MXC kriptovalūtas mainings

Varbūt lasījāt rakstu, kā es mainoju HNT jeb Helium kriptovalūtu.

Daudzi no Jums noteikti zina, ka jau ilgu laiku ir iespējams mainot jeb rakt Bitcoin un Etherium kriptovalūtas, taču šobrīd tās nav vienīgās iespējas. Vēl ir manis jau pieminētais Helium, Monero, Litecoin, Etherium Classic, Dogecoin, Zcash un citas kriptovalūtas.

Lielāko daļu no mainojamajām valūtām var rakt izmantojot jaudīgus datorus un videokartes, taču šobrīd ar vien populārāka paliek IoT tīklu veidošana. IoT jeb Internet of Things, latviski – lietu internets palīdz visām mūsdienu ierīcēm un mēraparātiem pārsūtīt datus.

Piemēram, Helium tīkls Eiropā darbojas 868 Mhz frekvecē un visas Helium antenas pārraida signālus pa šo frekvenci.

Līdzīgi Helium, arī tiek veidots MXC jeb MatchX tīkls, kas tomēr atškiras no Helium.

Aplūkot MatchX M2 Pro

mxc cena

MXC kriptovalūtas cena

Kā pelnīt naudu mainojot MXC kriptovalūtu?

Galvenā atšķirība starp Helium un MXC ir tā, ka lai nopelnītu naudu ar MXC, Jums apkārt nav obligāti jābūt daudz citām ierīcēm. Tā vietā, vienkārši pieslēdzot savu MatchX M2 PRO maineri pie elktrības un interneta, jūs jau tajā pašā dienā sāksiet pelnīt zināmu naudas summu.

Par MatchX M2 Pro kriptovalūtas maineri:

  • Viens maineris pelnīs 10–14 USD katru dienu no jebkuras vietas. Tā ir unikāla īpašība starp IoT tīkliem, jo ​​vairumā citu IoT tīklu jūsu peļņa būs atkarīga no atrašanās vietas, un no tā, cik tālu vai tuvu maineri atrodas viens no otra.
  • Vairāki MatchX M2 Pro maineri var atrasties vienā mājā vai telpā, un katrs maineris nopelnīs iepriekš minēto summu (citos IoT maininga tīklos ir nepieciešams, lai iekārtas būtu, piemēram, 300 metru attālumā viena no otras, lai tās pelnītu vairāk).
  • Nav nepieciešams, lai tuvumā būtu citi M2 Pro maineri, lai nopelnītu iepriekš minēto naudas summu. Jūs varat pieslēgt pie elektrības savu M2 Pro maineri laukos vai priekšpilsētā, un jums tuvumā nebūs neviena cita M2 Pro, jūs tāpat nopelnīsit iepriekš minēto naudu. Citos IoT tīklos to sauc par “vientuļo vilku problēmu”, un viņi ar to cīnās. Tas ir tāpēc, ka citiem tīkliem ir nepieciešams, lai citi maineri būtu pietiekami tuvu, lai uztvertu to signālu. Ja nebūs neviens kas uztver signālu, tad arī nebūs nekādu ienākumu. Tas tā nav MXC maininga gadījuma!
  • Nerok tikai vienu kriptovalūtu (MXC). M2 Pro maineri rok ne tikai vietējo MXC kriptovalūtu (kā to dara citi IoT maineri), bet arī Bitcoin (testnet fāze), DHX (iepriekšēja ieguve) un ir paredzēts pievienot arī citas kriptovalūtas. Šajā ziņā M2 Pro maineris ir unikāls un neviens cits maineris to nespēj izdarīt.
  • Papildus maininga ienākumi. Tā kā MXC tīkls turpinās attīstīties, ir sagaidāms, ka tie, kas visvairāk pārraidīs IoT datus (piemēram, tie, kas atrodas pilsētu centros vai to tuvumā vai kurus ieskauj visvairāk IoT sensoru datu), tiks atalgoti ar papildus MXC monētām, dažos gadījumos tās varētu būt ļoti ievērojamas summas.
  • Varat pārvaldīt visus savus M2 Pro mainerus, izmantojot vienu DataDash lietotni.

Aplūkot MatchX M2 Pro

Fakti par M2 Pro maineri:

MXC tīkls izmanto “Proof of Participation” (PoP), nevis “Proof of Coverage” (PoC) kā atlīdzības ieguves protokolu. PoP ir unikāla MXC, jo lielākā daļa citu IoT tīklu izmanto PoC. PoP nodrošina M2 Pro elastību un konsekvenci, vienlaikus nodrošinot izcilu IoT pārklājumu un par to atalgojot.

MatchX M2 Pro maineris ir piemērots pat ekstremāliem un skarbiem laikapstākļiem un izmantošanai ārpus telpām. Tas ir pieslēdzams Wi-Fi, un tas ir patiesi “iespraud un sāc pelnīt”— to var iestatīt un sākt mainot mazāk nekā 20 minūšu laikā.

MXC kriptovalūtu var iegādāties vairākās lielās kriptovalūtu biržās, piemēram, Huobi, gate.io, bithumb, OKEX, ChainX un citās.

M2 Pro var iegādāties MatchX.io, un parasti maineris tiek piegādāts 1–2 nedēļu laikā. (Citi IoT tīkli ir saskārušies ar vairāku mēnešu kavēšanos, piegādājot savus mainerus)

M2 Pro izmaksas ir aptuveni 2500 eiro par vienu maineri, kas parasti tiek atpelnīts apmēram 200-250 dienās, izmantojot iepriekš minētos skaitļus.

M2 Pro maineri ir iegādājušies jau vairāk nekā 27 tūkstoši cilvēku visā pasaulē. Arī Latvijā ir vairāk nekā 100 aktīvi MXC maineri.

MXC tīkla lielumu un izaugsmi var redzēt šeit www.mxcmapper.com

Aplūkot MatchX M2 Pro

MXC maineri latvija

M2 Pro maineru izvietojums Latvijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest