155$ peļņa – Februāris eToro tirdzniecības platformā

 

Kā jau vairākas reizes esmu minējis slēgtajā Facebook grupā, katru mēnesi taisīšu publiskas atskaites par saviem ieguldījumiem eToro sociālajā treidinga platformā. Kādēļ es izvēlējos tieši eToro platformu, varat izlasīt rakstā – Mana pieredze ar eToro tirdzniecības platformu.

Februāris bija mans otrais pilnais mēnesis eToro tirdzniecības platformā. Savu investīciju stratēģiju es arī aprakstīju vienā no iepriekšējiem rakstiem: Kā pārvērst divus tūkstošus vienā miljonā. Šobrīd es sekmīgi esmu izpildījis šī miliona čelendža otro mēnesi, jo pirmajā mēnesī mana peļņa bija 260$ jeb 11,82%. Šomēness neliels kritums peļņā – 155$ jeb 5,47%, bet tāpat es esmu sasniedzis mērķa peļņu mēnesim.

etoro pelna februari

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Tātad mana investēšanas stratēģija ir sekojoša – sākuma kapitāls 2000$ un pēc tam katru mēnesi veikt iemaksu vēl 200$ apmērā. Janvāra sākumā papildināju savu kontu tā, lai būtu veiktas iemaksas tieši 200$ apmērā. Katru nākošo depozītu veikšu katra mēneša pirmajā datumā. Kopējais paša investīciju apjoms gadā būs 4400$. Es pat esmu izveidojis tabuliņu ar savu eToro investīciju plānu.

investīciju plāns

Mans eToro investīcju plāns 2021. gadam

Tā kā šobrīd jau ir marts, esmu veicis naudas iemaksas 2600$ apmērā. Peļņa pa diviem mēnešiem ir 416$, kas nozīmē, ka man jau ir 3016$ ko ieguldīt akcijās un par ko kopēt cilvēkus. 5% mēnesī var nešķist nekas daudz, bet ja šādu atdevi no investīcijām izdodas iegūt katru mēnesi, tad gada griezumā peļņa ir ļoti patīkama! Šādi turpinot, varētu pat cerēt gadu pabeigt ar 10 000$ šajā investīciju kontā.

eToro nosaukumā ir “sociāla tirdzniecības platforma”, jo tajā ir iespējams kopēc citu cilvēku profilus – Jūsu ieguldītā nauda pelnīs tik daudz, cik konkrētais tirgotājs nopelnīs no saviem ieguldījumiem.

Februāra mēnesī es kopēju 4 cilvēkus – par vienu vairāk nekā janvārī, jo izdomāju, ka februāra iemaksu ieguldīšu kāda cita cilvēka portfolio, un tas bija diegzan labs lēmums. Tātād manis kopēto cilvēku rezultāti februārī:

Harry Stephen Harrison (-0.39%)

Hugo Angelo Lucien Manenti (3.52%)

Jeppe Kirk Bonde (4.15%)

Can Zhao (9.61%)

Iepriekšējo mēnešu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Šomēness manu kopēto cilvēku portfeļi nebija tik sekmīgi kā pagājušajā mēnesī, bet es par to neesmu ļoti vīlies, jo februāris kopumā bija ļoti slikts mēnesis akciju tirgos.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Kas notika akciju tirgū februārī?

Februāris akciju tirgū bija sliktākais no maniem diviem pirmajiem mēnešiem. Patiesībā, februāris bija ļoti slikts mēnesis, jo ļoti daudzas akcijas zaudēja vērtību pat par 30%. Tādēļ es esmu priecīgs, ka šo mēnesi vispār varēju noslēgt ar plus zīmi.

 

akciju zaudējumi

manu ieguldījumu “ēnas puse” 🙂

Jā, tirgojoties ar akcijām, ne vienmēr Jūsu acis priecēs cipari zaļā krāsā (peļņa). Bieži vien arī būs jāspēj noskatīties uz akcijām, kuru vērtība ir ievērojami kritusies, salīdzinot ar brīdi, kad Jūs tās iegādājāties. Tā nu ir sanācis arī man, ka liela daļa no akcijām, kas atrodas manā portfelī ir zaudējušas savu vērtību, kā redzat, viena pat 40,90% apmērā.

Bet akciju tirgos ir tāds teiciens – Zaudē tikai tie, kuri pārdod. Un es netaisos pārdot akcijas, kamēr tās ir mīnusos. Sēdēšu un gaidīšu, kad tās atkal atgūs savu vērtību un varēšu tās pārdot ar peļņu.

Ja man ir tik daudz akcijas ar lieliem mīnusiem, kā tad es nopelnīju?

Dažas no akcijām, kas atrodas manā portfelī ir ar lielu potenciālu. Februārī akcija OCGN, kas nodarbojas ar jaunas COVID19 vakcīnas izstrādi, vienā brīdī pat seškāršoja savu vērtību. Es šo akciju iegādājos pa 3.2$ un vienu deinu februārī tā maksāja pat 18$. Es pārdevu nelielu daļu no saviem ieguldījumiem šajā akcijā un nopelnīju 100$. Un es esmu diezgan drošs, ka arī marta ienākumi lielā mērā būs atkarīgi no šīs akcijas. Ja tā iegūs FDA asptiprinājums savai vakcīnai, tad tās vērtība varētu sasniegt pat 30-50$, kas man nozīmētu lielu peļņu.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Varētu teikt, ka mani ieguldījumi ir riskanti, bet man šķiet, ka man pieejamie līdzekļi nav tik lieli, lai ieguldītu stabilās akcijās, kas ik gadu sniedz nelielu atdevi. Tāpēc es skatos uz akcijām ar lielu izaugsmes potenciālu maksimāli īsā laikā. Man arī tas nemaz neliekas tik riskanti, jo maksimālais zaudējums ir vienāds ar ieguldīto summu, bet peļņa var būt pat 10x vai vairāk. Protams, es katrai akcijai cenšos pats paredzēt vai meklēju informāciju par reālistiskām prognozēm, tāpēc citreiz tie būs 100%, citreiz 300%.

Kādēļ nevajag pārdot akcijas ar mīnusiem un kādos gadījumos to darīt?

Aplūkojiet jebkuras akcijas grafiku – tajā būs kāpumi un kritumi. Neviena akcija nekad nav sasniegusi savu vērtību bez kritumiem. Pēc lieliem izaugsmes posmiem vienmēr seko cenu konsolidācija jeb kritums. Un tas ir pavisam normāli! Kā piemēru varam aplūkot AAPL akciju:

apple akcijasVisbiežāk iesācēji nopērk akcijas posmos, kad cena ir visaugstākā, pēc kā arī parasti seko cenas neliels kritums un tiek nospiesta panikas pārdošanas poga. Bet ja paskatās lielo bildi, tad šādas cenas svārstības ir bijušas vienmēr, tomēr labu uzņēmumu akcijas vienmēr izaugs dēļ saviem darbiem.

Kādus resursus es izmantoju lai uzzlinātu jaunumus par karstākajām akcijām?

Viens no maniem iecienītākajiem resursiem, kur uzzināt aktualitātes par akciju tigū notiekošo ir investoru sociālais tīkls Stocktwits. Šī portāla galvenā priekšrocība ir tā, ka katrai akcijai ir sava ziņu plūsma, kurā visi šī portāla lietotāji var dalīties ar savām domām par akcijām, kriptovalītām un citiem aktīviem.

Vēl viena ļoti forša lieta, ko šis portāls piedāvā, ir sekošana konkrētām akcijām. Jūs varat piesekot šīm akcijām un redzēt šo akciju pre un post market informāciju – redzēt vai šo akciju vērtība pēc tirgus aizslēgšanas palielinās vai samazinās. ir interesanti paskatīties, kas ar Jūsu akciju portfeli notiks pirms tirgus atvēršanās, kas pēc Latvijas laika notiek 16:30 katru darba dienu.

Arī eToro platformā ikvienam lietotājam ir iespejams uzsākt diskusiju pie jebkuras akcijas. Ir interesanti salīdzināt cilvēku viedokļus abās mājaslapās.

Vēl es skatos Youtube video, lai uzzinātu noderīgu informāciju par konkrētām akcijām, akciju tirgu kopumā, ieguldišanas strateģijām. Tāpat izmantoju google, ja nespēju atrast atbildi kādā no iepriekš minētajiem resursiem.

Whatsapp grupa un 50$ startam

Februārī ar dažiem domubiedriem izveidojām whatsapp grupu, kurā runājam par akcijām, kriptovalūtam un treidingu kopumā. Ja Jums ir radusies interese par akciju tirgiem, tad varat pievienoties šim čatam cau šo linku.

Kā arī es Jums varu piedāvāt 50 eiro, ja atvērsiet kontu, izmantojot zemāk esošo saiti un veicot minimālo 200$ depozītu (šobrīd tas uz neilgu laiku ir paaugstināts uz 1000$). Šo bonusu es Jums pārskaitīšu uz Paypal, Skrill vai Revolut kontu. Pati tirdzniecības platforma nepiedāvā nekādus labumus jaunajiem klientiem. eToro platformā es Jums ieteiktu izmēģināt gan Copy People funkciju, jeb citu cilvēku portfeļu kopēšanu, gan arī pašiem iegādāties akcijas. Minimālā naudas summa, par kuru Jūs varat kopēt cilvēku ir 200$, minimālā vērtība, par kuru varat iegādāties akciju ir 50$, bet kriptovalūtas ir iespējams iegādāties sākot no 25$.

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD produktus eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt vai jūs varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Kriptovalūtas ir nestabili finanšu instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc nav piemēroti visiem investoriem. Kriptovalūtu tirdzniecība nav regulēta, izņemot CFD, tāpēc to neuzrauga neviens ES tiesiskais regulējums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest