Kā izveidot savu web lapu

wordpress-logo-stacked-rgbWordPress, blogger un citi personīgie bezmaksas blogi

Jūs varat izveidot savu blogu kādā no bezmaksas blogu platformām. Izveidot blogu ir pavisam vienkārši. Ieejot, piemēram, wordpress jūs ar dažiem klikšķiem varat piereģistrēt, izvēlēties lapas izskatu un sākt rakstīt rakstus par sev tuvu tēmu. Taču šis variants nav pārāk piemērots, ja jūs gribat pelnīt naudu ar affiliate mārketingu, jo šajās lapās nedrīkst ievietot reklāmas banerus, kā arī lapas apakšā būs rakstīts, ka šis ir bezmaksas blogs.

Ļoti labs variants ir http://freehosting.comFreehosting.com piedāvā bezmaksas hostingu, kā arī ļoti kvalitatīvus, taču lētus maksas hostinga pakalpojumus.

Gandrīz visi hostingi piedāvā pārvaldīt mājaslapu ar Cpanel vadības paneli. Pārvaldīt lapu ar šo rīku ir ļoti viegli. Savu lapu jūs varat veidot pats izmantojot kādu programmu, vai arī uzinstalēt, piemēram, wordpress platformu. Šo platformu var ieinstalēt manuāli, bet freehosting.com wordpress un daudzas citas platformas var ieinstalēt ar pāris klikšķiem.

Kad tas ir izdarīts, jūs varat sākt veidot lapas saturu pievienojot lapas, linkus, bildes, affiliate linkus un visu pārējo, kas nepieciešams lai sāktu pelnīt un piesaistīt klientus.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest