Kā strādā Avon Tīkla Mārketings

Atsauksmes par Tīkla Mārketingu: Arī Avon ir tīkla mārketinga kompānija? 

Tas varētu šķist neticami, bet es arī biju pārsteigts šo uzzinot. Daudzi cilvēki domā, ka tīkla mārketings(turpmāk tekstā MLM) ir krāpšana un MLM ir zīme, ka kaut kas nav droši. 

Kad Tu iedomājies par Avon, droši vien nāk prātā, ka tā ir kompānija, kuru  vada mājsaimnieces, kurām var uzticēties un kuras nodrošina ļoti labus produktus. 

Avon, ar gadiem ilgo prestižu un slavu, tomēr ir MLM kompānija. Tas kā strādā Avon pārdevēji man bija pārsteigums un tāpēc izdomāju noskaidrot kā veidojas Avon pārdevēja karjera. 

Avon 1886.gadā izveidoja Deivids H. Makkonels. Sākotnēji viņš tirgoja grāmatas, izradījās, ka viņam ir ķēriens uz MLM un viņš spēj izpārdot noliktavas vienā mirklī. 

MLM ir tas, kā Avon pārdevēji ir kļuvuši turīgi un arī Tu vari iemācīties soļus, kas jāzina, lai kļūtu par veiksmīgu izplatītāju Avon vai jebkurā citā MLM kompānijā. 

Internetam kļūstot par aizvien svarīgāku ikdienas sastāvdaļu, MLM un mājās bāzētas kompānijas kā Avon ir tās, kuru darbinieki pelna tūkstošus, tikai pateicoties  internetam un tiešsaistes mārketingam. 

Cerams šis raksts Tev palīdzēs saprast vai Avon ir īstā biznesa iespēja priekš tevis. 

avon tikla marketings

MLM atsauksmes: Avon biznesa iespējas 

Avon, ja Tu vēl nezināji, ir Tīkla mārketinga (MLM) kompānija, kura ir viena no konkurētspējīgākajām kompānijām tīkla mārketingā kosmētikas jomā. Blakus kosmētikai un ādas kopšanas produktiem, iespējams arī atrast dažādas sezonālas dāvanas un citus produktus. 

Avon ir tik daudz un plaši izplatītu produktu, ka gada apgrozījums ir pāri 10 miljardiem. Kā arī viņiem ir 6,4 miljonu MLM konsultantu visā pasaulē. 

Lielākoties konsultantes ir sievietes, bet gan sievietes, gan vīrieši ir spējīgi sākt kā Avon izplatītāji no paša sākuma un kļūt veiksmīgi. 

Vienas no populārākajām izplatīšanas metodēm ir organizēt mājas ballītes, vai noliekot katalogu darba atpūtas telpā vai ģimenes ārsta uzgaidāmajā telpā. 

Veiksme, strādājot Avon, ir atkarīga tikai no pūlēm, ko pats ieliec reklamēšanā un kļūšanā par ietekmīgāko Avon izplatītāju savā apkārtnē. 

Cilvēki jau uzticas Avon kā pārbaudītai vērtībai, tāpēc tas ir plus uzsākot savu karjeru MLM pasaulē. 

Kā uzsākt savu darbību Avon? 

Kad uzsāc Avon biznesu Tu investē 10€. Tas ir ļoti lēti salīdzinājumā ar summām, ko prasa ieguldīt citas MLM kompānijas. 

Lai kļūtu par Avon izplatītāju, apmeklējiet šo lapu.

Iesākot, Tev tiek maksāta komisija 50% apmērā, iekļaujot tiešsaistes pasūtījumus virs 50€. (Paturi prātā, ka tiešsaistes mārketingā ir liela konkurence, tāpēc Tev jāzina kā veidot karjeru tiešsaistē, ja vēlies attīstīties kā Avon tiešsaistes izplatītājs.) 

Lielākais pārbaudījums ar ko saskarsies, ir atrast klientus, kuriem vēl nav savs Avon konsultants. Avon produkti jau ir pierādījušies kā uzticami un kvalitatīvi, tādēļ Tev nebūs grūtības tos tirgot, ja atradīsi ieinteresētus cilvēkus. 

Runājot par ieinteresētību, Avon tiek internetā meklēts vairāk kā 10 miljons reizes MĒNESĪ. Tāpēc mēģinājums veidot karjeru tiešsaistē var būt kā neliels izaicinājums.

Tirgot produktus var būt nedaudz apgrūtinoši ar visu pastāvošo konkurenci. Lai pārvarētu šīs grūtības, vari izmantot MLM iespēju, ko piedāvā Avon un mēģini atrast jaunus cilvēkus, kuri vēlētos būt Avon izplatītāji. 

Katrs jauns izplatītājs, ko piesaisti, palīdzēs būvēt Tavu Avon izplatītāju ķēdi un nopelnīt vairāk naudas. 

Lai pelnītu naudu no Team Volume, kas veidojas no Tevis piesaistītajiem konsultantiem, Tev ir jāsasniedz Avon Unit Leader līmenis. 

Lai nokļūtu šajā līmenī, ir nepieciešams: 

  • Personīgi pārdot produktus vismaz 250€ apmērā 
  • Tevis pievienotajiem Avon izplatītājiem kopumā ir jāpārdod produkti 1200€ vērtībā(skaitās tikai maksimums līdz 5 izplatītāju ietirgojums)

Tā pat kā citās MLM kompānijās, Tu vari nopelnīt no 3-7% no Tevis sarunāto izplatītāju ietirgojuma.  Lai šis būtu iespējams Tavam ietirgojumam jābūt vismaz 100€ un 0.5-1% pasūtījumu ir jānāk no Taviem konsultantiem, kuriem arī ietirgojumam ir jābūt katram vismaz 100€. 

Ja vēlies pelnīt tūkstošus kā Avon izplatītājs, Tev ir lieliski jāpārzina tiešsaistes tīkla mārketings, lai būtu stabili ienākumi. 

Tev ne tikai ir jānodrošina stabili ienākumi no Avon klientiem, bet arī regulāri jāpiesaista jauni cilvēki kā Avon izplatītāji. Viņiem arī ir jādara tas pats un jāpalīdz Tev veidot ķēdi ar izplatītājiem. 

MLM atsauksmes: Avon izplatītāja apmācības 

Tātad, Tu vēlies pievienoties Avon un kļūt par Avon izplatītāju. Tev iet pie sirds viņu produkti un zini, ka tā ir uzticības vērta kompānija. 

Bet kā iegūt klientus? 

Atslēga ir veiksmīga skatījumu plūsma. 

Tu vari nodrošināt skatijumu plūsmu, samaksājot vadošajiem līderiem, kuri Tevi var noreklamēt. Bet jāatceras, ka daudzi cilvēki tā dara un konkurence tik un tā būs liela. 

Ir labāk iegūt plūsmu dabiskā veidā, jo regulāra maksāšana par klientu plūsmu vēlāk var kļūt neizdevīgi. 

Un šeit ir vieta parunāt par interneta mārketinga apmācībām. 

Avon diemžēl nav labākās tiešsaistes pārdošanas apmācības(vismaz ne tik labas kā varētu būt). Šis ir redzams no tā cik daudz cilvēki Google pārdošanas topu augšgalos nav Avon izplatītāji. 

Ir daudz MLM kompānijas, kurām ir daudz labākas apmācības nekā tās, ko Avon piedāvā saviem izplatītājiem. Lielisks izplatītājs ne tikai zinās kā popularizēt savu Avon produktu mājaslapu, bet arī kā skatījumus pārvērst reālos darījumos.

Ir svarīgi kā Avon izplatītājam atrast tiešsaistes mentorus, kuri zina kā ierindoties topu augšgalos un šādi palielināt savu ietirgojumu. Viņi var palīdzēt pārvarēt visus sarežģījumus, kas saistās ar tiešsaistes produktu pārdošanu un padarīt šo darbu vieglu un izbaudāmu. 

Tev nebūs jāuztraucas par mājas ballītēm un lūgšanu draugiem pēc palīdzības, šo vari darīt tikai prieka pēc, ja vēlies. 

Kad būsi iemācījies kā izveidot efektīvu mājaslapu, varēsi izmantot iegūtās iemaņas daudziem biznesiem, kuros nākotnē iesaistīsies, pat ja izvēlēsies neturpināt sadarbību ar Avon. 

Ar īstajiem mentoriem, vari viegli pelnīt naudu internetā ar vai bez Avon palīdzības. 

MLM atsauksmes: Avon kompensāciju plāns 

Ja Tu izdomā pievienoties Avon, tad Tev ir arī jāzina, ko vari sagaidīt no Avon kompensāciju plāna un vai tas Tev derēs vai nē. 

Avon izplatītājam Tev ir divi galvenie veidi kā pelnīt naudu. 

Kā pelnīt ar Avon – #1 

Pirmais veids kā pelnīt ar Avon ir caur Pārdošanas līderu programmu. 

Tas ir klasiskais veids kā strādā lielākā daļa MLM un tādā veidā var nopelnīt pieklājīgu naudas summu. 

Tavas komisijas būs balstītas uz tā cik daudz citus izplatītājus Tev būs izdevies piesaistīt Avon izplatīšanai un Tavai Avon Izplatītāju komandai. 

Ja Tev ir 4 izplatītāji, ko Tu piesaistīji, kuru ietirgojums ir vismaz 1000€, tu sāksi pelnīt komisiju 1-5% apmērā. 

Ja tu kļūsti par Advanced Unit līderi (Tev ir vismaz 10 Avon izplatītāji Tavā ķēdītē un ietirgojums ir vismaz 3000€), Tu nopelni 1,2 un 4% no vispārējā ietirgojuma. 

Executive līderim, Tev vajadzēs 12 izplatītājus un tad Tu vari sākt pelnīt no visas kompānijas kopējajiem ienākumiem. 

Kā pelnīt ar Avon – #2 

Pārdodot Avon produktus ir otrs veids kā pelnīt. 

Tu vari izvēlēties vai iegādājies produktus par vairākumtirdzniecības cenām un pārdod tos privāti organizētos pasākumos, vai vari pārdot pa taisno tiešsaistē vai ar kataloga palīdzību. 

Avon katru gadu veic vairākas reklāmas kampaņas, tāpēc komisijas nauda var nedaudz mainīties un Tavi ienākumi var nebūt visu laiku vienādi. 

Avon izplatītāji sākumā pelna 40% komisijas naudu no produktu pārdošanas un vēlāk tie kļūst par fiksētiem 20%. 

Tiek piedāvāti arī pirmreizējie bonusi un citi stimuli no Avon puses. 

Ja domā izmantot iespēju piepelnīties ar MLM, tad diemžēl jāpavēsta, ka  procentuāli liela daļa izplatītāju pelna mazāk kā 500€ gadā. Ja skatās uz visām MLM kompānijām kopumā, tad vispārēji ir tikai 1%, kurš gadā nopelna daudz. 

Cilvēki, kuri labi pelna, noteikti zina kā veicināt skatījumu plūsmu tiešsaistē un kā to pārvērst ietirgojumā. 

Tāpēc ir svarīgi sevi izglītot tiešsaistes mārketingā, pirms uzsākt savu karjeru kā Avon izplatītājam. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest