Kā pelnīt 100 000€ gadā?

Kurš gan negribētu pelnīt 100 000€ gadā? Protams, ka ikviens no mums to gribētu! Un pat vairāk, kāpēc gan nepelnīt miljons eiro gadā?

Sešciparu ienākumi noteikti ir liels retums Latvijā, bet tas nav nekas nesasniedzams. Pelnot 100 000€ gadā, Jūs pārsniegtu Latvijas vidējo atalgojumu gandrīz 10 reizes un tas nodrošinātu Jums ļoti ērtu dzīvošanu.

Bet kā sasniegt šo mērķi, ja tas šobrīd ir ļoti tālu?

Daži veidi, kā nopelnīt 6 ciparus gadā:

Ir daudz veidu, kā jūs varat nopelnīt sešus ciparus gadā. Trīsi visizplatītākie veidi ir:

  • Iegūt darbu, kas maksā algu 100 000€ apmērā;
  • Sākt jaunu biznesu un attīstīt to, lai jūs galu galā gūtu peļņu 100 000€ apmērā;
  • Pamatdarbs + savs bizness.

Protams, neviens no šiem variantiem nav viegls – Jums nāksies ieguldīt milzīgu darbu un iegūt jaunas zināšanas.

Ir tāds teiciens, ka Jums tiek maksāts tik daudz, cik vērts Jūs esiet. Tad pieņemot šo teicienu, ja tagad Jūs pelnat 15 000€ gadā, tad Jums būs jāpaceļ sava vērtība uz 100 000€. Savu vērtību Jūs varat pacelt tikai attīstot sevi – izkāpjot no savas komforta zonas. Ejiet uz kursiem, sāciet biznesu par ko jau ilgi esiet sapņojuši! Dariet visu, lai kļūtu par vērtīgāku cilvēku. Ja neko savā dzīvē nemainīsiet, tad turpināsiet saņemt tos pašus 15 000 € gadā!

Kā patiesībā izskatās sešciparu ienākumi?

Ja vēlaties iegūt sešciparu ienākumus, jums ir jāiegūst vismaz 100 000€ gadā.

Ja mēs šo summu sadalām mazākās daļās:

  • 8 333,33€ mēnesī
  • 2 083,33€ nedēļā
  • 416,66€ katru darba dienu
  • 52€ stundā.

Lielā mērķa sadalīšana mazākos soļos palīdzēs jums saprast, kas būs nepieciešams, lai nokļūtu tur, kur vēlaties. Vai jūs varat atrast pilnas slodzes darbu, kas maksā 52€ stundā? Vai arī jūs varat darīt freelance darbūs, kas ienesīs Jums šādu summu stundā?

Ir svarīgi noskaidrot, kur Jūs pašreiz atrodaties, salīdzinot ar šiem cipariem, ja vēlaties sasniegt savu mērķi – 100 tūkstoši gadā.

Kā Jums šķiet, vai Jums būtu pa spēkam pilnveidot sevi, lai sāktu pelnīt 100 000€ gadā? Cik gadi Jums būtu nepieciešami lai to sasniegtu? Kas Jums būtu jādara lai to sasniegtu? Padomājiet par šiem jautājumiem un sāciet strādāt pie labākas nākotnes jau šodien!

Padomājiet arī par to, cik daudz labāk Jūs varētu dzīvot, pelnot vairāk naudas. Nauda sniedz cilvēkiem izvēles brīvību! Tā nenozīmē tikai to, ka Jūs varēsiet atļauties labāku mašīnu vai lielu privātmāju, bet arī to, ka Jūs varēsiet vairāk laiku veltīt tam, kas Jums tiešām patīk un varbūt pat palīdzēt citiem sasniegt to pašu.

One Reply to “Kā pelnīt 100 000€ gadā?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma