Nopirku 114 VIRŠI-A akcijas un ieguvu investora karti

Pēdējā laikā ļoti daudz sanāk dzīvoties pa investīciju pasauli. Šobrīd esmu investējis gan kriptovalūtās, gan akcijās, kriptovalūtās Binance platformā, esmu iegādājies Helium un MXC kriptovalūtu mainerus, esmu ieguldījis VIAINVEST P2P aizdevumu platformā un nu arī investējis Nasdaq Baltic biržā, nopērkot 114 VIRŠI-A akcijas.

Kāpēc es iegādājos viršu akcijas?

Man bija diezgan daudz iemesli. Pirmkārt jau vēlējos iegūt viņu investoru karti, kas sniedz labas atlaides (piemēram, garšīgā Viršu kafija ar 30% atlaidi). Tāpat, Virši ir 100% latviešu uzņēmums, kas mūsdienās ir retums. Es domāju, ka šim uzņēmumam priekšā ir tikai labas lietas, jo viņi patstāvīgi ne tikai paplašina savu degvielas uzpildes staciju tīklu, bet iegulda naudu arī dažādos zaļās enerģijas projektos.

Saviem investoriem VIRŠI-A piedāvā ļoti pievilcīgas atlaides savās degvielas uzpildes stacijās, kas noteikti man bija viens no faktoriem, kādēļ izvēlējos investēt vairāk nekā 500 eiro šajā uzņēmumā. Tā kā es ikdienā pārvietojos ar automašīnu, tad savas dividendes no šīs investīcijas es varu saņemt katru dienu. Viršu akcionāru karti var saņemt ikviens, kas iegādājās vismaz 100 akcijas uz aizpilda pieteikuma anketu šeit.

Kādi ir VIRŠI akcionāru kartes ieguvumi:

– 7 centu atlaide katram degvielas litram/kilogramam visiem degvielas veidiem (DD, E98, E95, LPG, CNG)
– 30% atlaide kafijas dzērieniem
– 30% atlaide uz vietas gatavotajiem ēdieniem (visi ēdieni no aktuālās ēdienkartes)
– 30% atlaide autoprecēm
– 30% atlaide izlejamajam vējstiklu šķidrumam
– 30% atlaide automazgāšanai

Pieņemot, ka es katru mēnesi nopērku 100 litri degvielas (1.30€/l), 10 kafijas krūzes (2€/gab.), 10 hotdogus (2€/gab.), trīs reizes mazgāju automašīnu (6€/reize), iegādājos autopreces (10€/mēnesī).

Mans ietaupījums būtu 7€ uz degvielu, 6€ uz kafiju, 6€ uz hotdogiem, 6€ uz automazgāšanu, 3€ uz autoprecēm.

Kopējais ietaupījums mēnesī – 28€.

Ietaupījums gada laikā būtu 336€, kas gandrīz jau būtu atpelnījis ieguldīto naudu nopērkot 100 viršu akcijas.

Šis aprēķins ir teorētisks, jo es nekad neesmu veltījis laiku, lai aprēķinātu savus vidējos tēriņu degvielas uzpildes stacijās. Noteikti, cilvēkiem, kam darba pienākumos ir daudz jāpārvietojas ar auto šis ietaupījums varētu būt pat vēl lielāks un akciju iegādes cena pilnībā tiktu “atsista” ar investoru lojalitātes kartes atlaidēm.

Kā iegādāties VIRŠI akcijas?

Viršu akcijas var iegādāties ikviens, kam ir konts kādā no Latvijas bankām. Zemāk esošajā attēlā varat redzēt kā to izdarīt katrā bankā:

virsi akcijas iegade

Savas 114 akcijas es iegādājos caur Swedbank. Es atvēru investīciju kontu, pārskaitīju naudu no sava personīgā konta uz savu investīciju kontu un iegādājos akcijas. Šis process aizņēma mazāk nekā 30 minūtes.

Cik ātri Jūs saņemsiet savu investora lojalitātes karti?

virsi akcionaru lojalitates karte

Savu investora lojalitātes karti man nācās gaidīt apmēram 3 nedēļas, kopš pieteicos tās saņemšanai mājaslapā. Investoru programmas noteikumos ir norādīts, ka pretendenti šīs kartes saņemšanai tiek aktualizēti katra mēneša 10. datumā. Kas nozīmē to, ja Jūs pieteiksieties lojalitātes programmai 11. datumā, jums var nākties gaidīt pat pusotru mēnesi, lai saņemtu savu karti. Izdevīgākais laiks, lai pieteiktos investoru lojalitātes programmais ir mēneša pirmie datumi. Tad ap 20. datumu Jūs jau varētu saņemt savu karti. Tā Jums tiks piegādāta aploksnē ar kurjeru.

Cik šobrīd ir vienas VIRŠI-A akcijas cena?

Precīzu VIRŠI-A akcijas cenu Jūs vienmēr varat noskaidrot Nasdaq Baltic biržā – VIRŠI-A akcijas cena.

Šodien, 28. janvārī, viena Virši akcijas cena ir 4,45€, kas ir par 2 centiem zemāka, nekā to varēja iegādāties IPO (akciju sākotnējais publiskais piedāvājums) – 4,49€. Starp citu, Virši akcijas IPO ietvaros, šī uzņēmuma akcijas iegādājās 9979 investori, kopā nopērkot 735 489 akcijas, kuru kopējā vērtība bija ap 7,8 miljoniem eiro.

Pēc IPO Virši akcijas pieredzēja diezgan strauju kāpumu, akcijas cenai pārsniedzot 6€ robežu, bet pēc tam sekoja straujš cenas kritums un šobrīd cena “peld” ap cenu 4,50€ par akciju.

VIRŠI-A-Tirdzniecība

VIRŠI-A cenas grafiks

Kādas ir VIRŠI-A akcijas cenas nākotnes prognozes?

Es absolūti nejūtos kompetents prognozēt šīs akcijas cenu nākotnē, bet es ticu, ka tā pieaugs. Papildus tam, es jau izbaudu investoru lojalitātes kartes sniegtos bonusus un ietaupu naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma