet tur, Jums vajadzēs spiest uz “Sign Up” pogas vai “Get started” pogas.

weebly-platforma

Pēctam Jūs tiksiet novirzīts uz reģistrācijas logu. Ievadiet savu vārdu, e-pastu, paroli u.c. nepieciešamo informāciju. Pēctam spiediet uz “Sign Up” pogas. Tad Jūs tiksiet pārvirzīts uz lapu, kas Jautās, vai vēlaties kaut ko pārdot. Neuztraucaties, ja Jūs vēl neko nepārdodat internetā šobrīd, jo Jūs varēsiet pievienot Interneta veikala funkciju savam veikalam jebkurā brīdī. Ja Jūs izmantosiet savu Weebly mājaslapu produktu apskatu veikšanai vai blogošanai, tad spiediet uz pogas “Not Now”.

weebly interneta veikals

Apmeklējiet www.weebly.com lai izveidotu

savu mājaslapu stundas laikā jau šodien!

2. Solis: Izvēlaties mājaslapas dizainu (theme)

Nākošais solis ir izdomāt kā Jūs gribat lai Jūsu mājaslapa izskatās un kādas tai ir funkcionālas iespējas. Weebly ir lielas izvēles iespējas šajā ziņā, jo Jums bez maksas ir pieejami moderni, bagātīgi aprīkoti dizaini, kas būs pielietojami visdažādākajās nozarēs. Daži dizaini noteikti būs vairāk atbilstoši Jūsu darbības nozarei.

Dažas svarīgas lietas, kas jāpatur prātā pirms dizaina izvēles:

• Jūs varēsiet nomainīt dizainu jebkurā laikā – Weebly mājaslapu veidotājs, atšķirībā no konkurentiem, piemēram, Wix, ļauj mainīt dizainus jebkurā laikā. Kad Jūs nomaināt dizainu, viss saturs ko Jūs būsiet pievienojis savai mājaslapai tiks pārnests uz jauno dizainu un nekas nepazudīs. Tādēļ sākumā nevajadzētu satraukties, kuru dizainu Jūs izvēlaties, jo pēc tam to varēsiet nomainīt.
Weebly piedāvā unikālus dizainus specifiskām nozarēm – lai arī jebkuru dizainu ir iespējams pielāgot jebkurai nozarei, vairums no tiem ir gatavoti kādai specifiskai nišai. Ja Jūs vēlaties veikt pēc iespējas mazāk labojumus dizainā, tad Jums vajadzētos jau sākumā izvēlēties tēmu, kas atbilst Jūsu darbības nozarei. Tad, viss kas Jums būs jāizdara, būs jānomaina attēli, lapu nosaukumi un teksts.
Vienmēr jautājiet sev “Ko es vēlos paveikt?” – dažas mājaslapas savus uzdevumus pilda labāk kā citas. Piemēram, ja Jūsu galvenais mērķis ir likt cilvēkiem uzspiest uz kādas pogas, lai viņi veiktu tālākās darbības, vai atstātu Jums savu e-pastu, ļoti piemērots būs zemāk redzamais dizains. Tā vietā, lai mājaslapas apmeklētājam būtu liela izvēle, kur klikšķināt, piedāvājiet viņam tikai vienu, šajā gadījumā “Izplāno savu piedzīvojumu”, uz kuras apmeklētājs visticamāk arī uzspiedīs.

Ja Jūs vēlaties izveidot vairāk informatīvu mājaslapu, tad Jums noteikti vajadzētu izvēlēties kaut ko līdzīgu zemāk redzamajai. Tai ir skaidra augšējā izvēlne, kurā cilvēki var atrast visu nepieciešamo informāciju par Jūsu produktu vai pakalpojumu. Saites uz citām lapas daļām vajadzētu izvietot arī citur mājaslapā, lai apmeklētājiem būtu vieglāk tajā orientēties un pārvietoties.

weebly dizaini

Jūs varat apskatīt jebkuru interesējošo dizainu vienkārši uzspiežot uz dizaina attēla. Kad būsiet izvēlējušies, Jums atliks tikai nospiest pogu “Start Editing”, kura atrodas labajā augšējā stūrī.

weebly majas lapu izveides platforma

3. Solis: Izvēlaties savas mājaslapas vārdu jeb domēnu

Nākošā lieta, ko Jums vajadzētu izdarīt ir izdomāt mājaslapas nosaukumu jeb domēna vārdu.

weebly domena vards

Ja Jūs vēlaties bezmaksas Weebly mājaslapu, tad vienīgais variants būs izmantot tikai Weebly.com subdomēnu (jusumajaslapa.weebly.com). Jūsu domēns nebūs tik unikāls, bet tomēr tas būs pilnīgi bez maksas.

Ja Jūs vēlēsieties izmantot savu unikālo domēnu, tad vajadzēs izvēlēties no šīm 3 opcijām:

• Saņemiet domēna vārdu no Weebly – Weebly piedāvā domēnu bez maksas pirmo gadu, ja izvēlēsieties kādu no maksas pakalpojumiem. Sākot no otrā gada par domēnu būs jāmaksā ap 20$ gādā.
Iegādājaties domēnu citur un pievienojiet to Weebly – Mēs iesakām domēnus iegādāties GoDaddy.com domēnu reģistrā.
Pievienojiet jau esošu domēnu – Ja Jums jau ir savs domēns, Jūs to varat pievienot savai Weebly mājaslapai. Tas varbūt būs mazliet sarežģīti, bet Jūs varat palūgt lai to izdara Jūsu domēnu reģistrs.

Lai izmantotu savu domēnu Jums jebkurā gadījumā būs jāizmanto Kāds no Weebly maksas plāniem. Visi maksas plāni ietver iespēju izmantot savu unikālo domēna vārdu. Informāciju par cenām atradīsiet 7. punktā.

4. Solis Veidojiet savu Weebly mājaslapu

Kad būsiet izvēlējies savas jaunās mājaslapas domēna vārdu, Jūs tiksiet pārmests uz Weebly mājaslapas veidotāja lapu, kur Jūs arī veiksiet visas nepieciešamās izmaiņas. Lū kā tā izskatās

weebly platfroma

Weebly mājaslapu veidotājs piedāvā šādas iespējas:

 • Elementu izvēlne – elementu izvēlne ir pieejama ekrāna kreisajā malā (ierāmēta sarkana). “Elementi” ir visas komponentes ko Jūs izmantosiet lai pārveidotu savu mājaslapu. Lai lapai pievienotu elementus, vienkārši noklikšķiniet uz elementa un velciet to uz vietu, kur Jūs to gribat novietot.
 • Mājaslapas lapas – Kā vairumam mājaslapu izveides aplikāciju, arī Weebly ir navigācijas izvēlne lapām (ierāmēta dzeltena) ekrāna augšpusē. Jūs varat izvēlēties kādu no šīm lapām un pārveidot pēc nepieciešamības.
 • Mājaslapas priekšskats – Visas darbības ko Jūs veiksiet, uzreiz parādīsies uz ekrāna priekšskatā (ierāmēts zils). Šī ir lieliska funkcija, jo Jums nebūs jāpārlādē lapa, lai redzētu izmaiņas pēc katra elementa pievienošanas.

Lapu pievienošana un labošana

Lai pievienotu, izdzēstu vai labotu lapas savā mājaslapā, vienkārši nospiediet uz “Pages” izvēlnes augšējā Weebly mājaslapu izveides programmas logā. Jūs tiksiet pārvirzīts uz pieejamo lapu sarakstu.

weebly lapas

Kad Jūs sāksiet veidot savu mājaslapu, Jums noteikti būs tikai dažas aktīvas lapas. Šajā dizaina variantā, piemēram, ir aktīvas 4 lapas, kā varat redzēt zemāk.

weebly majaslapas

Lai pievienotu jaunu lapu savai mājaslapai, vienkārši nospiediet + zīmi pa kreisi atrodamajā izvēlnē. Ja vēlaties izdzēst vai rediģēt kādu lapu, nospiediet uz ikoniņas kas ir atrodama blakus katrai lapai.

Jūs varat mainīt lapu izkārtojumu vienkārši noklikšķinot un pārvietojot lapu uz Jums vēlamo vietu, bet ņemiet vērā:

 • Lapa, kas būs visaugstāk, būs Jūsu galvenā lapa. Tā atvērsies pirmā, apmeklējot Jūsu mājaslapu. Tādēļ arī šai lapai blakus būs vēl viena ikoniņa – māja. Tādēļ novietojiet pašā augšā pašu svarīgāko Jūsu mājaslapas lapu.
 • Jūs varat padarīt ikvienu lapu par kādas citas lapas apakšizvēlni. Noklikšķinot un pavelkot kādu lapu zem kādas citas lapas, Jūs to padarīsiet par šīs lapas apakšizvēlni.
 • Lapas, kurām nav apakšizvēlnes būs redzamas Jūsu apmeklētājiem augšējā izvēlnē

Ja Jūs uzspiedīsiet uz ikoniņas pie katras izvēlnes, tad varēsiet veikt dažas noderīgas izmaiņas katrā lapā. Jūs varēsiet lapu paslēpt no lielās izvēlnes, nomainīt lapas izkārtojumu un labot lapas iestatījumus (atslēgas vārdus, lapas aprakstu u.c.)

weebly iespejas

Kā labot vai nomainīt tekstu ar Weebly mājaslapu veidotāju

Lai nomainītu vai labotu tekstu, Jums atliek tikai noklikšķināt uz labojamā teksta. Ja Jūs tikko esiet sācis savas mājaslapas izveidi un vēl neesat ievietojis nevienu tekstu, tad šie lauciņi būs tukši. Uzspiežot uz tukšajiem lauciņiem Jums tiks piedāvāts ievadīt tekstu.

weebly teksts

Lai mainītu tekstus pogām, Jums vajadzēs uzspiest uz pogas un uzspiest uz izvēlnes “Button Text”, tur Jūs varēsiet izlabot pogas tekstu. Kad to būsiet izdarījuši, vienkārši noklikšķiniet ārpus šī loga un izmaiņas tiks saglabātas.

Kā nomainīt vai pievienot attēlus

Sākumā, Jūs gribēsiet nomainīt fona attēlu. To izdarīt ir vienkārši. Nospiediet uz fona attēla un Jums tiks piedāvāta iespēja to nomainīt. Kad būsiet uzspiedis uz pogas “Edit background” jūs tiksiet pārmests uz logu, kur varēsiet izvēlēties nomainīt attēlu vai labot esošo. Jūs varēsiet izvēlēties kādu no Weebly piedāvātajiem attēliem vai augšupielādēt savu attēlu.

weebly atteli

Šādā pat veidā Jūs varat nomainīt attēlu arī mājaslapas galvenei (header).

Ja Jūsu mājaslapā nav ievietots neviens attēls, tad Jūs tos varat pavisam vienkārši pievienot izmantojot “Image” funkciju elementu logā. Ievietojiet attēlu kur vien vēlaties, vienkārši velkot to. Kad būsiet to izdarījuši, nospiediet uz “Upload image” un izvēlieties attēlu ko vēlaties augšupielādēt no sava datora.

weebly atteli 2

5. Solis: izpētiet visus elementus un iespējas

Weebly mājaslapu izveides platforma piedāvā ievietot mājaslapā daudzus dažādus elementus. Katru no tiem šajā rakstā, diemžēl, nevaram apskatīt, tādēļ Jums ar tiem būs jāiepazīstas pašam.

Piemēram, Jūs varat:

 • Nomainīt dizainu jebkurā laikā
 • Pievienot Google karti jebkurai lapai
 • Pievienot atdalītājus
 • Pievienot dažādus mediju failus, ieskaitot Audio un Video failus
 • Pievienot sociālo tīklu ikonas un dalīšanās iespēju
 • Pievienot aptaujas
 • Un daudz, daudz ko citu

Daudzas no šīm darbībām ir ļoti viegli paveicamas. Bet ja Jums radīsies kādas problēmas ar šo mājaslapas izveides platformu, tad Weebly palīdzības lapās atradīsiet lieliskas pamācības. Pamācības ir līdzīgas šai pamācībai – ar bildēm un sīkiem paskaidrojumiem.

 1. Solis: Publicējiet savu jauno Weebly mājaslapu.

Kad būsiet pabeidzis sākotnējo mājaslapas rediģēšanu, varēsiet publicēt savu Weebly mājaslapu. Atcerieties, ka Jūs pēc mājaslapas publicēšanas varēsiet veikt izmaiņas jebkurā laikā, vienkārši ielogojoties vadības panelī. Tādēļ neuztraucaties, ja Jūs mājaslapa nav ideāla to publicējot.

Lai publicētu mājaslapu vienkārši nospiediet oranžo pogu “PUBLISH” labajā augšējā stūrī. Kamēr Jūs izmantosiet bezmaksas verisiju, Weebly vienmēr piedāvās Jums pāriet uz kādu no maksas plāniem, lai Jūs iegūtu savu, orģinālo domēnu. Ja Jūs to nevēlaties, atzīmējiet izvēlni “Izmantot Weebly apakšdomēnu” un turpiniet.

Pēdējā lieta, kas Jums būs jāzidara, būs jāapliecina ka esat cilvēks, ievadot drošības kodu, kas parādīsies. Tad spiediet pogu “OK, Publish My Site”.

weebly majaslapa uznemumiem

 1. Solis: Izvēlieties kādu Weebly plānu Jūs vēlaties izmantot.

Jums var pilnībā pietikt ar bezmaksas plānu. Bet ja Jūs vēlaties profesionāla līmeņa mājaslapu, tad mēs ieteiktu izvēlēties kādu no maksas plāniem, jo tajā ir iekļauts unikālais mājaslapas nosaukums jeb domēns. Papildus tam, jūsu mājaslapai būs pieejamas vairākas jaunas iespējas un interneta veikals ar neierobežotu produktu skaitu.

Šeit būs Weebly piedāvātie plāni un tajos ietvertās iespējas:

 • Bezmaksas – Neierobežotas lapas, hostings, Weebly apakšodmēns, Weebly reklāmas, 500MB atmiņas ierobežojums, blogs, epasta un tiešsaistes čata atbalsts.
 • Starter ($8/mēnesī) – bezmaksas domēns (1 gads), hostings, nav Weebly reklāmas, neierobežota atmiņa, līdz 10 produktiem interneta veikalā (3% transakcijas maksa), epasta un tiešsaistes čata atbalsts.
 • Pro ($12/mēnesī) – Viss kas pieejams Starter plānā + telefona atbalsts, HD kvalitātes audio un video atskaņošana, padziļināta mājaslapas statistika, līdz 25 produktiem interneta veikalā (3% transakcijas maksa), meklēšanas iespēja mājaslapā, iespēja reģistrēties 100 lietotājiem,
 • Business ($25/mēnesī) – Viss kas pieejams Pro plānā + neierobežots lietotāju skaits, SSL drošības sertifikāts, Neierobežots produktu skaits interneta veikalā (0% transakcijas maksa), daudz papildu iespējas interneta veikalā.

Kopsavilkums

Ar Weebly mājaslapas veidošanas platformu, mājaslapu izveidot ir ļoti vienkārši gan privātpersonām, gan mazajiem uzņēmējiem. Weebly Mājaslapu veidošanas platforma ir viegli saprotama un lietojama ikvienam. Vadoties pēc šīs pamācības Jūs varēsiet izveidot savu pirmo mājaslapu ātrāk kā 60 minūšu laikā, neiztērējot ne centu. Un ja vēlēsieties iegūt savu unikālo mājaslapas nosaukumu, tad to varēsiet iegūt par velti, abonējot “Starter” plānu tikai par $8/mēnesī. Weebly būs arī labs variants, ja vēlēsieties izveidot interneta veikalu.

Apmeklējiet www.weebly.com lai izveidotu

savu mājaslapu stundas laikā jau šodien!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma