VIAINVEST – Droša investīciju iespēja

VIAINVEST Savstarpējo Aizdevumu Platforma

8.5

Investīciju ienesīgums

8.0/10

Aizdevumu likviditāte

9.5/10

Atskaites

7.5/10

Atpirkšanas garantija

9.0/10

Platformas lietojamība

8.5/10

Plusi

  • Minimālais investīciju apjoms tikai 10 eiro
  • Auto-invest funkcija
  • Drošas investīcijas - Jūsu nauda ir apdrošināta
  • Investīciju atdeve līdz pat 12% gadā
  • Pārskatāmas atskaites

Mīnusi

  • Naudas iemaksa tikai ar bankas pārskaitījumu

VIAINVEST ir savstarpējo aizdevumu platforma kurā ir iespējams ieguldīt savus brīvos naudas līdzekļus citu cilvēku aizdevumos un par to saņemt līdz pat 12% atdevi no investīcijām. Šajā savstarpējo aizdevumu platformā ir iespējams aizdot naudu cilvēkiem no Latvijas, Spānijas, Zviedrijas, Čehijas un Polijas. VIAINVEST ir VIA SMS (Latvijā populāra īstermiņa aizdevumu kompānija) meitas uzņēmums.

VIAINVEST prioritāte ir nodrošināt investīciju drošību. Minimālās investīcijas apjoms ir 10 € ar gada atdevi 12% apmērā.

Izlasi šo rakstu: Kādēļ Investēt Brīvos Naudas Līdzekļus Savstarpējo Aizdevumu Platformās

VIAINVEST platformas iespējas

Pieejamo aizdevumu saraksts

Lai uzsāktu naudas investēšanu VIAINVEST platfromā Jums pa priekšu ir jāatver savs konts un jāieskaita tajā naudas līdzekļi. VIAINVEST pārskata visus saņemtos aizdevumu pieteikumus un pēctam atbilstošākos ievieto savā mājaslapā, kur klienti var veikt savas investīcijas. Investoriem ir iespēja izvēlēties no šādiem investīciju veidiem: īstermiņa patēriņa aizdevumi, patēriņa kredīts, kredītlīnija.

viainvest-rezultati

VIAINVEST platformā ir gandrīz 5000 reģistrētu investoru! Minaimālā investīcijas summa ir 10 eiro!

Automātisko investīciju funkcija

Katram VIAINVEST lietotājam ir iespēja izveidot pašam savu individuālu investīciju portfeli ar saviem kritērijiem un automatizēt investēšanu. Šādā gadījumā investīcijas tiks veiktas tikai aizdevumos, kas atbildīs izvēlētajiem kritērijiem. Šī funkcija nodrošinās Jūsu ieguldītās naudas nepārtrauktu atrašanos apgrozībā, kas palielinās atdevi.

Pirmreizējais tirgus

Investējiet aizdevumos ko nodrošina aizdevuma izsniedzējs! Šie aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju – ja aizņēmējs kavē naudas atmaksu ilgāk par 30 dienām, aizdevuma izsniedzējs atgriež investēto pamatsummu, kā arī investīciju periodā nopelnītos procentus.

VIAINVEST savstarpējo aizdevumu platformas stiprās puses

Klientu atbalsts

VIAINVEST augsti vērtē savu klientu apmierinātību. VIAINVEST platformā ir laipni gaidīti gan privātie, gan juridiskie investori.

Diversifikācija

VIAINVEST nodrošina drošas un augstas atdeves investīcijas ar diversifikācijas palīdzību. VIAINVEST darbojās Eiropas savienības savstarpējo aizdevumu tirgū, kas nodrošina Jūsu kapitāla drošību un aizsardzību.

Caurredzamība

Viainvest platforma ir starpnieks starp aizdevumu ņēmējiem un investoriem, kas savā investīciju platformā saved kopā abas puses. Platforma ir veidota tā, lai tā būtu pārskatāma un viegli lietojama. Platformas lietotājiem nav jāmaksā nekādas slēptās maksas par tās izmantošanu.

Saliktie procenti

VIAINVEST piedāvā automātisku peļņas procentu atkartotu investēšanu. Šādā veidā tiek nodrošināta patstāvīga, optimāla kapitāla investēšana, kurā naudu pelna ne tikai Jūsu investīcijas, bet arī peļņa no pabeigtajām investīcijām. Šādā veidā ir iespējams pārvērst mazas investīcijas ievērojamā peļņā.
viainvest-registracija

Ar ko VIAINVEST atšķiras no citām savstarpējo aizdevumu investīciju platformām?

VIAINVEST uzsvaru liek uz potenciālo investoru izglītošanu par alternatīvo finanšu ieguldījumu plusiem, kā arī par pareizu finansiālu lēmumu pieņemšanu.

Visi VIAINVEST platformā uzskaitītie aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkuma garantiju. Platformas galvenais uzsvars tiek likts uz investīciju drošību. Atšķirībā no citām platformām, kurās neatmaksātie aizdevumi tiek atpirkti pēc 60 dienām, VIAINVEST atpērk tos pēc 30 dienām, kas būtiski ietekmē apgrozāmo līdzekļu pieejamību.

Uzziniet vairāk par VIAINVEST piedāvātajiem pakalpojumiem apmeklējot www.VIAINVEST.com

Apskatīt Mintos savstarpējo aizdevumu platformas apskatu

PlatformaInvestīciju atdeve gadāPlatformas apskatsAtvērt kontu
NEO Finance
14%
NEO Finance Platformas apskatsatvērt kontu
VIAINVEST
12%
VIAINVEST Platformas apskatsatvērt kontu
MINTOS
11,5%
Mintos Platformas apskatsatvērt kontu
PeerBerry
11%
Apskats nav pieejamsatvērt totalizatora kontu
Crowdestor
11%
Apskats nav pieejamsatvērt kontu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

UZZINI KĀ NOPELNĪT 100€ JAU ŠOVAKAR!

facebook grupa

100 000$ bezmaksas DEMO konts!

+

Par šī portāla autoru

 

biznesa idejaJau kopš 2011. gada esmu aizrautīgi meklējis veidus kā nopelnīt naudu internetā, tajā skaitā dažādu sistēmu un servisu izmantošanu, valūtu tirdzniecību, affiliate mārketingu, sociālo tīklu profilu izveidi un menedžēšanu, interneta veikalu un mājaslapu izveidi u.c. Ar prieku atbildēšu uz jautājumiem komentāros vai Facebook Lasīt vairāk

Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Daži lietotāji ir nopelnījuši pat 100+ eiro! Labākais rezultāts ir 436 eiro!

Pin It on Pinterest