5 mileniāļu stāsti par pirmo miljonu līdz 30 gadiem

Daži atjautīgi Milleniāļi ir sagrābušies miljonus un dzīvo pilnīgi brīvi. (un ziniet ko, viņi šo naudu pat nav nopelnījuši ar Bitcoin palīdzību 2010. Gadā, kad tas bija aktuāli).

Ar viņu apņēmību un domāšanu ārpus kastes, kā arī izmantojot minimālisma spēku un veicot gudrus, pārdomātus lēmumu tirgū, šie pieci jaunie pieaugušie ir nopelnījuši vairāk kā citi nopelna visā visas dzīves laikā.

Lūk, kā viņi to izdarīja.

Melisa Grifina: Sasniedza $1 miljonu palielinot ienākumus

melisa grifina

Melisa Grifina

Melisa Grifina savos 27 ir nopelnījusi savu pirmo miljonu. Šis sasniegums lielākoties ir pateicoties tieši viņas izveidotajam interneta biznesam, kurā viņa pārdod kursus, kā arī viņai pašai ir savs podkāsts un viņa dara vēl daudzas citas lietas, kuras viņu ir aizvedušas līdz pirmajam nopelnītajam miljonam. Tas viss sākās 5 gadus atpakaļ ar vienkāršu un mazu blogu, kur viņa dalījās ar savām radošajām izpausmēm, kas nāca no viņas darba kā angļu valodas skolotājai Japānā.

Grifina, kura tagad dzīvo Losandželosā, Kalifornijā, iedvesmojās pārvērst savu blogu biznesā pēc tam, kad viņa bija noskatījusies kā profesionālie blogeri pelna naudu ar savu blogu saturu. Sākumā viņa nopelnīja naudu, izmantojot savu blogu, lai platformā Etsy atvērtu virtuālo grafiskā dizaina studiju. Viņa sniedza digitālās drukas pakalpojumus klientiem. Tomēr, viņa saka, “Tā kā mani ienākumi bija atkarīgi no mana patērētā laika, bija ļoti ierobežots daudzums ar pasūtījumiem, kurus es varēju veikt dienas laikā. Papildus es varēju paņemt tikai dažus jaunus klientus mēnesī un ātri vien sasniedzu maksimālos griestus, tajā cik daudz es varēju nopelnīt ar šo biznesu.’’

Tāpēc 2015. Gadā viņa pārtrauca sadarbību ar saviem grafiskā dizaina klientiem un visu savu enerģiju ieguldīja bloga veidošanā un tiešsaistes kursu veidošanā. Viņa palielināja sava bloga apmeklējumu skaitu un palielināja sava e-pasta kontaktu sarakstu par vairāk nekā 75 000 tūkstots cilvēkiem, izmantojot Pinterest platformu kā mārketinga līdzekli. Viņai tik labi izdevās izmantot Pinterest, ka viņa nolēma izveidot savu pirmo tiešsaistes kursu par to kā bloga autori un uzņēmumu īpašnieki var veiksmīgi pārdot savas preces un pakalpojumus meklēšanas platformā. Tas ieguva ievērojamus panākumus. Pirmā mēneša laikā viņa nopelnīja $25,000. Trešajā gadā kopš viņas uzņēmuma atvēršanas viņa ir nopelnījusi vairāk nekā 1 miljonu ienākumos.

Arī Jūs varat sākt pelnīt naudu internetā rakstot, izlasiet šo rakstu: Iemācies Pelnīt Naudu Internetā Rakstot

Braiens Kuderna: Sasniedza $1 miljonu dzīvojot ar mammu un tēti, un agri investējot

Braiens Kuderna ne tikai nopelnīja miljonu līdz saviem 30 gadiem, bet viņš savu dzīvi pavada palīdzot citiem izdarīt to pašu. Atrodoties Šrevsberijā, Ņūdžersijā, Braiens strādā par sertificētu finanšu plānotāju un dalās ar savu pieredzi paša sarakstītajā grāmatā ‘’Millennial Millionaire.’’

Kuderna saka: “Nopelnīt million vai piepildīt kādu citu skaitlisku mērķi nekad nebija manos plānos, to es izdarīju nemaz nemanot ikdienas dzīvē.” Braiena pilnas slodzes darbs ir viņa paša bizness kā sertificētam finanšu plānotājam. Viņš sāka konsultēt 21 gada vecumā,  par ko viņš saka, ka tā bija ‘’virtuves galda finansu plānošanas’’ fāze. Sākumā viņš galvenokārt veica zvanus, lai norunātu tikšanās ar mammām un tētiem pie viņu virtuves galdiem, lai pārskatītu viņu finanses.  Viņa uzņēmums ir progresējis līdz tam, ka tagad viņš strādā ar augstas klases klientiem un vadot seminārus, kā arī vebinārus internetā. Papildus, bez peļņas, kura nāk no viņa klientiem, Kurdens gūst ienākumus arī ar semināru un uzstāšanās palīdzību.

Viņa uzkrājumu veidošanās stratēģijas sekmējās ar 7 ciparu skaitli bankas kontā. Pēc koledžas beigšanas Kuderna sāka strādāt un uzreiz atmaksāja savu koledžas maksu 401 tūkstoti dolārus. Līdz 25 gadu vecumam viņš arī dzīvoja kopā ar saviem vecākiem, kas ļāva lielāko daļu no saviem ienākumiem ieguldīt akciju tirgū un dažos nekustamajos īpašumos, nemaksājot par liekiem maksājumiem, lai sevi uzturētu. “Vienīgais maksājums, kurš man bija, tas bija par mašīnu,’’ viņš saka.

Ja arī Jūs vēlaties sākt investēt, tad Jums noderēs šie raksti:

Kļūšana par investoru: pamācība iesācējiem

Kādēļ Investēt Brīvos Naudas Līdzekļus Savstarpējo Aizdevumu Platformās

Ādams Fortuna: Sasniedza $1 miljonu gudri ieguldot mantotus līdzekļus

adam fortuna

Ne katrs mileniālis, kurš ir miljonārs ir pašnodarbināts vai uzņēmējs. Ādams Fortuna, kurš dzīvo Soltleiksitijā, savu trīsdesmit gadu sākumā nopelnīja 7 ciparu skaitili strādājot darbu no 9 līdz 5. Viņš guva labumus arī no pāris negaidītiem naudas kritumiem.

Pirmā lielā nauda viņam dzīvē atnāca 23 gados, brīdī, kad pēkšņi nomira viņa māte. Pēc pāris mēnešiem viņš gāja cauri mātes mantām un tajās nejauši atrada 100 000 dolāru lielu naudas summu, kuru bija atstājusi aiz sevis. Viņš bija pārņemts ar procesu un dēļ tā viņš iedvesmojās un sāka dzīvot minimālisma dzīvesveidu. Kaut arī viņš varēja izmantot šo mantojumu, lai iegādātos sev māju vai jaunu mašīnu, Fortuna tomēr izlēma naudu noguldīt bankā.

Ap to laiku viņa zinātkāre par to, kā lai palielinā savus ienākumus pieauga. Viņš vēlējās gūt maksimālu ieguvumu no saviem 100,000 dolāriem un sāka  to lietot savas personīgās finanses ieguldot tās grāmatās un bloga veidošanā.

Viņš nāca klajā ar rakstu, kurš izmainīja viņam dzīvi, un kā viņš pats saka, tas viņam atvēra ceļu uz pirmo miljonu. ‘’Šokējoši vienkāršs veids kā ar matemātikas palīdzību priekšlaicīgi aiziet pensijā.’’

“Šis raksts skaidri parādīja to, kāda naudas summa ir nepieciešama, lai es varētu priekšlaicīgi aiziet pensijā. Paturot šo skaitli savā prātā, es varētu izveidot plānu: Ja katru gadu es ietaupīšu noteikto summu un ieguldīšu to, es to summu būšu sasniedzis jau 40 gadu vecumā. Zināšanas, kuras palīdzēja man gūt motivāciju un noturēt mani uz pareizā ceļa,’’ saka Fortuna.

Par cik viņš savu mantojumu ieguldīja, lai pēc tam tas atmaksātos, Fortuna turpināja sevi nodarbināt ikdienā par programmatūras izstrādātāju. Viņš palielināja savus pienākumus un pakāpās amatā, kļūstot par produktu direktoru. Tas atļāva viņam nopelnīt papildus uzņēmuma akcijas. Galu galā viņa uzņēmums, kurā viņš strādāja tika nopirkts par 36 miljoniem un no tā Fortuna atkal ieguva negaidītu naudas peļņu.

Ādams saka, ka nauda bija ‘’dzīvi izmainoša’’. Viņš nekavējoties savus ieguvumus no akcijām investēja un līdz 40 gadiem bija sasniedzis jau 2 miljonus. Ar savu stāstu viņš dalījies arī savā blogā, Minafi.

Mišela Šrēdere-Gārdnere: Sasniedza $1 miljonu ar blakus piepelnīšanās veidiem.

Kā būtu nopelnīt miljonu katru gadu un pavadīt savu ikdienu ceļojot pa valsti? Mišela Šrēdere-Gārdnere var jums to pastāstīt. Dienā finanšu analītiķe Šrēdere-Gārdnere uzsāka to, kas beigās pārvērtās par ļoti ienesīgiem papildus ienākumiem naktīs: blogs, kuras nosaukums ir ‘’Making Sense of Cents’’

Sākotnēji viņa pie sava bloga vēlējās strādāt tikai brīvajā laikā un izmantot ienākumus no tā, lai atmaksātu savu studiju kredītu, kurš bija 40,000 dolāri. (ko viņa arī atmaksāja, 7 mēnešu laikā). Tas notika 2011. gadā, kad viņas blogs bija tikai viņas hobijs. Līdz 27 gadu vecumam, blogs “Making Sense of Cents” ir pārvērties par pilntiesīgu biznesu, ļaujot nopelnīt viņai vairāk kā 1 miljonu gadā.

Šrēdere-Gārdnere dalījās podkāsta sarunā ar stāstu par to, ka sākums viņas panākumiem bija pateicoties arī citiem papildus piepelnīšanās veidiem, piemēram kā slepenajai pircējai, dzīvnieku pieskatītājai un pārdodot mantas eBay. Visnozīmīgākais papildus piepelnīšanās veids gan beigās izrādījās viņas blogs, kurs piesaistīja ļoti daudz cilvēkus, kas radīja papildus ienākumus no tā, ka bloga apmeklējums sāka arvien straujāk augt.

Viņa teica, “Es domāju, ka tas būt ļoti ilgs laiks, kamēr es spēšu nopelnīt miljons dolārus.’’ Bet, bloga filiāļu mārketinga ienākumi strauji palielinājās un pēc lielā pieprasījuma Šrēdere-Gārdnere izveidoja kursu, kur māca citus par filiāļu mārketingu. Kursa pārdošana apvienojumā ar viņas filiāļu pārdošanu palīdzēja viņai 2017. Gadā nopelnīt vairāk nekā 1,5 miljonus dolāru.

Ja arī Jūs vēlaties uzsākt savu interneta biznesu, izlasiet šo rakstu: Blogošana iesācējiem: Ar ko sākt?

Kristena Šena: Sasniedza $1 miljonu nenopērkot māju

Kristena Šena līdz 31 gada vecumam sasniedza miljons dolāru, kļūstot par Kanādas jaunāko ‘’pensionāri’. Viņa kopā ar savu vīru pašlaika lielāko dzīves daļu pavada ceļojot pa visu pasauli un dokumentējot savu naudas stāstu tiešsaistē Millennial-Revolution.

Kāds ir viņas lielākais 7 ciparu veiksmes noslēpums? Nepērciet māju.

Saka Šena, “Es uzaugu ar pārliecību, ka mājas pirkšana ir kaut kas tāds, ko darīja jebkurš, bet kad es iedziļinājos skaitļos un visās slēptajās izmaksās, kuras slēpjās mājas uzturēšanā, kā piemēram, īpašuma nodokļi, nodevas un hipotēkas procenti, kļuva skaidrs, ka tas, ka Tev pieder māja, nozīmē, ka tā Tevi padara nabadzīgu, tā vietā, lai padarītu cilvekus bagātus.

Viņa bija sākusi krāt naudu mājas pirmajai iemaksai, bet pēc tam kad iedziļinājās visos skaitļos un patiesajās izmaksās, kuras būs jāizdod, lai tikai tev piederētu īpašums, viņa mainīja savu stratēģiju. Kristena novirzīja savus iekrājumus uz zemo cenu indeksu fondiem un biržas tirgotāju fondiem. Viņa sāka ietaupīt 52% no saviem ienākumiem 2006. Gadā un katru gadu tos palielināja līdz viņas ietaupījumi bija 81% no viņas ienākumiem 2014. gadā. Šī augstā uzkrājumu likme apvienojumā ar ieguldījumu pieaugumu ļāva viņai sasniegt 1 miljonu dolāru ietaupījumos 2015. gadā. Vidēji, viņa astoņus ar pus gadus katru mēnesi ietaupīja apmēram 7000 dolārus.

Šenas portfelis tagad ir sasniedzis 1.2 miljonu pateicoties uzaugušajiem procentiem, kas  pēc viņas teiktā ir ļāvuši viņai ‘’reāli nopelnīt naudu, kamēr viņa apceļo pasauli’’ Viņa plāno turpināt ieguldīt indeksa fondos jebkurus papildus ienākumus, kurus viņa iegūs.

Ja Jums interesē investēšana nekustamajos īpašumos, izlasiet šo rakstu: Kā Nopelnīt ar Nekustamo Īpašumu Bez Ieguldījumiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest