NEO Finance apskats (P2P aizdevumi)

NEO finance

0.00
8.6

INVESTĪCIJU IENESĪGUMS

9.5/10

AIZDEVUMU LIKVIDITĀTE

8.0/10

ATSKAITES

8.0/10

ATPIRKŠANAS GARANTIJA

8.5/10

PLATFORMAS LIETOJAMĪBA

9.0/10

Plusi

  • Minimālais investīciju apjoms tikai 10 eiro
  • Auto-invest funkcija
  • Drošas investīcijas - Jūsu nauda ir apdrošināta
  • Investīciju atdeve līdz pat 14% gadā

Mīnusi

  • Naudas iemaksa tikai ar bankas pārskaitījumu

Arvien biežāk sarunās par biznesu uzpeld tēmas saistītas ar P2P (peer to peer investing) jeb savstarpējiem aizdevumiem. Daudzās no šīm sarunām tiek apspriests kura no platformām ir uzticamāka un kura ir pieejama ieguldījumu veikšanai. Par laimi, šajā NEO Finance apskatā, mēs apspriedīsim tieši kāpēc šī platforma būtu piemērota tavam investīciju portfolio.

NEO Finance pārskats

Investīcijas P2P aizdevumos paceļ daudzus jautājumus investīciju pasaulē un tu visticamāk par tiem esi dzirdējis. Platformu nu jau grūti būtu nosaukt par reti sastopamu, ņemot vērā, ka tā var kalpot kā alternatīva vāji nodrošinātiem un sarežģītiem bankas aizdevumiem, pie reizes ietaupot laiku kas būtu nepieciešams, lai nokārtotu visus papīru darbus. Platforma ir veidota tā, lai dotu iespēju veikt investīcijas tiešsaistē caur P2P aizdevumiem, kā arī ļautu platformas lietotājiem aizņemties un veikt aizdevumus savā starpā.

NEO Finance ir viena no lielākajām P2P platformām Lietuvā, un tā ir pioniere Lietuvas P2P aizdevumu tirgū. Platforma piedāvā unikālu kvalitāti, ņemot vērā, ka tā ir pirmā Lietuviešu platforma, kas ir reģistrēta un saņēmusi licensi veikt neierobežotas darbības visā Eiropas Savienībā.

Tā ir ātri augoša organizācija kura atrodas Lietuvas Bankas uzraudzībā ar vairāk nekā 5700+ ieguldītājiem, vairāk nekā 25 miljoniem eiro piešķirtajos aizdevumos no aptuveni 6500 aizdevumiem.

Kā strādā NEO Finance aizdevumu platforma

NEO Finance konta atvēršana

Tas ietver lietotāja profila un elektroniskās naudas konta izveidi. Konta atvēršana ir bezmaksas. Konta atvēršanai un profila izveidei ir nepieciešams tikai epasts un pamatdati. NEO Finance ļauj ieguldīt arī cilvēkiem kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, saskaņojot to ar savu likumīgo pārstāvi.

Spied šeit lai atvērtu savu NEO Finance kontu

Kā ieguldīt NEO Finance

Līdz ko tu esi reģistrējies, ieguldīšana NEO finance ir ļoti vienkārša. Tev atliek tikai apstiprināt savu identitāti un veikt iemaksu savā NEO Finance kontā.

Tiklīdz tavā kontā ir pieejami naudas līdzekļi, tu vari izvēlēties vai tu vēlies ieguldīt fondā ar nosacījumiem vai bez. Fonds ar nosacījumiem ir pakalpojums kas piedāvā aizsardzību un samazinātu risku attiecībā uz investīcijām. Ar šo pakalpojumu NEO Finance kļūst par galvotāju aizdevuma saņēmējam. Kā arī ir pieejama automātisko investīciju opcija.

NEO Finance pieejamie investīciju veidi

NEO Finance ir tipisks P2P aizdevumu sniedzējs. Aizdevumi tiek iedalīti grupās attiecīgi kredīta rādītājiem, kā arī tev ir dota pieeja informācijai par katru no pieejamajiem aizdevumiem. Ja vēlies turpināt investēt, NEO Finance saviem ieguldītājiem piedāvā sekundāro tirgu.

NEO Finance automātisko investīciju rīks

Automātisko investīciju rīks ir lieliska šīs platformas iezīme, kas tai dod priekšrocību pāri citām P2P investīciju platformām. Šis rīks automatizē investīciju izvēli, atbrīvojot no piepūles, kāda ir nepieciešama lai manuāli izvēlētos investīcijas.

Izvēles darbs tiek nodots platformai, kura konstanti izskata debitoru pieteiktās aplikācijas un noslēdz aizdevuma līgumu ieguldītāja vārdā. Tev atliek pielāgot rīka iestatījumus atbilstoši sevis izvēlētajiem kritērijiem, un rīks var sākt savu darbu.

Cik daudz ir iespējams nopelnīt izmantojot NEO Finance pakalpojumus?

Tavi ienākumi no investīcijām ir lielā mērā atkarīgi no tādiem ietekmējošajiem faktoriem kā banku izmaksas, nodokļi un platformas ikgadējie ienākumi. NEO Finance uz doto brīdi vidējā atdeve no investīcijām ir 14%, kā arī šajā platformā ir viena no augstākajām riska/atlīdzības attiecībām Eiropā. Uz doto brīdi, vidējā procentu likme aizdevumiem ir 17.51% gadā.

Tomēr ienākumi dažādiem klientiem var atšķirties. Jārēķinās ar nodokļiem savā mītnes valstī, kā arī dažas bankas iekasē procentus no pārskaitījumu summas, kas var veidot lielu summu gadījumā, ja pārvieto lielus naudas daudzumus, tādējādi ietekmējot peļņu.

Noslēgumā, šī platforma piedāvā nodrošinājumu fondu, kas kalpo par garantiju labiem ienākumiem un stabilitātei.

Kurš var ieguldīt NEO Finance?

NEO Finance ir atvērts visiem Eiropas Savienības pilsoņiem ar derīgiem identifikācijas līdzekļiem.

NEO Finance priekšrocības

  • Ir unikāls nodrošinājumu fondu pakalpojums, kas garantē naudas atmaksu un samazina ieguldītāja riskus.
  • Neierobežota license darboties visā Eiropas Savienībā.
  • Piedāvā automātisku investēšanu ar labvēlīgiem rezultātiem.

NEO Finance trūkumi

  • Pieejams tikai Eiropas Savienības pilsoņiem.
  • Nepiedāvā investīcijas daudzveidīgos projektos.

NEO Finance slēdziens

Izvēlēties kura tipa P2P platforma ir piemērota tev var būt mulsinoši. Iedomājies scenāriju, kurā tu iegūsti elastību kādu piedāvā automatizētas investīcijas. Atbrīvojies no stresa, kuru tev sagādā aizdevumu izskatīšana un gūsti iespēju palielināt savus ienākumus. Visbeidzot, apsver to, ka risks zaudēt naudu ir ļoti zems – vai tu tam piekristu?

Lielākā daļa no šiem galvenajiem satraukumiem var tikt atrisināta ar NEO Finance platformu, tomēr šī platforma nav domāta katram. Ja esi iesācējs P2P aizdevumos, šīs platformas vienkāršība var būt gluži kā radīta tev.

Citi kopfinansējumu resursi

Tiem kas meklē līdzīgas P2P platformas kur veikt investīcijas, droši varat izlasīt citus mūsu veidotos apskatus. Sobrīd ir pieejamas daudz un dažādas P2P aizdevumu un investīciju platformas, tu droši vari dažādot savus uz procentu likmes balstītos ienākumus izmantojot vairākas platformas reizē.

PlatformaInvestīciju atdeve gadāPlatformas apskatsAtvērt kontu
NEO Finance
14%
NEO Finance Platformas apskatsatvērt kontu
VIAINVEST
12%
VIAINVEST Platformas apskatsatvērt kontu
MINTOS
11,5%
Mintos Platformas apskatsatvērt kontu
PeerBerry
11%
Apskats nav pieejamsatvērt totalizatora kontu
Crowdestor
11%
Apskats nav pieejamsatvērt kontu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest