Sporta Totalizatoru Arbitrāža – Uzvari Katru Likmi!

Vai zinājāt, ka totalizatoros ir vairāk iespējas par likmes uzlikšanu un rezultāta gaidīšanu? Piemēram, Jūs varat uzlikt kombinēto likmi un gaidīt kad beigsies vairāki sporta notikumi.

Bet vai zinājāt, ka ir iespējams uzlikt tādu likmi, ka Jūs uzvarēsiet neatkarīgi no sporta notikuma iznākuma? Tieši tā, jau pirms šī notikuma Jūs zināsiet cik Jūs nopelnīsiet kad spēle vai kāds cits notikums beigsies.

Šādu situāciju sauc par sporta likmju arbitrāžu. Un lai pelnītu naudu ar sporta arbitrāžu ir izveidots speciāls serviss, kas meklē arbitrāžas iespējas – Rebelbetting.

Kas ir Rebelbetting?

Rebelbetting tika nodibināts jau 2018. gadā Zviedrijā. Tā ir pasaulē populārākā totalizatoru arbitrāžas programmatūra un to jau ir izmantojuši vairāk kā 100 000 lietotāji.

Šajā programmatūrā ir apkopoti koeficienti uz dažādiem sporta notikumiem no vairāk kā 76 totalizatoriem. Programma nepārtraukti pārbauda visus pasaulē pieejamos sporta likmju koeficientus tenisā, basketbolā, futbolā, zirgu skriešanas sacensībās u.c. sporta veidos, meklējot arbitrāžas iespējas.

Kas ir sporta Arbitrāžas likme?

Jums droši vien jau ir radies jautājums – kas ir arbitrāžas likme?

Arbitrāžas likme ir tāda likme, kurā tiek nosegti visi iespējamie sporta notikuma iznākumi, ar tādiem koeficientiem, kas garantē peļņu neatkarīgi no iznākuma.

Apskatīsim piemēru.

Rebelbetting programma ir atradusi arbitrāžas likmes iespēju. Tā ir uz zirgu skriešanas sacensībām Leopardstown. Koeficients uz zirgu vārdā Daliyah ir 3.25 Paddypower totalizatorā.

Rebel-betting-likme2

Pret šo pašu zirgu sporta likmju biržā Smarkets bija iespējams veikt LAY likmi uz koeficientu 2.88

Rebel-Betting-likme

Augšējā attēlā Jūs varat redzēt, ka likme šajā gadījumā nav izlīdzināta uz visiem rezultātiem, bet ir uzlikta tā, ka peļņa ir divkārša, ja mūsu izvēlētais zirgs uzvarēs. Protams, ir iespējams izlīdzināt peļņu uz visiem rezultātiem, bet tad tā būs mazāka.

Apskatīsim kas notiek ja zirgs Daliyah uzvar skrējienā:

 • Mēs vinnējam 112.5 EUR no Paddypower 50 EUR likmes uz koeficientu 3.25
 • Mēs zaudējam 92.30 EUR no Smarkets 50 EUR lay likmes uz koeficientu  2.88
 • Mūsu peļņa ir 20.2 EUR (112.5-92.30)

Ja zirgs Daliyah zaudē skrējienā:

 • Mēs zaudējam 50 EUR likmi Paddypower totalizatorā
 • Mūsu LAY likme uzvar un nopelna 49.29 EUR
 • Esam zaudējuši 0,71 EUR

Šajā piemērā ir parādīts, ka iespējas uzvarēt ir mūsu pusē. Šāda veida likmes tiek sauktas arī par “value” likmēm, jeb augstas vērtības likmes.

Kā tas strādā?

Rebelbetting ir ļoti vienkārši lietojama programma. Tā nepārtraukti skenē visu totalizatoru pieejamos koeficientus. Kad tā atrod kādu arbitrāžas likmes iespēju, tā par to signalizē lietotājiem.

Kad Jūs izvēlaties kādu arbitrāžas likmi, Rebelbetting automātiski izkalkulēs dažādus iespējamos peļņas variantus. Augšējā bildē Jūs varat redzēt arbitrāžas iespēju starp Paddypower totalizatoru un Matchbook sporta biržu. Arbitrāžas likme ir iespējama PSG – Tolouse mačā, Asian handicap tirgū.

Šai arbitrāžas likmei ir 2.8% peļņa. No 492 EUR likmes Jūs varat nopelnīt 13.81 vai 13.78 EUR, atkarībā kurā vietā likme uzvar. Protams, Jūs varat ievadīt arī mazākas summas, ja Jums ir mazāk pieejamo līdzekļu. Jūsu likmes tiks noapaļotas, lai tās padarītu mazāk aizdomīgas bukmeikeriem, jo daži bukmeikeri ir iestājušies pret arbitrāžas likmēm.

Vai to ir viegli izmantot?

Rebelbetting ir iespējams pielāgot katra lietotāja vajadzībām un tādēļ to ir ļoti viegli izmantot. Tajā ir pieejamas ļoti daudz iespējas, kas ļauj atrast un izdarīt likmes uz arbitrāžas iespējām ātri un efektīvi.

Sākumā Jums ir jāizvēlas, kuru Totalizatoru pieejamos koeficientus Jūs vēlaties lai Jums rāda. Izvēlaties maksimālo un minimālo arbitrāžas procentu. Kādus sporta veidus Jūs vēlaties redzēt un cik ilgs laiks ir atlicis līdz sporta notikuma sākumam.

Ļoti noderīga funkcija ir personalizētu skaņas signālu uzlikšana arbitrāžas likmēm noteiktos koeficientu diapazonos. Šī funkcija ļauj ietaupīt daudz laiku un veikt likmes līdzko tās parādās. Programma automātiski atvērs katra bukmeikera mājaslapu, ielogosies Jūsu profilā (šī iespēja nav obligāta, bet tā var ietaupīt svarīgās sekundes) un Jūs varēsiet izdarīt likmes pāris sekunžu laikā.

Rebelbetting var atrast koeficientus arī no Latvijas totalizatoriem:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
betwinner sporta totalizators
100% pirmās iemaksas bonuss līdz pat 100 eiro
BetWinner Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
bezriska pirmā likme līdz 40 eiro
LV BET Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

Cik daudz var nopelnīt ar Rebelbetting?

Tā kā Rebelbetting ir pieejami vairāk kā 76 totalizatori, Jums nepārtraukti būs pieejamas arbitrāžas likmju iespējas. Ieslēdzot visus bukmeikerus, Jums būs pieejami pat vairāki simti ar arbitrāžas likmēm.

Protams, uz visām Jūs likmes izdarīt nepaspēsiet, bet varēsiet izvēlēties labākās. Arī daži bukmeikeri Jums nebūs pieejami, dēļ aizliegtajām azartspēļu lapām Latvijā. Jūs varat izmēģināt Rebelbetting bez maksas un pārbaudīt kuri bukmeikeri Jums ir pieejami.

Cik Jūs nopelnīsiet ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Ja Jums būs piekļuve un apgrozāmie līdzekļi daudzos totalizatoru kantorors, tad Jūs varēsiet pelnīt pat vairākus tūkstošu mēnesī no arbitrāžas likmēm.

Arbitrāžas iespējas var lieliski apvienot ar Totalizatoru bonusiem. Totalizatori jauniem lietotājiem parasti piešķir bonusus, kurus, izmantojot arbitrāžas likmju bez riska apgrozījumu, Jūs varat droši iegūt savā bankas kontā.

Cik maksā Rebelbetting mēneša abonements?

Rebelbetting piedāvā vairākus abonēšanas plānus. Jums pašiem vajadzētu izdomāt, kurš Jums der vislabāk. Ņemiet vērā savus pieejamos līdzekļus, totalizatorus, kas ir pieejami Jūsu valstī un laiku, cik daudz Jūs būsiet gatavs veltīt šai nodarbei.

Kopsavilkums par Rebelbetting programmatūru

Rebelbetting ir profesionāla programma kas ir domāta tiem cilvēkiem, kas vēlās izspiest maksimumu no totalizatoru arbitrāžas likmēm. Šis serviss ir salīdzinoši dārgs, bet tā piedāvātās iespējas ir to vērtas.

Jūs varat izmēģināt Rebelbetting programmu bez maksas, taču jums būs pieejamas arbitrāžas likmes līdz 1%. Šis ir lielisks veids kā iepazīties ar Rebelbetting un saprast vai šī peļņas iespēja internetā ir priekš Jums.

Apskati Rebelbetting mājaslapu

rebel

Lasi angliski – RebelBetting review

2 Replies to “Sporta Totalizatoru Arbitrāža – Uzvari Katru Likmi!”

 • Zaudejumi says:

  Bieži vien viens no bukmeikeriem atcel likmi un paliec zaudétajos!

  • Nemaz tik bieži tas nenotiek. Principā ļoti, ļoti reti. Izdarot likmes uz lieliem sporta notikumiem, piemēram, lielajām futbola līgām vai NBA, likmes praktiski nekad netiks atceltas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

Nopelni 150€ vienā vakarā!

totalizatoru bonusu sistēma

Pin It on Pinterest