Kā Pelnīt Naudu ar Betfair Treidojot Sporta Notikumus

Veiksmīga sporta likmju treidera dzīve ir vienkārša! Darba laiks ir ļoti fleksibls, jo sporta notikumi notiek 24/7 visā pasaulē. Futbols, teniss, basketbols, zirgu skriešanās sacensības, šautriņas, u.c. aizraujoši sporta veidi ir sporta likmju treideru ikdiena. Lai tirgotos ar sporta likmēm ir nepieciešamas divas lietas – dators un interneta pieslēgums, tātad šobrīd to ir iespējams darīt gandrīz no ikvienas vietas pasaulē.

Sporta likmju treidings, protams, nav nekāda 100% droša un bez riska naudas pelnīšanas iespēja. Lai sāktu kaut ko pelnīt, Jums arī kaut kas būs jāapgūst un jāsaprot. Šo nodarbi var sākt pat ar 10 eiro kabatā!

Iepazīstieties ar šīm treidinga stratēģijām, ieguldiet 10 eiro savā Betfair kontā un izmēģiniet sporta likmju tirdzniecību jau šodien! Varbūt Jums tas ļoti labi padodas!

Iepazīstoties un savās treidinga aktivitātēs izmantojot šos 7 padomus, Jūsu iespējas sākt pelnīt naudu Betfair sporta biržā palielināsies par 99%!

Saprotiet sporta treidinga potenciālu. Paspēlējaties ar skaitļiem un padomājiet cik šī nodarbošanās var būt ienesīga un kā tā varētu uzlabot Jūsu dzīvi. Tas Jūs motivēs un iedvesmos nodoties šai profesijai ar pilnu jaudu!

Noslēdziet katru treidu ar peļņu. Ja Jūs nevarat no katra treida iziet ar + zīmi, tad Jums nevajadzētu veikt likmes augstākas par minimālajām – 2 eiro. Ja Jūs to nevarat izdarīt, tad varbūt šī profesija tomēr nav priekš Jums.

Kad treidojat, izslēdziet savas emocijas. Sliktas emocijas – bailes no zaudēšanas, vilšanās par mazajiem ienākumiem, nepacietība un mantkārība, visas rodas tikai dēļ Jūsu tehnikas trūkuma. Jums ir jāiemācās savaldīties un uzvesties kā profesionālim. Iemācoties treidot pareizi un Jūsu emocijas tiks apslāpētas ar profesionālismu.

Nemēģiniet treidot visus sporta veidus uzreiz. Tā vietā izvēlieties 1-2 sporta veidus uz kuriem specializēties. Tas var būt futbols un teniss vai tikai viens no tiem. Tas pats attiecas uz treidinga stratēģiju izvēli un pieturēšanos pie noteiktām stratēģijām. Jūs varat izvēlēties treidot spēles laikā vai arī pirms spēles.

futbola treidings

ALL GREEN situācija, kad spēlei beidzoties ar jebkādu iznākumu Jūs nopelnīsiet

Mētāšanās pa dažādiem sporta veidiem un stratēģijām ir bezjēdīga. Labāk ir pieturēties pie kaut kā viena un izkopt to visaugstākajā līmenī. Un rezultāti noteikti nebūs momentāli – tie nāks ar laiku un pieredzi Betfair tirgos.

Izprotiet skaitļus. Jums ir jāsaprot matemātika aiz Jūsu treidiem. Izprotiet arī to, ka mazi, bet bieži ienākumi ilgtermiņā būs lieli ienākumi. Ja Jūs no katra treida nopelnītu 5-10 procentus no ieguldītās summas un katru dienu veiktu 3-10 šādus treidus, vai tas Jūs apmierinātu?

Nedomājiet par naudu. Uzsākot savu sporta treidinga karjeru Jums vajadzētu nedomāt tik daudz par pelnīšanu, bet mācīšanos. Cenšaties izvairīties no zaudējumiem un strādājiet pie savām treidinga prasmēm.

Apgūstiet tirgu. Uzsākot treidošanu Jums vajadzētu pavadīt 10 reizes vairāk laika tikai skatoties uz koeficientu kustībām dažādos tirgos nekā veicot treidus. Netreidojiet pat uz “joku”, bet vienkārši sekojiet līdzi koeficientiem un to svārstībām pēc katra svarīgā notikuma sporta spēlē.

Cerams ka šie ieteikumi Jums palīdzēs un Jūs izlemsiet pamēģināt savas spējas sporta treidinga profesijā. Šī tiešām ir lieliska iespēja ikvienam uzlabot savu dzīvi un apgūt profesiju, kas sniedz iespējas izbaudīt brīvību – strādāt no ikvienas vietas pasaulē un darīt to Jums ērtākajos laikos.

Populārākās sporta likmju biržas pasaulē:

20 €
Likme Bez Riska
6.5%
komisija
atvērt totalizatora kontu
betdaq betting exchange
Līdz pat 1000 €
naudas atmaksa
no komisijām
3%
komisija
atvērt totalizatora kontu

Labākās Futbola treidinga stratēģijas

2 Replies to “Kā Pelnīt Naudu ar Betfair Treidojot Sporta Notikumus”

  • Borris says:

    Interesanta lieta, bet vai vispār reāli ir to darīt no Latvijas?, es pat izmantojot vpn netiku lidz konta izveidošanas galapunktam.

    • Es laikam nevarēšu komentēt, kā šobrīd ir ar reģistrēšanos, jo savu kontu atvēru jau pirms 10 gadiem. Klāt gan tieku tikai ar vpn.
      Šobrīd tieši tirgojos ar futbola likmēm un tiešām ir interesanti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma