Kā pelnīt naudu internetā 2021. gadā

Mēs dzīvojam digitālā laikmetā, kur straujas tehnoloģiskas pārmaiņas ir neizbēgamas, un ir vieglāk iemācīties, kā pelnīt naudu internetā ātrāk un vienkāršāk nekā jebkad agrāk.

Iespējas ir tik daudz, ka grūtākais ir izvēlēties savu veidu kā pelnīt naudu internetā.

Es pelnu ļoti labu naudu internetā ar blogu, partnermārketingu, tāpēc es iesaku arī Tev, jau šodien, sākt veidot ienākumus internetā ar kādu no šīm metodēm.

Problēma ir tajā, ka lielākā daļa rakstu par to, kā pelnīt naudu internetā, joprojām runā par novecojušām metodēm. Naudas pelnīšana no sava dīvāna ērtībām nekad nav bijusi vieglāka. Vienalga, kāda ir jūsu izglītība, prasmes vai vecums, mēs varam jums parādīt, kā nopelnīt naudu no mājām.

Līdz ar to šeit ir apkopoti 2021. gadā ir labākie veidi, kā nopelnīt naudu internetā.

Attēlu pārdošana

Partnermārketings

Savs blogs

Aptauju veikšana

Nelielas darbības kā sekošana cilvēkiem Instagram

Kļūšana par Freelanceri

Kļūšana par Instagram influenceri

Veidot youtube kanālu

Pakalpojumu tālākpārdošana

Apskatīsim katru no šiem naudas pelnīšanas veidiem internetā detalizētāk:

Attēlu pārdošana foto bankās

Fotogrāfiem: ja esi talantīgs fotogrāfs ar nevainojamām foto un video rediģēšanas prasmēm, tev jāzina, ka dažādas tiešsaistes platformas piedāvā lielisku iespēju gūt pasīvus ienākumus no tava darba.

Lieliska vieta, kur pelnīt, ir Shutterstock; tā ir viena no lielākajām tirdzniecības vietām, kur var pārdot savus fotoattēlus un video par labu naudas summu, ja zin, ko dara.

Tas ir tilts, kur cilvēki, kas meklē augstas kvalitātes video un fotogrāfijas, tiekas ar prasmīgiem fotogrāfiem, kas vēlas pārdot savus mākslas darbus. Tā tika sākta 2003. gadā un atrodas galvenajā mītnē Ņujorkā. Tā tas darbojas jau gandrīz divus gadu desmitus, vilinot klientus no visas pasaules.

Platforma pašlaik darbojas vismaz 150 valstīs, nodrošinot digitālās attēlu licences. Shutterstock galvenais mērķis ir savienot digitālos maksātājus un pircējus, lai veiktu veiksmīgus darījumus.

Fotogrāfi, kas meklē iespēju kaut ko nopelnīt no sava darba, var augšupielādēt attēlus savā fotoattēlu bibliotēkā un saņemt komisijas maksu, kad klienti tos nopērk.

Nefotogrāfi: ja tu nevari uzņemt savus attēlus, vari lejupielādēt bezmaksas (bez autortiesībām) attēlus no pixabay vai unsplash un pēc tam augšupielādēt tos Shutterstock. Lai no tā iegūtu naudu, jāaugšupielādē pēc iespējas vairāk fotoattēlu.

Partnermārketings

Partnermārketings patiesībā ir galvenais veids, kā lielākā daļa cilvēku pelna naudu internetā. Tas var būt arī vieglākais veids, ja zināt, ko darāt un jums ir pareizais datplūsmas avots tam, ko pārdodat.

Taču tas var būt arī pats grūtākais, ja tu nolem iesaistīties šajā jomā un neesi veicis pietiekami daudz pētījumu. Partnermārketings ir saistīts ar milzīgas peļņas ģenerēšanu bez piepūles, vai ne? Vismaz tā būtu, ja ticētu ātrai Google meklēšanai, bet, kā parasti, patiesība ir mazliet sarežģītāka.

Jā, naudu var pelnīt caur partnermārketingu. Labu naudu. Un, jā, tu pat vari nopelnīt naudu, kamēr guli. Partnermārketings ir tad, ja interneta veiklali vai interneta pakalpojumu sniedzēji tev maksā komisijas maksu par produktu pārdošanu, kas ģenerēta no tavas unikālās partnera saites.

Tā būtībā ir tā pati klasiskā reklāma, tikai mazāk uzbāzīgā veidā. Tā vietā, lai reklamētu produktu pa tiešo, tu to ievieto savā mājaslapā.

Šādi darbojas partnermārketings:

Tu iesaki produktu vai pakalpojumu saviem sekotājiem, izmantojot savu tīmekļa vietni, blogu vai e-pasta sarakstu.

Tavi sekotāji iegādājas produktu vai pakalpojumu, izmantojot tavu saiti.

Tev tiek maksāta komisijas maksa par veikto pārdošanu.

Labākās platformas izvēle

Daudzi cilvēki, kas runā par partnermārketingu, liks tev pievienoties tādām platformām kā Clickbank. Bet, nē, nedari to. Kāpēc? Tādām programmām kā Clickbank ir tik liela konkurence, ka tev būtu ļoti jāpacenšas, lai tikai pārdotu vienu produktu. Vari pievienoties Clickbank, ja tev ir sava vietne ar lielu datplūsmas apjomu vai ja esi influenceris.

Ja neesi nekas no šiem, tad turpini lasīt…

Lai gūtu panākumus partnermārketingā, ir jākoncentrējas uz ikmēneša abonēšanas maksu balstītiem produktiem/programmām. Strādājot ar programmām, kas balstītas uz abonēšanu, veicot tikai vienu pārdošanu, tu joprojām gūsi pasīvus ienākumus no šī pārdošanas darījuma.

Sava bloga veidošana

Blogu rakstīšana ir viens no labākajiem pasīvo ienākumu veidiem. Blogos var ievietot gan partnermārketinga saites, kā arī gūt peļņu Google Adsense, rādot Google reklāmas savā blogā.

Tu vari vienkārši izveidot un uzturēt savu tīmekļa vietni par $5.0 mēnesī, izmantojot Weebly.

Ja tev ir savs blogs, tev jāzina, kā popularizēt savus rakstus google tīklā, lai nodrošinātu bezmaksas dabisko mājaslapas apmeklējumu. Tu vari izpētīt pareizos atslēgvārdus, izmantojot seo rīkus, piemēram, Mangool vai Semrush, kuriem abiem ir bezmaksas izmēģinājumi bez kredītkartes piesaistīšanas.

Ir 7 populāri veidi, kā pelnīt naudu blogojot:

 • Piedāvā tiešsaistes kursus un seminārus;
 • Grāmatu un e-grāmatu rakstīšana un pārdošana internetā;
 • Partnermārketings (produktu un pakalpojumu ieteikšana apmaiņā pret komisijas maksu);
 • Bloga reklāmas (reklāmraksti, baneru vietas);
 • Uzstāšanās video-konferencēs;
 • Dalīšanās ar jūsu konsultanta vai trenera pieredzi;
 • Freelance pakalpojumu pārdošana, piemēram, rakstīšana, projektēšana un programmēšana;

Tas, kas vislabāk derīgs tev, vislabāk būs atkarīgs no tava bloga, zināšanām un situācijas.

Tātad, vai ir iespējams pelnīt naudu ar tiešsaistes blogu veidošanu 2021. gadā?

Pilnīgi noteikti, bet tikai tad, ja pret to izturēsies kā pret īstu biznesu.

Jā, tu vari sākt savu blogu kā brīvā laika projektu. Jā, to var lēnām veidot un attīstīt arī fonā. Jā, tu vari pārvērst savu blogu par pasīvu, pilnas slodzes ienākumu avotu, kas galu galā ļauj pamest darbu, ceļot, pavadīt daudz laika kopā ar ģimeni, neatkarīgi no tā, ko vēlies darīt.

Bet tāpat kā jebkas vērtīgs, tas ir smags darbs.

Tev ir jāmācās. Jātrenējas. Jāapgust savs amats. Jāieliek daudz darba.

Ja tev patīk rakstīt, es tomēr nevaru iedomāties tev labāku nodarbi. Blogu rakstīšana ir ne tikai lielisks veids, kā panākt, lai jūsu domas tiktu dzirdētas, bet tas ir lielisks veids, kā sazināties ar cilvēkiem visā pasaulē, kam tu esi vajadzīgs, iemācīt viņiem to, ko tu zini, un par to saņemt diezgan labu samaksu. Sāc darbu ar WIX jau šodien.

Aptauju veikšana

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ir aptauju veikšana. Tas nav nekas vairāk par reģistrēšanos, profila aizpildīšanu un atzinuma sniegšanu par reklāmām, produktiem, pakalpojumiem un daudz ko citu.

Lielākais jautājums ir par to, cik daudz naudas var nopelnīt un cik daudz darba ir jāiegulda. Lai gan tu, iespējams, nevari visu laiku veikt tiešsaistes aptaujas, tu vari izmantot savu brīvo laiku, lai nopelnītu nedaudz naudas. Aptaujas var arī izmantot, lai iegūtu citas preces, piemēram, bezmaksas produktus.

Kāpēc uzņēmumi maksā par aptaujām?

Varētu domāt, ka maksāt, lai veiktu aptauju, šķiet smieklīgi. Kāpēc lai kāds tev maksātu par Tavu viedokli?

Patiesībā vairums uzņēmumu paļaujas uz patērētāju atsauksmēm. Uzņēmumi, kuriem nav nodaļas, kas veiktu patērētāju aptaujas, nolīgst aptauju uzņēmumus.

Patērētāju atsauksmes palīdz uzņēmumiem nopelnīt vairāk naudas, izmantojot produktus un reklāmas, pirms tie tiek publiski izplatīti. Tāpēc uzņēmumi tev maksās par laiku, kuru izmantosi lai veiktu aptauju. Informācija, ko sniedz, ir ļoti svarīga to panākumiem.

Kā tas darbojas?

Tiešsaistes aptauju veikšana ir vienkārša, tomēr darba sākšana var aizņemt nedaudz laika.

Soļi ir šādi:

Atrodi saiti, kur reģistrēties, piemēram, Mobrog.

Izveido un aizpildi profilu. Katram uzņēmumam, kam veic aptaujas, būs nepieciešams atsevišķs profils, un katru profilu vajadzēs aizpildīt pēc iespējas pilnīgāk. Katras aptaujas mērķauditorija ir noteikta demogrāfiskā grupa, tāpēc uzņēmums nesūtīs jums aptauju, ja vien viņi no tava profila nepateiks, ka esi piemērots vajadzīgajai aptaujai.

Saņem aptaujas. Lielākā daļa aptauju uzņēmumu tevi informēs par pieejamajām aptaujām caur e-pastu. Dažas no tām ir nekavējoties pieejamas lietošanai. Citām, iespējams, būs jāpavada pāris minūtes, atbildot uz pirmsaptaujas jautājumiem, lai nodrošinātu demogrāfijas atbilstību. Ja tā atbilst, vari turpināt aptauju (un saņemt atlīdzību). Citreiz, iespējams, caur pastu saņemsiet produktus, kurus nepieciešams novērtēt.

Veic aptaujas. Vienkārši atbildi uz jautājumiem. Dažreiz tas ir tik vienkārši, cik atbildēt uz pāris jautājumiem. Citreiz, iespējams, būs jāraksta garas atbildes uz specifiskākiem jautājumiem.

Iegūsti atalgojumu. Atlīdzības process krasi atšķiras atkarībā no uzņēmuma. Daži uzņēmumi sniedz punktus, kurus var izmantot, lai iegūtu naudu vai citu atlīdzību. Citi nekavējoties pārskaita naudu uz jūsu PayPal kontu.

Šīs darbības dažādiem aptauju uzņēmumiem ir atšķirīgas, tāpēc noteikti jāpārliecinās, kā process darbojas, kad reģistrējies.

Cik daudz var nopelnīt?

Kā jau minēju, tu nepelnīsi bagātību veicot aptaujas tiešsaistē, bet vari nopelnīt papildus naudu, lai izklaidētos, nomaksātu parādu vai veiktu ieguldījumus. Apmaksātās aptaujas ieņēmumi svārstās no mazāk nekā 1€ līdz vairāk nekā 20€, lai gan parasti tie atrodas šā diapazona zemākajā galā, 1€ līdz 5€. Ja vari pildīt vairākas aptaujas dienā, mēnesī vari nopelnīt diezgan daudz naudas.

Citi uzņēmumi nedod jums skaidru naudu. Taču tie var palīdzēt ietaupīt naudu, piedāvājot bezmaksas produktus, bieži pat pilna izmēra produktus, kas tev ir jātestē. Šis var būt lielisks veids, kā iegūt bezmaksas sadzīves preces, personīgās aprūpes produktus, autiņbiksītes un citas lietas, ko regulāri lieto.

Tomēr, veicot aptauju, citi uzņēmumi tevi ievadīs loterijas reģistrā. Jo vairāk aptauju, jo lielākas izredzes uzvarēt. Tas var būt nedaudz nomācoši, jo ne vienmēr uzreiz var saņemt atlīdzību. Taču tas var atmaksāties ar dažām lieliskām balvām, tostarp dāvanu kartēm, produktiem un skaidru naudu.

Tas, cik daudz tu vari nopelnīt, ir atkarīgs no tā, kuros saitos reģistrējies, cik aptaujas tiek veiktas un cik noderīgi ir tavi demogrāfiskie dati.

Galvenais, ka pildot aptaujas, lai nopelnītu naudu, tu izmanto laiku, kad citādi neko nedarītu. Tev nav obligāti jāveic aptaujas, kas atrodas tavā e-pastā, bet tu to vari darīt, ja ziedo 10 vai 15 minūtes, kuras tu citādi pavadītu skatoties Facebook vai Twitter.

Nelielas darbības kā piemēram, sekošana cilvēkiem Instagram.

Es zinu, ka tas izklausās neiespējami, bet cilvēki patiesībā ir gatavi maksāt citiem, lai tie piesekotu tiem sociālajos medijos. Tu nopelnīsi vismaz 0.02€ par sekošanu tikai vienai personai. Tāpēc, ja ikdienā pieseko 100 cilvēkiem, vari nopelnīt 2€.

Šo platformu sauc Picoworkers. Papildus tam, ka tu seko cilvēkiem, kas strādā ar instagram, vari arī saņemt samaksu abonējot to Youtube kanālus un noskatoties to video.

Īss kopsavilkums par to, ko picoworkers ietver:

 • Seko cilvēkiem Instagram un atzīmē ar sirsniņu viņu medijus.
 • Abonē Youtube kanālus un skaties videoklipus
 • Lejupielādē programmas
 • Veic aptaujas
 • Izveido Gmail kontus
 • Seko personām pakalpojumā Twitter vai Facebook
 • Pārpublicē twitter publikācijas

Kļūsti par freelanceri

Tas ir iespējams pievienojoties vietnei kā Fiverr.

Fiverr neapšaubāmi ir viens no freelanceru iemīļotākajiem saitiem. Tas ne tikai ir radījis uzticamību īsā laika posmā, bet arī kļuvis par vienu no vienkāršākajiem saitiem, ar ko sākt savu karjeru. Tomēr cilvēki tāpat cīnās, lai izdomātu, kā darboties ar Fiverr, lai nopelnītu naudu internetā.

Veidi, kā nopelnīt ar Fiverr:

Piedāvā e-grāmatas vai pārskatus, ko esi uzrakstījis

Lai saņemtu samaksu, lielākajai daļai Fiverr pakalpojumu ir nepieciešams, lai tu strādātu tādu darbu, kādu vēlas pasūtītājs. Citiem vārdiem sakot, klients nosūta tev specifikācijas, un tu veido oriģinālus materiālus, pamatojoties uz šīm specifikācijām.

Viens no maniem vismīļākajiem veidiem, kā nopelnīt nauduinternetā, ir šis biznesa modelis – tā vietā, lai strādātu ar jauniem materiāliem par katru pasūtījumu, jūs varat uzrakstīt grāmatu vai atskaiti vienu reizi un pārdot to atkal un atkal dažādiem klientiem. Tikai skaidri jānorāda, ka nepārdodat tālākpārdošanas tiesības savam darbam un saglabājat visas autortiesības.

Sociālo mediju pakalpojumu piedāvāšana

Nav pārsteigums, ka liela daļa Fiverr piedāvāto pakalpojumu ietver Twitter ziņas, Facebook reklāmas vai Google reklāmas. Cilvēki izmisīgi vēlas saņemt datplūsmu savās tīmekļa vietnēs, un viņiem nav iebildumu maksāt pat 5€, lai to sasniegtu.

Rakstīt ātri un saņem samaksu

Ja spēj rakstīt ļoti ātri, par to vari saņemt labu samaksu. Ja 12 minūšu laikā vari uzrakstīt 400 vārdus vai mazāk, vari noteikt 25€ pamatlikmi stundā. Galvenais ir uzrakstīt augstas kvalitātes materiālus, lai pircēji turpinātu atgriezties.

Digitālo zīmējumu veidošana

Ja zini, kā izmantot automatizētus zīmēšanas rīkus, kas pārvērš fotoattēlus zīmējumos, digitālos zīmējumus var izveidot pāris sekundēs. Cilvēki vienmēr meklē pielāgotu grafiku balstītu uz saviem attēliem.

Izpēte

Saņem samaksu par Google izmantošanu pētniecības projektam. Kamēr vien tu pārliecināsies, ka tavi pētījumi ir cieši koncentrēti, tev vajadzētu spēt veikt izpēti ļoti īsā laika periodā.

Kļūsti par virtuālu palīgu

Atkarībā no tā, kurā valstī dzīvo, tu, iespējams, vari nodrošināt pieklājīgu iztiku, pārdodot kādu stundu vai divas no sava laika, veicot virtuālu asistenta darbu klientiem, kurus atrod Fiverr.

Attēlu rediģēšana

Ja zini, kā notīrīt attēla fonu, izmantojot Photoshop, vari nopelnīt caur Fiverr. Cilvēki vienmēr meklē iespēju notīrīt fonu no saviem attēliem, lai varētu izmantot šos attēlus tiešsaistē.

Vizītkaršu noformēšana

Uzņēmumiem vienmēr ir vajadzīgas vizītkartes, un netrūkst pieprasījuma pēc cilvēkiem ar pamatprasmēm noformēt vizītkartes.

Fotografēšanās ar zīmēm

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu ar Fiverr, ir nofotografēt, kā tu savā apvidū atrodies līdzās orientierim, turot rokās zīmi.

Dizainēt skrejlapas

Turpinoties tiešsaistes uzņēmējdarbības uzplaukumam, pieprasījums pēc grafiskā dizaina ir strauji palielinājies.

Rakstīt atsauksmes

Ja esi ātrs rakstnieks un pa nepilnām 10 minūtēm vari uzrakstīt 400 vārdu atsauksmi, tas var būt lielisks peļņas avots. Cilvēkiem vienmēr ir nepieciešamas atsauksmes, jo patērētāji bieži vien iegādājas produktus vai pakalpojumus pēc atsauksmju izlasīšanas.

Izveidot video atsauksmi

Ja tu izskaties cienīgi un vari profesionāli runāt kameras priekšā, tev vajadzētu piedāvāt video atsauksmes. Šāda tipa video ierindojas Fiverr top pirktākajā sarakstā.

Kļūt par instagram influenceri

Kurš gan negribētu būt Instagram slavens? Instagram influenceri, blogeri un modeļi saņem samaksu, lai reklamētu produktus un atbalstītu zīmolus, bieži vien saņemot kompensācijas vai bezmaksas dāvanas apmaiņā. Lai kļūtu par Instagram slavenu cilvēku, ir vajadzīgs laiks un darbs, lai attīstītu savu kontu.

Daudzi Instagram lietotāji alkst pēc slavas, taču ne visi ir veiksmīgi. Lai kļūtu par Instagram influenceri, nepieciešams daudz sekotāju, lielisks iesaistes līmenis un kopumā profils, kas ir pārāks par citiem. Izmēģini mūsu padomus, lai izveidotu savu Instagram un sasniegtu sociālo mediju influencera statusu.

Kas ir Instagram Influenceris?

Labs jautājums! ‘’Sociālo mediju influenceris’’ ir samērā jauns jēdziens, jo sociālo mediju pieaugums ir padarījis tādas aplikācijas kā Instagram par nozīmīgu daudzu cilvēku ikdienas dzīves sastāvdaļu. Influenceri tiek nosaukti par tādiem, jo viņiem ir spēja ietekmēt savus sekotājus veikt noteiktu darbību.

Instagram influenceri veido saturu un dalās ar stāstiem, izmantojot Instagram kontu, kam ir sākot no 1000 līdz miljoniem sekotāju. Influenceri pelna naudu, reklamējot produktus vai zīmolus, un ir pierādīts, ka sekotājiem ir lielāka iespēja iegādāties produktu, ko tiešsaistē ir reklamējuši to mīļākie influenceri.

Lielākā daļa influenceru darbojas noteiktā nozarē, pamatojoties uz viņu interesēm vai kompetenci.

Vai ar Instagram var pelnīt naudu?

Īsāk sakot, jā. Instagram influenceri pelna naudu dažādos veidos: viņiem maksā, lai reklamētu produktus, pārdotu savus produktus vai ieviestu saistītu uzņēmumu mārketingu savās tīmekļa vietnēs. Ir vairāki veidi, kā nopelnīt ar Instagram, piemēram:

 • Partnermārketings
 • Sponsori
 • Kontu reklamēšana
 • Instagram kontu apvēršana (kontu pirkšana, audzēšana un tālākpārdošana par augstākām cenām)
 • Dažādi influenceru veidi un naudas pelnīšana
 • Fitnesa influenceri

Fitnesa influenceri Instagram dalās ar treniņu video, diētas padomiem un daudz ko citu. Šiem fitnesa influenceriem ir liels fitnesa guru sekotāju skaits. Viņi pelna naudu, iesakot noteiktu treniņu vai fitnesa produktus, un saņem komisijas naudu par katru veiksmīgu pārdošanu.

Modes influenceri

Mode ir viena no populārākajām influenceru nozarēm, it īpaši tādā vizuāli orientētā lietotnē kā Instagram. Modes influenceri apstiprina dizaineru zīmolus, un tiem ir lielisks stils.

Ceļojumu influenceri

Ceļotāji un blogeri ceļo pa pasauli, daloties pieredzē un ieteikumos par to, kur un kā ceļot.

Skaistumkopšanas influenceri

Ādas kopšanas līdzekļi, grims, mati un citas lietas — skaistumkopšanas influenceri dalās saturā, kas attiecas uz viņu specifisko skaistuma zīmolu.

Uztura influenceri

Uztura influenceri dalās ar savām maltītēm tiešsaistē, iesakot sekotājiem jaunus restorānus un receptes, ko izmēģināt. Daudzi savus kontus pieslēdz pārtikas blogiem.

Kā kļūt par influenceri?

Pārvērt savu profilu par biznesa profilu

Lai tu būtu patiess Instagram influenceris, tev jākonvertē savs privātais konts uz uzņēmuma kontu. Lai sasniegtu Instagram slavu, tavam Instagram kontam jau jābūt publiskam, un, pārvēršot to par biznesa profilu, varēsi skatīt Instagram ieskatus par taviem publicētajiem medijiem.

Instagram biznesa kontos var skatīt tādus rādītājus kā sasniedzamība, iesaiste, profila apmeklējumi un klikšķi uz tīmekļa vietnes. Vari arī izmantot ieskatus, lai uzzinātu vairāk par savu sekotāju demogrāfiskajiem datiem, aktivitātes laikiem, lai zinātu labāko laiku publicēšanai, un vēl daudz ko citu.

Atrodi savu nišu

Instagram influenceri ne tikai publicē informāciju par katru savas dzīves aspektu: tie piekopj ļoti specifiskās publikāciju nišas, lai varētu iegūt sekotājus, kas interesējas par šo konkrēto tēmu. Pirms sāc strādāt pie sekotāju iegūšanas un kļūsti slavens, tev jāizdomā sava niša un tas, kas ir tava mērķauditorija.

Profila optimizēšana

Tagad, kad zini, par kādu influenceri vēlies kļūt, optimizē savu profilu, lai padarītu savu mērķi skaidru ikvienam, kas jūs atrod. Pilnam profilam ir profila attēls, bio un vismaz viens ieraksts.

Publicē lielisku saturu

Tas var šķist acīmredzami, bet, ja vēlies kļūt par Instagram slavenību, tev ir jāpublicē izcils, pārdomāts saturs. Neviens negrib sekot kontam, kurā tiek izlikti zemas kvalitātes attēli. Ja esi patiesi apņēmies kļūt par Instagram influenceri, tev ir nepieciešama fotokamera vai viedtālrunis, kas uzņem augstas kvalitātes attēlus, vari arī vari apsvērt iespēju nolīgt fotogrāfu.

Labākie ietekmētāji ne tikai dalās ar kvalitatīviem attēliem, bet arī veido stāstu. Izveido pats savu stāstu ar Instagram un raksti aprakstus, kas veido personisku saikni ar auditoriju, lai iegūtu lojālus, ieinteresētus sekotājus.

Mijiedarbojies ar sekotājiem

Lai izveidotu lojālu sekotāju loku, ir jāiesaistās un jāsadarbojas ar saviem sekotājiem. Apmaksātajiem influenceriem ir augsts iesaistes līmenis, tāpēc, ja vēlies, lai tavi sekotāji spiestu ‘’patīk’’ tavām ziņām un tās komentētu, tev ir jāiesaistās. Atbildi uz komentāriem un tiešajiem ziņojumiem, seko līdzīgiem kontiem un komentē zem to bildēm, lai veidotu personīgu saiti un liktu sekotājiem justies īpašiem.

Audzē savu sekotāju skaitu

Cik sekotāju ir nepieciešams iegūt, lai kļūtu par influenceri? Nav tāda konkrēta numura — tas ir atkarīgs no taviem mērķiem, nišas un citiem faktoriem.

Dažiem zīmoliem ir specifisks sekotāju skaits, kas influenceriem jāsasniedz. Populārais modes zīmols Fashion Nova pieprasa, lai kontiem būtu vismaz 5000 sekotāju, lai kļūtu par zīmola vēstniekiem, taču dažādiem zīmoliem ir dažādi sliekšņi.

Daudz sekotāji nav galvenais faktors, kas ietekmē tavu karjeru, bet tas noteikti nenāk par ļaunu. Viltoto sekotāju pirkšana nav atbilde, jo tad tev būs ārkārtīgi maza iesaistīšanās no sekotāju puses.

Pakalpojumu tālākpārdošana

Pakalpojumu tālākpārdošana ir darījums, kurā tu pārdod pakalpojumus.

Tā vietā, lai pats veiktu pakalpojumu, tu dodies uz freelance tirdzniecības vietām, kā piemēram Fiverr, un pērc to par lētāku cenu. Starpība starp abiem cenu punktiem ir tava peļņa. To sauc arī par pakalpojumu arbitrāžu.

Kādus pakalpojumi var tālākpārdot?

Šo darīt var ar praktiski jebkuru pakalpojumu. Viss, ko tu dari, ir pārdod pakalpojumu par vairāk, nekā to iegādājies.

 • Grafiskais noformējums
 • Web noformējums un izstrāde
 • Rakstīšana
 • SEO pakalpojumi

Es ieteiktu koncentrēties tikai uz vienu nišu, jo tad ir vieglāk reklamēt sevi mērķa auditorijas priekšā.

Kā pelnīt naudu tiešsaistē ar pakalpojumu tālākpārdošanu 2021. gadā

Vispirms jums ir nepieciešama tīmekļa vietne:

Lētāks veids ir izveidot savu tīmekļa vietni ar WIX, bet tas tev izmaksās vairāk, jo tev būs jāiestata maksājumi, jāmaksā par e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēju, un tavs darbs joprojām nebūs viegls.

Tātad, kur atrast pakalpojumus, ko tālākpārdot?

Vienkārši aizej uz Fiverr.

Tālākpārdošana ir viens no vienkāršākajiem peļņas veidiem internetā, kas eksistē.

Tev nav vajadzīgas nekādas tehniskas iemaņas vai pat pieredze. Tā ir lieliska iespēja iesācējiem. No šiem 10 veidiem, kā pelnīt naudu tiešsaistē 2021. gadā, izvēle būs tavā ziņā. Ceru, ka no šī raksta esi iemācījies ko noderīgu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest