Kas ir Partnermārketings jeb affiliate mārketings

Partnermārketings jeb affilate mārketings

Partnermārketings jeb affilate mārketings ir kļuvis par populāru veidu kā pelnīt naudu internetā. Šis peļņas veids ir ieguvis lielu popularitāti studentu vidū, jo tas neprasa lielus ieguldījumus, taču var nest lielu peļņu. Partnermārketinga darbības princips ir ļoti vienkāršs, aprakstīšu to soli pa solim

  1. Jūs piereģistrējaties kādā no affiliate mārketinga tīkliem
  2. Jūs ievietojat savā mājaslapā vai blogā linkus un banerus, kas reklamē kādu produktu (smscredit.lv, lattelecom u.t.t)
  3. Ja kāds jūsu lapā uzklikšķina uz šiem reklāmas materiāliem un nopērk produktu, affiliate tīkls saņem komisijas maksu un vēlāk jums izmaksā procentus no tās
ka strada partnermarketings

Šajā attēlā jūs varat redzēt affiliate mārketinga darbības principu

Iespējas partnermārketingā ir ļoti lielas, jo reklamēt var gandrīz jebko. Drēbes, programmas, zāles, automašīnas, pakalpojumus u.t.t. Bet arī konkurence ir liela, jo daudzi vēlas iegūt vieglu peļņu. Uz katru reklamējamo produktu iespējams ir pat vairāki desmiti līdzīgu lapu, kurās produkti tiek salīdzināti, slavēti un nomelnoti.

Latvijas tirgus ir ļoti piesātināts un ir grūti ieiet tirgū, kā arī mērķauditorija rakstot latviski ir ļoti maza – apmēram milions cilvēku. Angliski rakstot mērķauditorija ir daudzas reizes lielāka un arī cilvēku pirktspēja citās valstīs būs lielāka. Tādēļ ja jūs izdomājat taisīt savu pirmo affiliate mājaslapu, tad iesaku darīt to angļu valodā.

Turpmākajos rakstos es varētu pastāstīt vienkāršāko veidu kā izveidot savu web lapu tieši priekš produktu izvietošanas un salīdzināšanas, kā arī citas noderīgas lietas saistītas ar affiliate mārketingu.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Vēlies nopelnīt 100€+ jau šovakar? Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 400€+ eiro!

Pin It on Pinterest