Kā izveidot savu web lapu

wordpress-logo-stacked-rgbWordPress, blogger un citi personīgie bezmaksas blogi

Jūs varat izveidot savu blogu kādā no bezmaksas blogu platformām. Izveidot blogu ir pavisam vienkārši. Ieejot, piemēram, wordpress jūs ar dažiem klikšķiem varat piereģistrēt, izvēlēties lapas izskatu un sākt rakstīt rakstus par sev tuvu tēmu. Taču šis variants nav pārāk piemērots, ja jūs gribat pelnīt naudu ar affiliate mārketingu, jo šajās lapās nedrīkst ievietot reklāmas banerus, kā arī lapas apakšā būs rakstīts, ka šis ir bezmaksas blogs.

Ļoti labs variants ir http://freehosting.comFreehosting.com piedāvā bezmaksas hostingu, kā arī ļoti kvalitatīvus, taču lētus maksas hostinga pakalpojumus.

Gandrīz visi hostingi piedāvā pārvaldīt mājaslapu ar Cpanel vadības paneli. Pārvaldīt lapu ar šo rīku ir ļoti viegli. Savu lapu jūs varat veidot pats izmantojot kādu programmu, vai arī uzinstalēt, piemēram, wordpress platformu. Šo platformu var ieinstalēt manuāli, bet freehosting.com wordpress un daudzas citas platformas var ieinstalēt ar pāris klikšķiem.

Kad tas ir izdarīts, jūs varat sākt veidot lapas saturu pievienojot lapas, linkus, bildes, affiliate linkus un visu pārējo, kas nepieciešams lai sāktu pelnīt un piesaistīt klientus.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Vēlies nopelnīt 100€+ jau šovakar? Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 400€+ eiro!

Pin It on Pinterest