Kā pelnīt naudu no mājām internetā 2022. gadā?

Aplūkosim dažus trendīgus veidus kā pelnīt naudu no mājām, internetā 2022.gadā. Šajā rakstā atradīsiet labākos padomus un trikus, kas ļaus Jums labi nopelnīt. Protams, lai labi nopelnītu,  Jums būs jāiegulda darbs un, iespējams, jāapgūst kas jauns, bet tas noteikti ir tā vērts!

Aplūkosim šādus veidus kā pelnīt no mājām, internetā:

 • Kriptovalūtu tirdzniecība
 • Frīlancings
 • Tiešsaistes skološana
 • Blogošana
 • Mākslas darbu pārdošana
 • Podcast pārraides uzsākšana
 • Sociālo investīciju tīkli
 • Rakstīšana un pašpublicēšana
 • Domēnu pirkšana un pārdošana
 • Aptaujas

Ņemot vērā iepriekšminētās iespējas, dosim Jums padomus kā gūt panākumus neveicot finansiālus ieguldījumus!

1.Kriptovalūtu tirdzniecība!

Kriptovalūtas ir ļoti strauji augošs finanšu aktīvs, kurā ir vērts investēt naudu. Paredzot šo aktīvu kāpumus un kritumus, Jūs varat katru dienu gūt peļņu pērkot un pārdodot kriptovalūtas.

Kopējā kriptovalūtu tirgus realizācija 2020.gadā 1,1 triljons amerikāņu dolāros, bet 2021.gadā jau 2,5 triljoni amerikāņu dolāros.

Kriptovalūtu lietotāju skaits pasaules mērogā 2021.gada janvārī sasniedza 106 miljonus,  Bitcoin adapcijas straujais pieaugums bija galvenais iemesls kriptovalūtu lietotāju skaita pieaugumam par 15,7%.

2.Frīlancings

Kļūt par frīlanceri ir viens no reālākajiem veidiem kā gūt panākumus tuvākajā nākotnē. Frīlancings šobrīd ir viens no populārakajiem veidiem kā, izmantojot modernās tehnoloģijas, pelnīt no mājām.

Kopējais frīlanceru skaits šobrīd ir ap 58 miljoniem un šis skaitlis turpina augt!

Darbus Jūs varat veikt no savām mājām vai jebkuras citas vietas pasaulē, izmantojot savu datoru ar interneta pieslēgumu. Frīlanceri parasti veic tādus darbus kā e-komercija, fotogrāfēšana, videogrāfija, kopiraitings u.c.  Piedāvājot savus pakalpojumus potenciālajiem klientiem arī Jūs varat kļūt par veiksmīgu frīlanceri!

Šajās valstīs frīlancings ir kļuvis par populāru naudas pelnīšanas veidu, visstraujāk augošie tirgi (pēc ienākumiem) ir :

 • Amerikas Savienotās valstis (78%)
 • Apvienotā Karaliste (59%)
 • Brazīlija (48%)
 • Pakistāna (47%)
 • Ukraina (36%)
 • Filipīnas (35%)
 • Indija (29%)
 • Bangladeša (27%)
 • Krievija (20%)
 • Serbija (19%)

3.Strādā kā tiešsaistes skolotājs

Ja jums ir labi panākumi skolā vai koledžā, vai ja esat skolotājs vai eksperts kādā konkrētā jomā, tad šis darbs ir priekš jums.

Daudzi skolēni cīnās, lai nokārtotu eksāmenus un kursus. Jūs varat nopelnīt, palīdzot viņiem un mācot to, ko jūs zināt, un tā varētu būt kāda konkrēta tēma vai nozare.

Šo darbu vari sākt trīs dažādos veidos!

 • Sāc rakstīt blogu – Varat dalīties zināšanās un pieredzē, rakstot savā blogā. Ir daudz blogeru, kas pelna daudz naudas no partnermārketinga un Adsense reklāmas tīkla. Ja jūs esat skolotājs kādā skolā vai koledžā, bet neesat apmierināts ar saviem ienākumiem, šis darbs var sniegt jums gandarījumu, jo tas dod brīvību strādāt un varat pelnīt neierobežotus ienākumus.
 • Izveido YouTube kanālu – Ja tev ir kamera vai telefons, un zināšanas kādā jomā, vari sākt veidot video YouTube! Tev tikai jāizveido video nozarē kuru pārzini un video jāievieto YouTube. Kad būsi sasniedzis pietiekoši daudz skatījumu, varēsi pelnīt ar video izvietotajām reklāmām.
 • Piedāvājiet cilvēkiem kursus par samaksu – Mūsdienās savu tiešsaistes kursu pārdošana ir kļuvusi ienesīga . Viss, kas tev jādara ir jāieraksta vai jānofilmē video par savu tēmu un jāpiedāvā šis pakalpojums tiešsaistē.

4.Izveido savu blogu

Blogu rakstīšana nav nekas jauns. Mūsdienās tas ir kļuvis par ikvienam pieejamu opciju nopelnīt papildus vai padarīt to par savu galveno ienākumu avotu. Izveidojiet blogu, palieliniet cilvēku plūsmu un pievienot Google reklāmas vai partnermārketinga saites Jūsu vietnē.

Protams šī stratēģija var darboties, taču nepārdomātas un ļaunprātīgas reklāmas var kaitināt Jūsu mērķauditoriju, tāpēc tik daudzi lietotāji izmanto reklāmu bloķēšanas rīkus.

Tā vietā, lai paļautos uz reklāmām (kurām nepieciešams daudz skatījumu un meklētājprogrammas meistarību), izmēģiniet dabiskāku pārdošanu ar jaunākajām saistīto produktu programmām, lai gūtu peļņu no sava bloga.

Partnermārketinga programmas maksās Jums par katru piesaistīto klientu. Ja Jūsu vietnei ir liels apmeklētāju skaits un tās tēma ir, piemēram, finanšu vai mājas uzlabojumu nozarēs, daudzi no šiem uzņēmumiem maksās par klientiem, kuriem parādīsiet ceļu uz viņu produktu. Piemēram, jumta būves uzņēmumi un citi būvuzņēmēji vienmēr meklē jaunus vietējos klientus.

Pēc tam varat arī sākt veidot un pārdot savus digitālos produktus savā tīmekļa vietnē un panākt, lai citi reklamē jūs.

Piemēram, varat piedāvāt savu uzticamajiem sekotājiem podkāstus, video vai žurnālu abonementus. Varat arī pārdot savas e-grāmatas, sagatves,, tiešsaistes kalkulatorus, programmatūru vai abonomentus. Jebkurš digitālais produkts, ko jūs varat izdomāt un izveidot, var tikt pārdots jūsu auditorijai, ja vien tas nodrošina viņiem reālu vērtību.

5.Pārdod savas fotogrāfijas vai gleznas

Ja esi labs fotogrāfs, tad vari pārdod savus fotoattēlus dažādās vietnēs tiešsaistē.

Taču, ja esi mākslinieks un protat zīmēt attēlus, dizainus vai gleznas, vari pārdot savus darbus tiešsaistē un nopelnīt diezgan lielas naudas summas.

Daudzi cilvēki dara tieši to pašu!

Šeit izveidoju sarakstu ar dažām vietnēm, kur vari pārdot savus mākslas darbus:

6.Sāc veiksmīgu podcast pārraidi

Audio satura, kā dzīvotspējīga mārketinga satura iespējas ir spēcīgākas kā jebkad. 32% amerikāņu ik mēnesi klausās Podcast – tas ir tas pats cilvēku daudzums, kas regulāri dodas uz baznīcu.

Palaižot savu Podcast apraidi, jūs varat izveidot pats savu šovu, apspriest jums interesantas tēmas, izveidot auditoriju un gūt peļņu no Podcast apraides ar reklāmām un sponsoriem.

Lai sāktu darbu Podcast pasaulē, ir jāizvēlas Podcast apraides uzņēmums failu glabāšanai un koplietošanai ar visām galvenajām platformām, piemēram, iTunes, Stitcher, Spotify un TuneIn.

Labākā podcast viesošanas kompānija ir Buzzsprout, viņi dod bezmaksas Amazon dāvanu karti 20 dolāru vērtībā tikai par piereģistrēšanos!

Viņiem ir brīvais plāns, kā arī trīs apmaksāti plāni, kas svārstās no $12-24 mēnesī. Buzzsprout jūs varat saglabāt neierobežotu apjomu failus,  un 250 GB trafiku mēnesī (tas aptver apmēram 20 000 līdz 40 000 atskaņojumu mēnesī).

Viņi ļauj arī iegult Podcast atskaņotāju tieši jūsu vietnē, un jūs varat parādīt vienu epizodi vai labāko epizožu sarakstu. Kopumā tas ir vienkāršs, intuitīvs rīks, lai sāktu darbu ar podcast.

 7.Sāc pelnīt, pievienojoties sociālo investīciju tīklam

Sociālo ieguldījumu tīkli ļauj sadarboties ar citiem tirgotājiem, veikt informētus darījumus un izmantot tiešsaistes rīkus, lai izsekotu visus savas akcijas, indeksus un kriptovalūtas.

Lūk, daži no labākajiem sociālo investīciju tīkliem:

 • Binance kriptovalūtu tirdzniecības platformai pašlaik ir vairāk nekā 5 miljoni lietotāju vairāk kā 170 pasaules valstīs. Binance tiešsaistes platforma piesaista tūkstošiem jaunu tirgotāju katru dienu, jo tā ir iespējams labākā sociālās tirdzniecības platforma pasaulē.
 • Personal Capital – Tirdzniecības aprindās pazīstams ar nosaukumu “Naudas pārvaldība interneta laikmetam”, Personal Capital palīdz jums veikt finanšu ieguldījumus, izmantojot gudru, uz datiem balstītu pārvaldības pieeju.
 1. Pelnīt naudu ar rakstīšanu un pašpublicēšanu!

Ir bezgalīgas iespējas pelnīt naudu tiešsaistē, ja tu izbaudi rakstīšanu. Agrāk, tev bija jākļūst par profesionālu žurnālistu vai jāpaļaujas uz aģentu un izdevēju, lai pārdotu savu romānu, tas jau sen ir pagājis.

Vai vienmēr esat vēlējušies uzrakstīt grāmatu vai īsu stāstu? Tagad ar Amazon KDP (Kindle Direct Publishing) palīdzību var ērti publicēt savu darbu un sākt to pārdot Amazon. Hjū Hovijs (Hugh Howey), pats sevi publicējošs autors, kas ieguvis balvas, to ievietojis “#1” bestselleru sarakstā, un tagad viņa grāmata ir veidota kā filma.

Papildu naudu var nopelnīt arī, pārdodot video un audio failus cilvēkiem.

Vai jūs vairāk interesē rakstu rakstīšana? Jūs varat nopelnīt daudz naudas kā ārštata rakstnieks uzņēmumiem. Ir daudz blogu veidošanas mājaslapas, tostarp ProBlogger. Vai arī varat rakstīt viesu ziņas citu personu blogos. Vienkārši meklējiet Google “apmaksātas viesa ziņu” un savu nozari.

9.Pērc un pārdod domēnu nosaukumus!

Kad kāds saka, ka grib pelnīt internetā, reti kad iztēlosies domēnu tirdzniecību.

Tomēr tas var būt diezgan ienesīgs variants!

Taču, ja domājat, ka varēsiet nopelnīt bez saistībām, tad jums būs piemērots kas cits.

Lai gan, pērkot un pārdodot domēnu vārdus, varat gūt pieklājīgus ienākumus, tomēr nevarat paļauties tikai uz to.

Bet es neizslēgšu iespēju par peļņu, jo daži cilvēki ir ieguvuši milzīgus ienākumus no domēnu tirdzniecības.

Šeit ir saraksts ar visdārgāk pārdotajiem domēnu nosaukumiem:

 • CarInsurance.com — $49.7 miljoni
 • Insurance.com — $35.6 miljoni
 • VacationRentals.com — $35 miljoni
 • PrivateJet.com — $30.18 miljoni
 • Voice.com — $30 miljoni
 • Internet.com — $18 miljoni
 • 360.com — $17 miljoni
 • Insure.com — $16 miljoni

Un tur vēl nebeidzas šis saraksts!

Iemesls, kāpēc es rādu šo sarakstu, ir radīt priekšstatu, ka dažreiz tas var izrādīties ārkārtīgi ienesīgs.

Rentabilitāte ir atkarīga no divām būtiskākajām jomām:

 • Kam pieder kvalitatīvs domēna nosaukums
 • Veids, kādā tiek reklamēts domēna nosaukums

Kā jau minēju, tas viss ir saistīts ar domēna nosaukuma kvalitāti, un pārējais ir atkarīgs no tā, kā jūs to reklamējat.

Izņemot iepriekš minētos, jāņem vērā vēl daži padomi, ja vēlaties nopelnīt, pērkot un pārdodot domēnu nosaukumus.

Padomi domēnu pārdošanai un pirkšanai, lai iegūtu visaugstāko peļņu:

 • Sašaurini mērķauditoriju – Sākotnēji nekoncentrējies uz domēna pārdošanu visbagātākajam pircējam; Izvēlies pareizos atslēgvārdus.

10.Pievienojies aptaujas vietnēm

Atpūsties savās mājās,  dzert kafiju, pildīt aptaujas un saņemt naudu.

Parasti aptauju vietnēs vari nopelnīt no 1-20 ASV dolāru par vienu aptauju. Sākumā tas var šķist maz, taču ja izpildi vairākas aptaujas dienā varēsiet nopelnīt lielisku kabatas naudu.

Piemēram, ‘’Survey Junkie’’. Šajā vietnē vari pildīt aptaujas pēc sava profila izveides. Tad tev piedāvās dažādas aptaujas, kas būs vispiemērotākās tev.

Turklāt saņemt samaksu ir ļoti viegli, jo Jūs varat uzreiz izmantot savus virtuālos punktus savā PayPal kontā vai saņemt e-dāvanu kartes pēc katras aptaujas. Katrā aptaujā varat nopelnīt no 50 līdz 450 punktiem. Viens tūkstotis punktu ir līdzvērtīgi $1 uz Survey Junkie.

Ir skaidrs, ka aptauju vietnēs Jūs gūstat iespēju nopelnīt pienācīgus papildus ienākumus. Ja ir nepieciešams nopelnīt nedaudz kabatasnaudas, tad pievienoties aptauju vietnei būs perfekts risinājums.

Lūk daži plusi pievienojoties kādai aptaujas vietnei:

 • Nav noteiktas darba stundas, aptaujas vari veikt kad vien vēlies;
 • Bez pārvietošanās (darbs no mājām);
 • Darbs ir pavisam vienkāršs;
 • Pildīt aptaujas nepatērē daudz laika!

4 Replies to “Kā pelnīt naudu no mājām internetā 2022. gadā?”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest